Mapy: Doznania i wnioski

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: danut »

Miłośc i dobro jest wypierane właśnie przez zmianę kierunków informacji, takie próby, znane już od bardzo dawna..czy to jest dobre rozwiązanie?? Gdyby budowało się tylko poprzez miłośc, ale doskonale każdy zdaje sobie sprawę, że tak nie funkcjonuje nas świat..ile w nim prawdziwej miłości??...
Joz
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 13, 2010 11:34 am
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Joz »

Witam was milo ze sie rozmowa dalej toczy . Kasiu Danut dziekuje za komentarz i wyrazenie swego zdania. I znowu posluzylem sie skrutami myslowymi sory dotychczas tak funkcjonowalem budujac swoje mysli i rozwazania w obrebie siebie samego . Teraz mam trudnosci z budowaniem logicznego ciagu ktory nie upraszczalby tematu ale zawieral mysl wpelni zrozumiala dla odbiorcy ktory czyta to co napisze. W poprzedniej mojej wypowiedzi chodzilo mi o to ze milosc i dobro poprze ktore dzialamy powoduja ze wzrasta w nas samoswiadomosc co nie oznacza ze w jednej chwili przestajemy byc doswiadczeniem dla innych przestajemy policzkowac w naszej rzeczywistosci

byloby to chyba raczej nie mozliwe tak jak to zauwazylas Danut. Chodzi raczej oto zeby podjac taka probe i poprzez doswiadczenia zwiazane z uwalnianiem sie ze swoich ograniczen uformowac skuteczna dla siebie droge budowania siebie kazdego dnia, ktos kiedys powiedzial kazdego dnia umieram zeby mogl zyc we mnie chrystus nie wiem kto to powiedzial ale to wpelni obrazuje jaka droga powinnismy isc zeby w koncu nie dotknac smierci . bo przeciez kazdy znas zmierza do zycia wiecznego a drog jest tyle ile podruzujacych nimi,tylko czasem one sie krzyzuja tak jak teraz nasze niosac sobie nawzajem informacje .

.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: danut »

Ale Pantanal znowu tu wkroczy i powie, że naszą świadomośc nie tworzą docierające zewsząd informacje, że nie ma się od czego uwalniac aby zostac mocnym sobą, spójnym ze swoim źródłem, że nic nie ma po smierci, bo w obszarze mózgu są zapisane wszystkie doświadczenia, a już tak jakbym zaczynała pisac o obiegu tych informacji, które nas kształtują...:(.....albo, że mi "ja " nie uciekło- ale dopiero się umacnia i tworzy??..
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Katarzyna_1 »

Ok, Joz, ale rozmowa miała dotyczyc przedstawionych przez Ciebie map, a Ty znów o filozofii miłości. Dobro, miłośc to cechy, które kazdy człowiek powinien posiadac i sądzę, że każdy człowiek podejmuje próby walki dobra ze złem. Jedni ze skutkiem pozytywnym, drudzy wręcz odwrotnie. Właśnie informacje powodują taki dualizm. Twoje informacje także. Czekamy, jak obiecałeś, że wyjasnisz z czym wiąże się Twoje pisanie na mapie, o co w tym wszystkim chodzi, a Ty robisz nas w konia, bierzesz nas na wstrzymanie i taka m.in. postawa wywołuje wściekłośc. Nie myśl, że nasze mózgi, świadomośc, jaźń , duch-obojetnie jak to nazwac podpowiedzą nam; och, jestem pełna miłości, więc poczkam jeszcze, kochany Joz zaraz nam to wyjaśni...Więc jeśli masz tyle dobra i miłości w sobie, to oszczędź nam tego oczekiwania i opowiedz nam o tym. Nie jestem w stanie zamienic irytacji w miłośc - taka naga prawda.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Katarzyna_1 »

I zaraz się wk...ę jak jehowy w Odpust!
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Joz
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 13, 2010 11:34 am
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Joz »

Kasiu nie robie waas w konia

nie to jest moim zamiarem zrozum ze mam opisac cos bardzo waznego dla mnie a jednoczesnie w tym opisie musze dotknac tyle tematow ze najzwyczajniej w swiecie poprostu mam watpliwosci czy powinienem to robic . Z drugiej strony jednak zaczalem pisac wiec to powinno byc

