Matka Ziemia

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: danut »

Kropko- ale to nie jest wyjaśnienie, przyznaj się lepiej ze odczyniałaś jakies czary, uroki :D
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: kropka »

Nie zajmuję się takimi rzeczami bo to nie zgodne z moją wiarą...

Ja raczej byłam ofiarą czarów i musiałam sie pozbyć tego czegoś z domu. Przyjęłam to z naiwności... i przykro się przyznać.. głupoty i niewiedzy o tych sprawach

Zawsze najłatwiej oszukać i omamić uczciwą osobę bo ta w swej ufności nie podejrzewa nic złego... tak i ja ;) głupia oślica dałam się zrobić nie powiem już w co.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='Andrzej 58' post='97054' date='09 maj 2012 - 19:32']To kilka demonstracji:

http://www.youtube.com/watch?v=KvR9XtmxwLg...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=KvR9XtmxwLg...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NhC8KgbzIaU...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NhC8KgbzIaU...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NhC8KgbzIaU...feature=related



A tu z dymem.Lifter wisi a dym jest wciągany do środka.T o podobne do relacji kropki.

http://www.youtube.com/watch?v=71v5sFu7LT8...;feature=fvwrel[/quote]

Obejrzałam te filmiki. Przy mojej "bezwiedzy" botaniczno-chemicznej, a do tego doszła jeszcze "bezwiedza" z zakresu fizyki dla mnie nic z tego nie wynika. Pierwsze sześć filmów kojarzę z super deską do krojenia wędlin i innych artykułów spożywczych przy ewentualnym blasku dwóch świec, a te wtyczki czarne i białe są identyczne do tych moich przy komputerze. Nie daj Bóg takich randek. :D Ale bez żartów Andrzej58 rozjaśnij o co w tym chodzi. Chyba, że większość rozumie, a ja jedna nie.

A już ten ostatni film? to naprawdę nie jestem w stanie połączyć z opisanymi zdarzeniami Kropki. Być może yntelygencję mam nie w tym miejscu gdzie należy.

Kropko, a Ty rozumiesz? Napisz jak, jeśli...
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: kropka »

Kropka ,, zrozumiała" tak...że ten lifter czy jak mu tam... był zakopany chyba pod paleniskiem i wciągał dym pod ziemię? xD

Oj Jędruś zlituj się i wyłóż babom po polsku... toż my analfabetki ze ścisłych przedmiotów!

A tak serio....nic nie rozumiem

Mój ,,dym" to był demon jakiś... i poszedł sobie gdzie jego miejsce
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: Andrzej 58 »

Prościej już nie można.Na pierwszym filmiku widać ukierunkowanie dymu w poziomie.Na ostatnim jak dym wciągany jest do środka .Są pokazy z listkami foli doczepionych do lifterów ,które unoszą się w czasie lewitacji do góry.Znaczy to ,że występuje tam siła unosząca cały lifter.Liftery oficjalnie mimo,że jak widać istnieją i unoszą się po zasileniu prądem oficjalnie pracują w oparciu o nieznane zjawiska fizyczne.Czy świat nauki nie zajmuje się badaniem tych zjawisk?.Dlaczego wiedza na ten temat są tak mało znana.Potem ludzie,którzy widzieli niekonwencjonalne obiekty na niebie zadają te same pytania-co to było i jak działa.Ano działa o znane zjawiska fizyczne.Zastosowań jest wiele.Ktoś tą wiedzę wykorzystuje do swoich celów.Zacytuję apokalipsę(wyjaśnienie) -"poznacie prawdę a wiedza was wyzwoli".Jakby nie patrzeć zjawiska ,które dziewczyny odbieracie jako paranormalne takimi nie są.Widziałaś kropeczko ,że dym może być skierowany do dołu.Ktoś się postarał,żeby ten tajemniczy przedmiot był traktowany jako coś bardzo złego.Przekonali Cię ,że tak jest wiążąc Twoje złe doświadczenia i na koniec urządzili Ci pokaz zjawiska nietypowego w przyrodzie.Jak widać można to wytłumaczyć i pokazać..Można ukierunkować dym w smugę.Można zobaczyć światło w postaci spolaryzowanej jak w laserze,ale do tego potrzebne jest odpowiednie środowisko.Najczęściej stosuje się do tego właśnie dym.Ta Danusi smuga ,to obraz światła widoczny w cząsteczkach powietrza wymieszanego z tym co wydzielał grill.Widoczne było tylko to spolaryzowane centrum a dym rozchodził się tak jak zawsze.Zakres zastosowania pól magnetycznych jest bardzo duży.Tam ,gdzie mamy ze zjawiskami elektrycznymi i zamiennie magnetycznymi przy braku wiedzy w tym zakresie pojawiają się możliwości manipulacji .Można stworzyć świat iluzji i w oparciu o niego całkiem dobrze funkcjonować na nieświadomych ludziach.Gdy odwróci się motywację ,to otwiera się droga do zastosowań bardzo pożytecznych,wręcz przełomowych.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: danut »

