Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

Uf patrzcie co sie zrobilo z facetem od aniola!!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=341...e=1&theater

Trzeba otworzyc swojego facebooka by sie ujawnil!
Ostatnio zmieniony śr maja 16, 2012 8:40 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: danut »

Zbyszku ja nie otworzę, ponieważ nie mam swojego fecebooka, ale mogę przypuszczać co się z nim stało. No tak jeśli się zagubi w tym odbiorze i samemu nie rozpozna czego i kogo się słucha, to nic innego jak całkowite pomieszanie z poplątaniem tych informacji,tak jak "pomieszanie zmysłów"..
Ostatnio zmieniony śr maja 16, 2012 12:47 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

List otwarty do p. Wojcikiewicza i Anny Dolinskiej i ich Zwolennikow !

List otwarty do p. Wojcikiewicza i Anny Dolinskiej i ich Zwolennikow !



Z szokiem stwierdzam nie tylko ja ale moi przyjaciele ze wasza dzialalnosc "Dar Swiatowida" w Polsce i z "zapleczem" w Niemczech jakos nie zaskutkowala od dnia 11.11.2011 !!!-wyglada nato ze dziala w "odwrotnym kierunku !!!, wasza "dzialalnosc" idzie w kierunku wyludzania pieniedzy i zlota na Ratowanie naszej Ziemi, niestety, ratunku/ochrony niewidac a w recz przeciwnie, ostatnie m-ce/tygodnie/dni....pokazaly Pazury Natury...-nawet Tornada zawitaly w Polsce, i co na to p. Wojcikiewicz i Medium p. Anna Dolinska ???- Ha-na pretach zlotych napisaliscie : nie tylko czlowiek Chlebem zyje...no tak, trzeba bylo dopisac : ale i niszczycielskimi Kataklizmami....- .po przeczytaniu waszego sprawozdania na waszej stronie "Projekt Cheopsa" z dnia 11.11.2011 w Egipcie- postanowilam sie dowiedziec kto jest ten Szaman z Peru, kturego zescie zaprosili na Ceremonie w Egipcie,jak sie okazuje ten pan Szaman mieszka i dziala w Hiszpani, no tak...Zaprasza na Kursy, oczyszcza jajami kurzymi ludzi ze "zlych spojrzen", naturalnie za ciezkie pieniadze (ok.400 eur ) + dodatkowe euros...- Kasa wazniejsza takiemu Szamanowi jak sytuacja na Ziemi?, co mi wiadomo to tacy "ludzie " za symboliczne datki pomagaja ludziom gdzie pomoc potrzebna !!!, a nie robienie Ceremoni w Egipcie na Ratunek Ziemi i Ludzi z Darem Swiatowida- a z drugiej strony Szamanskimi metodami wyciaganie forsy od potrzebujacych ?- jedno z drugim niema nic wspolnego i jest niepowazne !-jego dzialalnosc mozna sprawdzic i potwierdzic na jego WEB stronie ( napisz imie i nazwisko-ukaze sie jego strona w Hiszpani), pozatym pana dzialalnosc ,panie Wojcikiewicz, i pani Dolinskiej nieodbiega daleko od dzialalnosci tego waszego Szamana.....nic dodac nic ujac- on zarabia na kurzych jajach-a pan pod Hipnoza/Kursy robi swoje....- czy to MORALNE ??, odpowiedz zostawiam panstwu "Dar Swiatowida"- mam Gleboka Nadzieje ze EN-KI niedopusci pana Wojcikiewicza ani jego podwladnych do przekroczenia granic EGIPTU ! .

EN-KI byl-jest -i bedzie dalej prowadzil swoje wybrane Medium p. Lucyne Lobos-Brown do Celu i im oddanych przyjaciol , w PRAWDZIWEJ "MISJI PHARAONA"-RATOWANIA naszej PLANETY i LUDZI !!!.



Z podziekowaniem dla EN-KI, naszego Prawdziwego Obroncy Ziemi, Fundacji Chicago, a przedewszystkim za ich prace: Lucynie i Bill Lobos-Brown,- oraz wszystkim kturym lezy na Sercu Ratowanie Ludzkosci i naszej Planety.



w imieniu calej naszej przyjacielskiej Grupy:Grazyna J-Z.

Niemcy/Hiszpania


źródło http://www.lucynalobos.pl/news/read/16/lis...ch-zwolennikow-



Dopóki pani Łobos z Andrzejem wspólnie wyłudzali pieniądze to było ok, a że teraz się rozstali to ją sumienie ruszyło???? i na swoim blogu takie listy prezentuje :kekeke: , te podarowane złoto nadal jest pod ręką Andrzeja i PCH, i tutaj kogoś coś kłuje
Ostatnio zmieniony śr lip 25, 2012 5:21 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”