najwazniejsze i jest i dziekuje za wsparcie ktore mi udzielacie i to w... ę najbardziej podzialalo .Tak jak juz wspomnialem nie sa to wszystkie mapki ktore rysowalem . 10 mapka przedstawia (satelitarna ) miejsce mego urodzenia to jest Slochy Annopolskie i ich okolice te okregi na mapie to sa ze tak nazwe piktogramy tylko ze uksztaltowane na terenie. Jezeli wejdziecie w komputerze na mape tego terenu to mozecie zobaczyc to w rzeczywistosci jak to wyglada . jest tam tez 6 punktow ciagnacych sie wzdluz Sloch w kierunku Krupic zaczynajac od wschodu jest to 1 kopiec co do ktorego do konca niewiadomo jak powstal legendy mowia ze w tym miejscu zapadla sie pod ziemie cerkiew. 2 miejsce gdzie buduje sie w tym czasie cerkiew . 3 miejsce gdzie ja mieszkalem. 4 punkt to miejsce gdzie mieszkala moja zona . 5 grob zolnierza z okresu drugiej wojny swiatowej 6 to miejsce gdzie sa kurhany jest to juz okolica miejscowosci Krupice . Jeszcze dodam ze w lewym dolnym rogu tej mapy jest zaznaczone serce ktorego wierzcholek stanowi miejscowosc Mężenin w ktorej to swoja siedzibe w okresie miedzywojennym milo towarzystwo teozoficzne.



Wracajac do tych okregow otoz ostatnio zauwazylem ciekawy uklad szerokosci i dlugosci geograficznych srodkow tych okregow sa to cyfry w wiekszosci 5i 2.
Joz
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 13, 2010 11:34 am
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Joz »

Teraz postaram sie w najwiekszym skrocie opisac od czego sie wszystko zaczelo . Inaczej poprostu nie zrozumiecie o co chodzi w tych mapkach . Od momentu kiedy tylko siegam pamiecia zawsze mialem bardzo emocjonalny stosunek do przyrody do jej fenomenalnego piekna i procesow jakie mogla tworzyc dlatego byc moze dlatego zostalem rolnikiem chociaz moglem robic cos calkiem innego , moze to bylo moje powolanie. w 1982 roku zaczalem prowzdzic gospodarstwo rolne w ktorym pomagali mi rodzice., w 1987 poznaje swoja zone ktora mieszkala w sasiedniej miescowosci ktora nazywala sie Wilczy Dol dlatego o tym pisze bo bedzie to wazne przy dalszym wyjasnianiu jak tworzyly sie mapy gdzie nazwy miejscowosci beda waznymi elementami tworzacymi strukture map. Wkrotce rodza sie cudowne coreczki Martyna i Aleksandra. Do roku 2003 mozna by powiedziec ze wszystko uklada sie dobrze tak jak w kazdym innym gospodarstwie z jednym tylko wyjatkiem zprodukcji mleka przeprofiluwujemy gospodarstwo na produkcje warzy wa gruntowe. Jeszcze przed rokiem2003 pirwszy raz spotykam sie z zjawiskiem mozna by powiedziec paranormalnym kiedy po czestym zasypianiu za kierownica samochodu udaje sie do szeptuchy ( babka zajmujaca sie zdejmowaniem urokow na podlasiu)ktora po swoich rytualach mowi mi ze mam na siebie nalozona klatwe smierci i ze powinienem dziekowac Bogu ze zyje jednoczesnie zawiniatko ktore wlozyla za obraz tak zaczelo tam wibrowac ze wypadlo zza tego obrazu dla mnie to bylo wielkie zaskoczenie sam mialem sceptyczne podejscie do tego typu rytualow, jednak po tej wizycie przestalem zasypiac za kierownica podczas jazdy samochodem. Wszysko zaczelo, sie z rokiem 2003 kiedy to w gospodarstwie zaczely sie dziac zeczy ktore na zawsze odminily moje zycie i nie tylko ale o tym nastepnym razem
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Katarzyna_1 »

Ok, ok, łapka ok, Joz,

okazuje się, ze moje pierwsze odczucia sa jak najbardziej prawidłowe. Chłopie, zacznij od interpunkcji. Stosując tę gramatyczna zasadę,może w końcu sie opanujesz ze swoim słowotokiem., a przy okazji oszczędzisz stresu swojej rodzinie. Myślę, że twoja rodzina i znajomi mają rację..., udaj się więc tam gdzie Ci radzą. Ja radzę Ci to z całego serca,poddaj sie i skorzystaj z oferowanej pomocy i nigdy nie ufaj matemetyce. Cyfry w naszym zyciu nie maja zadnego znaczenia. Nie okłamuj się. Pozdrawiam.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Katarzyna_1 »

Dodam jeszcze, że ten temat, to taki zwykły przypadek przy pracy i propomuję usunięcie lub bumerangiem na fn albo w kosmos!
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Katarzyna_1' post='75381' date='31 październik 2010 - 18:48']Dodam jeszcze, że ten temat, to taki zwykły przypadek przy pracy i propomuję usunięcie lub bumerangiem na fn albo w kosmos![/quote]



Pani Kasiu więcej szacunku wobec rozmówcy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”