[quote name='trójkąt' post='55202' date='nie, 14 cze 2009 - 22:40']Jeżeli myślisz że napis "Za El Pais" załatwia kwestię praw autorskich to mylisz się.[/quote]
Szanowny Trójkącie TUTAJ możesz kontynuować dalszą dyskusję na temat lub napisać do nas maila infra@epoczta.pl
Krótko odpowiem, że głęboko się mylisz, ponieważ nasza strona spełnia rolę informacyjną a nie komercyjną. I to tyle w tym temacie.
Polecamy: Radio Paranormalium · Nieznany Świat · Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - internetowy sklep ezoteryczny online