Witam!

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
psychohardkor
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 14, 2012 11:48 am
Kontakt:

Witam!

Post autor: psychohardkor »

Od pewnego czasu coraz bardziej zaczęłam się zagłębiać w tematach zjawisk paranormalnych i innych mu pokrewnych. Kto jak kto, ale Wy przecież wiecie, że podobno nasze myśli przyciągają do naszego życia rzeczy/zjawiska/osoby o których myślimy. Uważam więc, że wstąpienie do tego forum było swego rodzaju przeznaczeniem, kolejnym krokiem na mojej ścieżce w dążęniu do prawdy. Klikając któregoś dnia w link, o którym myślałam, że będzie kolejnym szłamem przedstawiających kosmitów jako zielone istoty w stalowych spodkach i NIC WIĘCEJ trafiłam na żyłę złota, istną kopalnię wiedzy. Znalazłam w końcu ludzi, którzy wyrażają poglądy podobne do moich, mało tego jest ich tutaj liczna rodzinka, w której nikt nikogo nie krytukuje ani nie dokleja etykietki wariata. Tak więc mam nadzieję, że dziś staję się jej członkiem. Życzę nam, żeby nasza współpraca była owocna i przyjemna.



Pozdrawiam, Marta :)
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Elowen »

[quote name='PSYCHOHARDCORE' post='99841' date='19 sierpień 2012 - 11:28']Znalazłam w końcu ludzi, którzy wyrażają poglądy podobne do moich, mało tego jest ich tutaj liczna rodzinka, w której nikt nikogo nie krytukuje ani nie dokleja etykietki wariata. [/quote] czesc Marta, milo poznac :) Mala uwaga - to forum to rzeczywiscie kopalnia "parawiedzy", ale absolutnie nie rodzinka i przygotuj sie na ostra krytyke, czasem sluszna, czasem bardzo nie ;).
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Rysiek23 »

Hej Marta, cieszę się, że trafiałaś do nas. Owocnych dyskusji :)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Witam również na forum i zapraszam do dyskusji.
psychohardkor
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 14, 2012 11:48 am
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: psychohardkor »

[quote name='Elowen' post='99843' date='19 sierpień 2012 - 12:31']czesc Marta, milo poznac :) Mala uwaga - to forum to rzeczywiscie kopalnia "parawiedzy", ale absolutnie nie rodzinka i przygotuj sie na ostra krytyke, czasem sluszna, czasem bardzo nie ;).[/quote]



Pisząc to bardziej chodziło mi o to, że tutaj bezkarnie mogę dzielić się z ludźmi swoimi myślami, nawet tymi najbardziej wybiegającymi od normy (choć według mnie nie ma czegoś takiego jak norma). Nikt nie spojrzy na mnie jak na pacjenta, który uciekł z zakładu psychiatrycznego ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”