Bo ciągle gdzieś biegasz i nie masz czasu. Mam rację ? :rolleyes:
Polecamy: Radio Paranormalium · Nieznany Świat · Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - internetowy sklep ezoteryczny online
Zdjęcie z lubelszczyzny
Re: Zdjęcie z lubelszczyzny
[quote name='Wujek Dobra Rada' post='68191' date='31 marzec 2010 - 00:19']Czemu ja nic nie wiem?![/quote]
Bo ciągle gdzieś biegasz i nie masz czasu. Mam rację ? :rolleyes:
Bo ciągle gdzieś biegasz i nie masz czasu. Mam rację ? :rolleyes: