Mapy: Doznania i wnioski

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Joz
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 13, 2010 11:34 am
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Joz »

sory Kasiu za interpunkce i slowotok i za to szczerze ci dziekuje sprowadzilas mnie na ziemie to jest bardzo wazne czasem potrzebujemy kopa zeby isc dalej widocznie to niejest moje miejsce dziekuje ze mi to uswiadomilas
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Katarzyna_1 »

Było tego wiele..., nie lubę wychodzic na durnia....
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Joz
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 13, 2010 11:34 am
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Joz »

Widzisz Kasiu w zyciu jest tak ze jezeli czegos nie chcemy a probujemy o czyms w prostocie porozmawiac ktos zawsze patrzy na nas jak na oszolomow ktorzy nie wiadomo co chca powiedziec i zsawsze konczy sie temat ktory sie jeszcze nie rozwinal . Sory jezeli ja bylem przyczyna tego durnia , zrozumialem ze na forum powinno sie rozmawiac o rzeczach niezwyklych o zwyklych powinienem rozmawiac przy budce z piwem, wiec wroce chyba do swego towarzystwa i moze piwo bedzie mialo lepszy smak
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: dino_24 »

[quote name='Katarzyna_1' post='75387' date='31 październik 2010 - 20:57']Było tego wiele..., nie lubę wychodzic na durnia....[/quote]



Proponuję wypić dwa , 12 litrowe wiadra ''słonecznej'' tolerancji .

To nas Katarzyno_1 powinno cechować :) .

Przejżyj sobie z łaski swojej , temacik ''Widmowy Lunapark'' i skoryguj myślenie ;) .

Osobiście jestem realistą , ale wchodząc na ''nasze Forum'' , kieruje mną coś takiego

jak ambiwalencja .

Nie znamy wszystkich ''praw , twierdzeń i równań'' mechaniki niebieskiej , którymi tak

pięknie Ty i danut szafujecie w temaciku ''wszechświaty równoległe'' , gdzie jako realista

mógłbym to skwitować jednym zdaniem , :P .

Ale nie zrobię tego , bo jetem aż nazbyt tolerancyjny ;)



Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony pn lis 01, 2010 4:33 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Rysiek23 »

Joz wyjście na forum publiczne niesie ze sobą pewne ryzyko ale ja bym się nie przejmował. Myślę, że wiele osób czeka na ciąg dalszy Twojej opowieści.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Katarzyna_1 »

Ambiwalencja i realista? Ciekawe. Myslenie skorygowałam. Chyba zacznę pisac kursywą
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Katarzyna_1 »

Ja także
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Maria »

Joz czekam na Twoje dalsze wyjaśnienia odnośnie map, są naprawde interesujące i napisze , że to jak przekazujesz jest bardzo zrozumiałe w przekazie .

Trzeba zrozumieć, że każdy z nas jest indywidualnościa i inaczej odbiera wiele spraw.

Warto poznać nasze możliwosci właśnie poprzez takie przakazy własnych doświadczeń, być może znajdą się osoby powiązane w jakiś sposób z tymi mapami i przybliży to cel tego co nam tu pokazujesz.

Pisz prosze dalej .
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: Sandra »

Właśnie Joz, nie zniechęcaj się, pisz tak jak ci wygodnie i jak to wszystko ty to widzisz..

Wiadomo, żeby dojśc do jakiś wniosków, to musi to poprzedzić jakieś doznanie i tak ma być...





Z tą budką, to tam nie pogadasz, pisz tu śmiało.. ;)
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Mapy: Doznania i wnioski

Post autor: kropka »

Joz w poście od Katarzyny dostałeś taką dawkę jadu,że wystarczyłoby na wytrucie większej liczby osobników. Mnie osobiście bardzo tematem zainteresowałeś. Brak przecinków mnie nie przeszkadza( sama w tym dobra nie jestem)

Od pierwszego Twego postu odczułam dobry powiew energetyczny. Za Twoimi słowami kryje się tajemnica głębokich przeżyć. Nawet jeśli Twoje poszukiwania zeszły gdzieś na mylne ścieżki to są zapewne ciekawe i chciałabym je poznać. Nim się kogoś oceni i to tak brzydko... trzeba poznać całość a nie wypowiadać sądy i skreślać człowieka, który jak mi się wydaje jest bardzo wartościowy i możemy się od niego nauczyć wiele. Wydaje mi się Kasiu,że nie przemyślałaś swojego postu i dokopałaś Jozowi niesłusznie. Pisz dalej Joz
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”