Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Post autor: arek »

Niemniej sa obszary częstrzego wystepowania tego zjawiska ,ale jak do tej pory nie udało sie polaczyc jakichkolwiek cech topograficzno - meteorologicznych z częstotliwościa występowania kregów zbozowych jak i UFO .Bardziej interesujące pod tym względem są konstrukcje stwożone przez człowieka.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Post autor: arek »

Więc uważasz ,że to badacze kreują obserwacje ?Naciagaja fakty ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Post autor: arek »

:D

pomyślałem o pewnym fryzjerze z Warszawy.

teraz w dobie internetu raczej nie ma znaczenia istnienie lokalnego źródła .Ludzie chetniej napisza na meil do infry niz zgodza sie na spotkanie twarza w twarz .Notki w prasie są często malo wiarygodne, kiedys WMGU sprawdzało notke o istnieniu kręgów w zbożu . kręgi były ale betonowe .Po prostu były to pozostawione przez meliorantów betonowe cembrzyny ]:->

Więc były kręgi - były ,w zbozu - w zbożu. Przeszkadzały rolnikowi - tak . xD :D :Cry:
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
AlienDNA
Infrzak
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:14 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Post autor: AlienDNA »

A ja jakoś tego nie słyszałem, choć interesuje się UFO od dawna, żeby góry obfitowały w opowieści o TRUFO. Równiez nie słyszałem nigdy tego, że "ponoć" ma to związek z klimatem. W kwestii UFO lepiej nie używać w ogóle słowa "ponoć".
Jakiś czas temu widziałem reportaż na youtube z członkami Disclousure Project jeden z nich twierdzi że wpływ ma górskie powietrze nie pamiętam dlaczego "PONOĆ" bo nie pamiętam jego dokładnych słów klimat górski jest "bliższy" "gościom". Nie wiem to nie moja teoria jak napisałem nie jestem ekspertem tematem interesuje sie jakoś od 2010 bo do roku 2009 jakoś bardzo sceptycznie podchodziłem do "tych" zagadnień i nie interesowało mnie to szczerze mówiąc. Dosyć mocno śledzę szczególnie reportaże bo nie mam niestety czasu na literaturę. Jedyne co to ostatnio mialem okazje przeczytać "The Day After Roswell" pułkownika Corso, kilka pozycji z Daenikena i kilka dokumentów odtajnionych dzięki The Freedom of Information Act, więc temat jest dla mnie świeży.

Po zaznaczeniu wszystkich miejsc "obserwacji" i powstania piktogramów można zauważyć że mają miejsce przy granicy z Czechami czyli w Górach Opawskich i przedgórzu jak widać na screenshotcie powstaje coś w rodzaju "szlaku".





http://imageshack.us/photo/my-images/593/gryl.jpg/


pomyślałem o pewnym fryzjerze z Warszawy.

teraz w dobie internetu raczej nie ma znaczenia istnienie lokalnego źródła .Ludzie chetniej napisza na meil do infry niz zgodza sie na spotkanie twarza w twarz .Notki w prasie są często malo wiarygodne, kiedys WMGU sprawdzało notke o istnieniu kręgów w zbożu . kręgi były ale betonowe .Po prostu były to pozostawione przez meliorantów betonowe cembrzyny ]:->

Więc były kręgi - były ,w zbozu - w zbożu. Przeszkadzały rolnikowi - tak
Racja, racja tylko dlaczego ? Kto przy zdrowych zmysłach pokaże swoją twarz w gazecie ludzie boją się wyśmiania i szkalowania przez ludzi że są wariatami i "coś" im się tam przywidziało że widzieli spodki zielone ludki z normalnych ludzi opinia publiczna zrobi wariatów. Ludzie wolą pozostać anonimowi. Co do kręgów to po zdjęciach i powstałych reportażach widać że nie powstały wskutek odciśnięcia opon kombajnu betonowych kloców etc. Widać gołym okiem że jest coś na rzeczy.
Ostatnio zmieniony pt lis 04, 2011 9:36 am przez AlienDNA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Post autor: arek »

A gdzie leżą Wylatowo ,Młyny ,Kobyla Wola ,Giednia ,Straduny ,Doroszewo, Ełk, to tylko kilka miejscowosci gdzie pojawiały sie kręgi w ostatnich latach w Polsce . Z Giedni masz nawet film Y.T. jeśli dostrzeżesz tam jakąś górkę to jesteś superman.

