Przepowiednie Baby Wangi

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Aylinn »

Niech ta wojna chwilę poczeka, bo ja dopiero z pracy wróciłam i nie mam jeszcze popcornu gotowego na te okazję. :D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Pszebżydły ófok »

Ja tu tylko bym chciał coś wtrącić na temat istoty jasnowidzenia.Jeśli opiera się to na samych widzeniach więc jaka może być pewność,że się je właściwie zinterpretuje.Jakiś dobry "duszek " mówił tej Wandze co się stanie czy miała do każdego widzenia dołączony komentarz :lol: .Niekwestionuję wcale możliwości jasnowidzenia ale równie dobrze mogła zobaczyć sceny z jakiegoś przyszłego filmu science-fiction :lol: .Żaden jasnowidz przecież nie panuje nad swoimi widzeniami.Dla przykładu taki Jackowski choć może mieć pewien talent to widzenia mogą mu się plątać i może wysuwać błędne interpretacje.Mi samemu czasami pojawiają się czasami jakieś przypadkowe sceny,kadry z przyszłości,których po przebudzeniu się zwykle nie pamiętam,przypominają mi się gdy ta sytuacja ma właśnie miejsce.A nawet jeśli bym je zdołał zapamiętać to wogóle nie potrafiłbym powiedzieć kiedy to się wydarzy i w jakim kontekście.Nie potrafiłbym też stwierdzić czy naprawdę widziałem przyszłość czy miałem zwyczajny sen.Przyszłość jest otwarta i możemy ją zmieniać swoimi czynami.A wojny i tak nie będzie a o Babie Vandze wkrótce wszyscy zapomną.Słusznie tu zauważył hmo,że wojny teraz nie wybuchają sobie tak znienacka.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Rysiek23 »

Jeden z czołowych "badaczy zjawisk niewyjaśnionych" napisał:


Baba Vanga była częściowo analfabetką i nigdy sama nie spisała swoich przepowiedni. Robili to za nią inni ludzie, słuchający tego co mówiła. Nie mówiła po bułgarsku, porozumiewała się bardzo specyficznym dialektem macedońskim. NIEKTÓRE Z PRZEPOWIEDNI MOGŁY WIĘC ZOSTAĆ ŹLE ZAPISANE...


Trudno pisać jak się jest niewidomym.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Newsman »

O sławę raczej nie prosiła, ta przyszła sama. Wanga - wielka blagierka czy też prorokini, jak twierdzili jej zwolennicy? Czy rzeczywiście była w stanie widzieć nie tylko przyszłość poszczególnych osób, ale i przyszłe losy świata? Przyjrzyjmy się bliżej postaci jednej z najsłynniejszych jasnowidzek w krajach byłego bloku wschodniego, której temat stał się ostatnio dość popularny w Polsce.



więcej
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Mam dla nie nowy przydomek Baba Jaga...:P Ops o zmarłych się źle nie mówi.
Martin KRST
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 23, 2010 1:28 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Martin KRST »

witam, jestem tu nowy ale od jakiegoś czasu interesuje się tematyka przepowiedni i innych paranormalnych zdarzeń :) znalazłem dość ciekawy artykuł w necie co powiecie na to? 





Według kalendarza gregoriańskiego dziś wypada 10 listopad a od rana w telewizji dudnią o ataku Korei północnej, czyżby wizjonerka znowu się nie pomyliła :)  









http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/ar...DNIKA/290259854 
Ostatnio zmieniony wt lis 23, 2010 5:52 pm przez Martin KRST, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ortografia psia mać!!!!
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Korybut »

^^ Zgadza się!http://5ko.free.fr/en/jul.php Jestem w lekkim szoku, ponieważ sporo mówiono o tym 10 listopada. Ale jak w innym wątku powiem, że jestem ostrożny z potwierdzaniem jakiejś teorii, bo to był pojedynczy incydent. Poczekajmy na rozwinięcie sytuacji.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: spacemaster92 »

hehe a to ci psikus :D



Zabawiłem się w "jasnowidza" haha i oto co wyjasnowidziłem. Powinienem książki pisać :D



będzie tak



Korea Północna zaatakowała Koree Południową co rozpoczęło wojnę,



amerykanie wyruszyli z misją pokojową by zakończyć konflikt i wesprzeć Koree Południową,



do Korei Północnej dołączają chiny,



armia amerykańska nie daje rady przeciwko wielkiej armii chińskiej i wzywa całe NATO na pomoc,



NATO odpowiada natychmiast,



Rosja zostaje podzielona między dwóch przywódców Putina i Mediedieva,



i zmienia się na Rosję i Nową Rosję,



Mediediev opowiada się po stronie NATO,



za to Putin wspiera Koree Północną i Chiny



wybucha 3 wojna światowa.



Oto moje wypociny. Powiedzcie czy to nie idealna fabuła na książkę?? :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Martin KRST
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 23, 2010 1:28 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Martin KRST »

dobra teoria :) nawet jeśli prawdziwa to może trochę potrwać zanim cokolwiek się wydarzy na skale światowa, nie ma się czego bać, jeśli nawet miało by dojść do wybuchu wojny? to co nam grozi? niczego nie zmienimy.
Ostatnio zmieniony wt lis 23, 2010 5:52 pm przez Martin KRST, łącznie zmieniany 1 raz.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Xrdaxas »

Ciekawe być może miała racje, jednakże wolałbym żeby nie miała bo na kilka następnych lat dla Europejczyków nie przepowiadała najlepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”