Ano Andrzeju świat nauki powinien zając się badaniem tych zjawisk naturalnych, bo one wystepują, tylko tak jak pisałam - jakoś my nie wiemy na temat ich zasad i potem jest jak jest- zdziwienie, lub próbujemy sami na własną rękę się im przyglądac i wyciągac wnioski.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: Andrzej 58 »

Czy uważasz Danusiu ,że świat nauki nie pracował nad tymi zjawiskami.Odpowiedź na to retoryczne pytanie jest oczywista.Przeciętny zjadacz chleba ma trwać w niewiedzy.Zobaczy ducha i już wie ,że duchy istnieją.Nie wie ,że to przekaz wykonany środkami fizycznymi.Zobaczy zdarzenie typu Arkadjusza i kombinuje nad możliwością reinkarnacji lub podróży w czasie.Potrzebne są jeszcze zdarzenia podtrzymujące takie przekonanie.No to w międzyczasie doprowadza się w realu do zdarzeń identycznych co do treści(pisaliśmy o tym wielokrotnie)Gdy się sprawdzi przebieg ,okazuje się ,że to jednak nie te same zdarzenia.Czemu to ma służyć-zniewoleniu.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: Katarzyna_1 »

Matka ziemia skrywa pewnie wiele tajemnic, o których nie mamy pojęcia. Nauka, nauką, ale niestety jak dotąd nie potrafi ogarnąć wszystkiego i naukowo wyjaśnić pewne anomalie. Ja nadal zastanawiam się nad poniżej cytowanym moim wcześniejszym stwierdzeniem (cyt. poniżej), no bo załóżmy, że pewne doświadczenia związane z fizyką i chemią są w stanie wytłumaczyć zjawisko tego białego dymu w dymnej chacie, czy dymu opisanego przez Kropkę, ale jak wytłumaczyć zachowanie kotki i jej całkowite uzdrowienie?

"Może jest to jakieś "magiczne" miejsce, a może konstrukcja sześciokątnej chaty z ostrosłupem na górze miała wpływ na to zjawisko i jakieś wiry powierza wyciągnęły ten słup dymu?

Ale dlaczego był dym bardzo skupiony i biały?

Ciekawe też dlaczego, że ta kotka "uczestnicząca" przy budowie chaty wyzdrowiała..? - tu stawiam hipotezę, że miejsce na którym Twój brat zbudował chatę posiada jakąś pozytywną ziemską energię, a zwierzak kocim instynktem to wyczuł i podjął samouzdrawianie."

PS Andrzej58 zażartował wprawdzie z białym dymem papieskim, ale ja niekoniecznie uważam to za żart. Może coś w tym jest?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Matka Ziemia

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='danut' post='97042' date='09 maj 2012 - 15:32']Sandro palone było brykietem , weglem drzewnym do grilla, po za tym był juz wygaszony nie dymił już, choc za pewne jeszcze rozgrzane resztki były. Ta grillownia stoi już 5 lat i jest prawie na okragło używana- zima - lato- inaczej dym tam się rozchodzi, a taki zbity słup był zaobserwowany wyjątkowo.[/quote]



Szukałam jakie naturalne ziemskie składniki wywołują efekt białego dymu i znalazłam to;



"Dym unoszący się z komina nad kapl. Sykstyńską oznajmia wybór papieża. Dym czarny (niegdyś poprzez dodanie mokrej słomy) oznacza brak wyboru papieża - dym biały (po spaleniu słomy suchej), oznacza, że "mamy nowego papieża". Ostatnie konklawe, dokonując wyboru Benedykta XVI, wspomogło się nowinką techniczną - kolor dymu był regulowany komputerowo poprzez dosypanie specjalnych chemikaliów (a co na to "Zieloni"!)"



Nie wyobrażam sobie aby do paleniska w drewnianej dymnej chacie dołożono suchej słomy, bo wiadomo jakby to się zakończyło.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”