Strefa 51

spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: spacemaster92 »

Pantanalu nie mów, że młodzież się amerykanizuje bo czuję się obrażony bo tamten kraj należy do tumanów i tempoków, którzy zrobią wszystko aby mieć kasę, rządzić światem i w domu nie potrafią najprostszych czynności zrobić takie jak wkręcenie żarówki bo muszą bo fachowca dzwonić. Po drugie nie rozumiem po co wy się stale kłócicie przecież to się już nudne robi.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Niekwestionowany96 »

Stosując się do nauk komuny sam się komunem stałeś. A gdzie masz te dowody o które prosiłem ?
Ostatnio zmieniony pt gru 11, 2009 11:09 am przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Niekwestionowany96 »

Nie piszemy tu o języku polskich człowieku urodzony ze słownikiem w ręku. Taki mądry i uczony człowiek jak ty powinien się chyba domyśleć o co mi chodziło...
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Przemek »

niekwestionowany nie martw się kółko wzajemnej adoracji sceptyków się będzie wspierało :) Jak się nie ma argumentów to się już nie patrzy na merytoryke tylko sie szuka błędów językowych bardzo dobrze więdząc co miał na myśli autor. Prawda drogi Orsonie? Pantanala nie musze pytać bo on i tak zawsze jest na nie nawet jeśli pokaże mu białą kartke to powie, ze jest czarna.
Ostatnio zmieniony sob gru 12, 2009 9:50 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Infinity
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:34 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Infinity »

Pantanal jest Komuchem jak już :D
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Niekwestionowany96 »

Orsonie tak się zastanawiam cały czas nad tokiem twojego rozumowania i mam dylemat nad jedną rzeczą ? ile spędzasz czasu nad grami komputerowymi ? Skoro nie chcesz się wypowiadać na temat strefy 51 to załóż sobie oddzielny temat o nazwie Słownik Języka Polskiego... Te twoje teksty i słowa używanie w rozmowie rozśmieszają mnie do łez... Chcesz pokazać jaki to mądry jesteś ? To wypowiedz się sensownie w tym temacie bo jak na razie pokazujesz teorie Szlachciców z Średniowiecznej Polski
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Niekwestionowany96 »

Nie rozśmieszaj mnie Orson... Taki jesteś doinformowany ? A gdzie się było w szkole na lekcji Historii Polski ? ''W Polsce i Europie określenie szlachta (l.p. szlachcic) stosowane bywało już w okresie średniowiecza, jednak transformacja stanu rycerskiego w szlachecki miała miejsce w schyłku średniowiecza i wiązała się z powstaniem monarchii stanowych. Szlachta jako warstwa społeczna istniała w monarchiach i republikach europejskich, oraz niektórych krajach pozaeuropejskich, do początków XX wieku. Współcześnie szlachta jako grupa społeczna o określonych, prawnie uznanych przywilejach istnieje w państwach o ustroju monarchistycznym, choć znaczenie tych przywilejów ogranicza się zazwyczaj do używania tytułów i pełnienia honorowych funkcji, a znaczenie ekonomiczne szlachty nie jest tak duże jak dawniej"





A mi jest jeszcze radośniej niż tobie poligloto :D



źródło : Wikipedia
Ostatnio zmieniony ndz gru 13, 2009 7:12 pm przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”