Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: Arek 1973 »

Należę także do tej grupy osób którzy uważają że piktogramy nie są "odbiciami" lądujących statków.

To że przy powstawaniu piktogramów obserwowano nieraz ufo jest ważne , ale to nie są ślady lądowania.

Nie wiem kto takie teorie w ogóle puścił w świat? chyba pan Pająk?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: arek »

hejka

zanim wyciągniecie wnioski i całkowicie rozwalicie wszystkie możliwe sposoby powstawania kręgów przeczytajcie to co już napisano , ciekawe są badania dr.Szymańskiego dotyczace kręgów w Wylotowie i to co się działo w Młynach ,

kregi były i pojawiaja sie nadal jak sadzę nawet ufoki je oglądaja .

A kręgi pojawiaja się na śniegu ,lodzie ,piasku, truskawkach ,a nawet w kukutydzy i te ostatnie nie są do podrobienia.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: jerry »

Małe pytanko do wszystkich to czytających:



Czy kiedy taki piktogram powstaje w powiedzmy godzinę lub nawet 30 min. przez Obcych ze statku czy na ziemi i nie ważne jaką opcję przyjmiemy to czy nasze ZIEMSKIE IMPERIUM nie wykuma takiego statku z juz powiedzmy przestrzeni powietrznej? Zestrzelili by go jak nie wiem co by przejąć, przechwycić technikę czy nawet samych obcych. Noo nie zwariujmy się ludzie! Piktogramy już wyszły z mody, dziś w modzie mamy piękne panie w pink kolorze....



Mamy już tyle satelit ze z jakiegoś wielki statek nikomu nigdzie nie przejdzie kolo nosa. A pozostanie nam tylko obserwować na niebie swietle manifestacje.



Pozdrawiam sympatyków Pasty do butów "Kiwi" Instant Wax Shine 75 Ml.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
akuz
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt sie 12, 2008 8:27 pm
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: akuz »

Rzeczywiscie zadziwia mnie fenomen piktogramow. Jesli wszystkie tworzone sa przez ludzi to powstaje pytanie - po kiego czorta ci cropmakerzy to robia, na dodatek niektore wzory sa cholernie skomplikowane, zrobienie czegos takiego musi zajac kilka godzin. Po co sie tak meczyc, na dodatek bez wynagrodzenia hmm :D Obszar Ziemi w wielu miejscach juz w tej chwili jest obserwowany z satelit, nie wiem z jaka czestotliwoscia robione sa zdjecia wysokiej rozdzielczosci, ale wystarczyloby jedno zdjecie na pol godziny i sprawa bylaby wyjasniona. Posiadajac monitoring 24h/day z przestrzeni kosmicznej w ogole nic nie uciekloby naszej uwadze. Inna sprawa ze juz dzis mozliwosci sa ogromne i choc wcale nie chce na sile snuc spiskow to jednak jest prawdopodobne ze cos jest ukrywane przez odpowiednie organizacje.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: jerry »

A tak nawiasem mówiąc to coś w tym musi być bo pamiętam kiedyś jak chodziło się do szkoły w modnych, ciepłych sweterkach zrobionych na drutach przez mamę to w sumie też były te sweterki w takie znaczki, piktogramy z rodem ZX SPECTRUM +.



Pozdrawiam sympatyków Pasty do butów "Kiwi" Instant Wax Shine 75 Ml.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: jerry »

A tak nawiasem mówiąc to coś w tym musi być bo pamiętam kiedyś jak chodziło się do szkoły w modnych, ciepłych sweterkach zrobionych na drutach przez mamę to w sumie też były te sweterki w takie znaczki, piktogramy z rodem ZX SPECTRUM +.







Ps. A czasem prócz tych dziwnych piktogramów (mama na to mówiła wzorki) czasem zamieszczała napis i to w obcym języku: Mickey Mouse czy Donald Duck ( osobiście bardziej byłem za Braćmi B ) i to był szał.... a nie tam jakieś piktogramy...





Pozdrawiam sympatyków Pasty do butów "Kiwi" Instant Wax Shine 75 Ml.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: Rysiek23 »

Wiltshire : kolejny, trzeci piktogram



[ external image ]


Wzór ten, przypominający rozbłyśnięte Słońce, został odkryty 23 kwietnia na polu rzepakowym. Jest to już trzecia formacja (począwszy od 14 kwetenia), która powstała w okolicy tego samego miejsca, starożytnych kręgów kamiennych z Avebury. Niektórzy dostrzegają tutaj nawiązanie do rzekomej burzy słonecznej, która ma wystąpić w okolicach roku 2012, a owy wzór traktują jako przestrogę...



UFOZONE
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: Arek 1973 »

Pantanal

Wiem że my dwaj nie znamy się długo ale zauważyłem już że jesteś "obczytany" to myślę że zrozumiałeś moje przejście do teorii pana inżyniera Pająka? lol :D



Wracając do tekstów naszych forumowiczów.

Problemem z ufo jest związany fakt który jest nam (naszym specjalistom) niewytłumaczalny mianowicie mają np. ufo na radarze, mogą śledzić trasę przelotu jak i wysokość a potem nagle znika. Piloci samolotów mówią podobnie, " obiekt jest na prosto nas, inżynier pokładowy potwierdza że go także widzi, zbliżamy się, obiekt znika!, radar nie pokazuje echa"

I tak w kółko , raz są te obiekty na radarze a w następnej sekundzie ich nie ma.

Więc nie ma się co dziwić że obiekty te mogą sobie swobodnie latać w pobliżu lotnisk i żaden radar ich nie wykryje, one po prostu to potrafią a my jesteśmy dalej "sto lat do tyłu"

I na razie widzę to tak że nic się nie zmieni, to tak jakby jakieś afrykańskie plemię chciało zestrzelić za pomocą łuków i włóczni najnowszy samolot wojskowy, dopóki on sam w skutek awarii tam nie spadnie to nie ma siły by go zestrzelili.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: Rysiek23 »

Czwarty piktogram w Wiltshire : siedem kul tworzących trójkąt



[ external image ]


Ten trójkątny wzór, składający się z siedmiu kul tworzących trójkąt, został odkryty 24 kwietnia w Morgan's Hill, w pobliżu Devizes (Wiltshire). Według zeznań lokalnego farmera (właściciela tej ziemi), nikt nie miał wstępu na ten obszar.



Wiltshire zapełnia się piktogramami z coraz to większą częstotliwością. Zaczyna być coraz ciekawiej.



UFOZONE
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Pierwszy piktogram roku 2009 w Wlk. Brytanii

Post autor: aelreda »

Chyba obcy się dowiedzieli nad naszą dyskusją n a temat prawdziwości piktogramów, że zabrali się do roboty by pokazać iż są prawdziwe :).

ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”