5 argumentów przeciw kosmicznemu pochodzeniu obcych

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: 5 argumentów przeciw kosmicznemu pochodzeniu obcych

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Orson' post='71727' date='28 lipiec 2010 - 23:30']Dobrze, że nie o zagadkowym modus furandi, albo modus vivendi, bo pomyślałbym, że zapisałeś się do fanclubu inżyniera Pająka... W każdym razie, to: ,,UFO nigdy nie było legendą i nie będzie." z pewnością nie ma nic wspólnego z modus ponendo pones, ale z całą pewnością modus tollendo tollens: Jeżeli istnieje UFO, to mielibyśmy niezbite dowody i nie mamy niezbitych dowodów, to nie istnieje UFO oraz Jeżeli można badać UFO, to powinna być odpowiednia metodologia i nie ma odpowiedniej metodologii, to nie można badać UFO:). I tyle, jeśli chodzi o modusy wszelakie i ich relację z UFO:).[/quote]

Próbujesz być śmieszny ale ci słabo to wychodzi.Według ciebie jakiej to metodologii tam brakuje?.Tej której nie chcesz dostrzec?Co do fanclubu Pająka to myślę, że nikt nie poświecił mu tyle tematu co ty więc odpuść sobie tanie żarty w takim stylu.
Ostatnio zmieniony śr lip 28, 2010 8:39 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: 5 argumentów przeciw kosmicznemu pochodzeniu obcych

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Orson' post='71741' date='29 lipiec 2010 - 00:43']Brakuje metodologii jakiejkolwiek. Przede wszystkim naukowej i obiektywnej. Kiedyś długo i szczegółowo o tym rozmawialiśmy, omawiając niektóre elementy. Myślę, że xedos, czy Rysiek Ci to lepiej wytłumaczą, na czym polega ten problem. I nie próbuję być śmieszny. Bywam zabawny, choć nie miałem zamiaru być w tym przypadku, ale nie śmieszny. Nie mierz wszystkich swoją miarą.[/quote]



Powróćmy do tematu a więc twierdzisz, że brak tu metodologii.I masz w 100% rację.Wiesz dlaczego?No przecież reprezentujesz właśnie ten brak.Brak wiedzy o metodologii związanej z UFO np. ankiety, wykresy, skąplikowane obliczenia itd....to twoja brakująca metodologia.Jeśli rządasz szczegółów szukaj.... I to najważniejsze myślę, że mówiąc o metodologii mylisz ją z metodyką bo tej ci brak według ciebie w badaniach UFO.Faktycznie czasami trudno wyodrębnić jakąś sensowną metodykę w niektórych działaniach ale i ona miała miejsce nawet ta najprostrza.Pewnie zrozumieli by ją ludzie którzy walczą z UFO jak z SEKTAMI.Co o tym myślisz?
Ostatnio zmieniony czw lip 29, 2010 9:47 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: 5 argumentów przeciw kosmicznemu pochodzeniu obcych

Post autor: aabb »

aabb, nie rozumiem, czemu się nie zgadzasz.
Jeszcze raz zacytuję
Autor przezornie nie próbował nawet zająć zdecydowanego stanowiska w kwestii ich realnego istnienia. Była to zresztą dla niego okoliczność mało istotna, bowiem mity dotyczyć mogą także zdarzeń rzeczywistych.
Ja interpretuję to zdanie tak, że Jung ODRZUCIŁ fizyczny aspekt UFO i stwierdził że można to rozpatrywać tylko w kategori mitów itd - co nie jest prawdą jak sam zresztą piszesz.

I tyle :)

(może trochę się czepiam... :) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”