Nie zawsze teorie zgadzaja sie z faktami.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
AlienDNA
Infrzak
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:14 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Post autor: AlienDNA »

AlienDNA, to postaram ci się to wytłumaczyć prościej. Po pierwsze, trudno powiedzieć kim są ci goście. Teoria, która była bardzo popularna mówiła, że to kosmici. Dzisiaj w grę wchodzą także inne możliwości, czasami bardziej egzotyczne. Po drugie, chyba tylko mały procent obserwacji UFO pochodzi od tych "gości". Większość to tak naprawdę źle zinterpretowane obiekty naszego pochodzenia albo zjawiska pogodowe. Nie da się zatem tego wszyskiego włożyć do jednej szufladki o nazwie "spotkania z UFO". Jak się przyjrzysz im, to zauważysz, że są w ogóle bardzo zróżnicowane. Każde jest inne. Niektótrzy mówią, że UFO jest blisko związane z naszą świadomością i objawia nam się za każdym razem inaczej. Teraz rozumiesz? Nie da się powiedzieć "UFO to kosmici", bo nikt tego nie udowodnił, a wychodzi na to, że jest to coś dużo dziwniejszego. Nie zmienia to faktu, że gdzieś w tych tysiącach relacji może być ktoś, kto rzeczywiście przyleciał z gwiazd.
No fakt może źle się wyraziłem zjawisko jest a czym jest sam nie wiem i kto za nim stoi.
UFO to kosmici
No tak zdaję sobie z tego sprawę Niezidentyfikowany Obiekt Latający może być czymkolwiek jednak niektóre relacje dobrze opisane wykluczają pomyłki świadków wiarygodnych takich jak piloci, wojskowi którzy potrafią rozróżnić coś "nietypowego" od śmigłowca Wenus chińskiego lampionu komercyjnego odrzutowca itp. Jakiś czas temu czytałem stronęz Instrukcji USAF dotyczącą tego co to jest UFO i jak należy postępować w przypadku jego zauważenia zgodnie z instrukcją zjawisko te określano jako "nie o podłożu psychologicznym", "trwające od 50,000 lat" a obiekty te są "sterowane przez inteligentnych "obcych"" a Ziemię odwiedzają co najmniej 4 grupy obcych" (po opublikowaniu treści podręcznika dowództwo nakazało jego usunięcie).

Był to podręcznik Akademii Lotniczej USAF rozdział nr 33 z lat 60-tych po tym jak prasa położł ręcę na tych podręcznikach nakazano ich usunięcie.



Z biegiem lat usuwano pod wpłwem nacisków prasy kolejne wpisy dotyczące UFO dziś USAF nie nazywa już tego UFO czy "Fast Walkers" tylko "Vital Intelligence Sightings".

Idąc za tokiem rozumowania wojskowych obserwacje tych "obiektów" jest wywiadowczo ważne.
Ostatnio zmieniony pt lis 04, 2011 10:59 am przez AlienDNA, łącznie zmieniany 1 raz.
AlienDNA
Infrzak
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:14 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Post autor: AlienDNA »

[quote name='Pantanal' post='90869' date='04 listopad 2011 - 12:58']I widzisz jak trzeba uważać. Był tu news o podręczniku o którym mówisz i nie było tam wcale wzmianek o rasach odwiedzających Ziemię. UFO podlega takim samym prawom oceny, jak każde inne zjawisko. Trzeba też czerpać informacje z wiarygodnych źródeł, a nie z Nautilusów, od Mizerów czy jakichś innych "informatorów" tajemniczych.[/quote]



No właśnie czytałem ten nowy podręcznik tylko sprawa z tym podrecznikiem jast taka że jest zmieniany od lat 60-tych i usuwane są te "fantastyczne wpisy" i zmieniane na bardziej militarne, wywiadowcze. W latach 50/60 Kompleks militarno/przemysłowy był mocny w USA co zmieniało się w latach 60 wiele dokumentów było udostępnianych dla opinii publicznej zgodnie z FOIA i wojsko musiało zmieniać ich treść co samo w sobie jest niepokojące tak samo jak te fantastyczne wpisy usuwane z biegiem lat.

No troche odboju o tematu wracając od tematu uważam że lokalne doniesienia są często lekceważone lub pomijane. Często kręgi znikają po kombajnami zanim ktoś je sfotografuje lub zgłosi. Są ludzie którzy faktycznie na widok lampionu odrzutowca czy satelity sa przekonaniu o obserwacji pojazdu pozaziemskiej cywilizacji nie interesuja mnie te osoby ja osobiscie bym chcial porozmawiac z kims wiarygodnym.
Ostatnio zmieniony pt lis 04, 2011 11:11 am przez AlienDNA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baborowem (25.09.11)

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='90846' date='04 listopad 2011 - 10:26']Można dać tu przykład pana Miazgi i rzeszowszczyzny. Gdyby nie on i jego wspaniała robota, z pewnością nikt nie uznawałby tego miejsca za regionalną stolicę UFO. Gdyby teraz sklonować pana Miazgę i osadzić go np. w lubuskiem czy na Podlasiu, pewnie mielibyśmy relacje i stamtąd.[/quote]



Pantanal nie ma w tym nic wspaniałego :D zawsze można więcej i lepiej to zrobić. Robię to 15 lat i na razie nie przybliżyło mnie to do rozwiązania problemu. Jestem tylko ciekaw kto po mnie przejmie na Podkarpaciu pałeczkę gdy ja odejdę ? To naprawdę teren ''kopalnia'' pod względem obserwacji ;) co częściowo opisałem w książce którą juz sam nie wiem czy uda się wydać w dobie cholernego ''kryzysu'' !



Oczywiście że są inne rejony w Polsce gdzie aktywność UFO wcale nie jest mała szczególnie okolice Górnego i Dolnego Sląska.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”