Przepowiednie Baby Wangi

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Pszebżydły ófok »

Wiedziałem,że tak będzie.Że przy okazji tego incydentu odgrzebie się Wangę,o której do niedawna mało kto słyszał na świecie.Z tego wojny światowej nie będzie.Mamy kolejny graniczny konflikt między obiema Koreami.Twardogłowi z Północy szybciej strzelają niż myślą.Wkrótce rozejdzie to się po kościach.Nie ma co się bać.Wojna nie opłaca się teraz ani USA ani Chinom(których stosunki z Koreą Płn są ostatnio nie najlepsze) - za dobrze idą interesy.Korea Płn jest za bardzo uzależniona od reszty świata,pewnie znowu chcą coś uzyskać.Jeśliby nawet wybuchła wojna to spodziewałbym się,że sami chińczycy postanowią uspokoić Kima
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Korybut »

A ja uważam, że po kryzysie takim państwom jak USA, czy Chiny, globalny konflikt byłby na rękę. Tak muszą rywalizować gospodarczą z resztą świata by nie ogłosić upadku. A tak dobrze uzbrojone, lub liczne (w przypadku Chin) armie są w stanie poradzić sobie z każdym innym mocarstwem. W czasie konfliktu tracą wszyscy, ale najmniej ci najlepiej do nich przygotowani. I znów wrócę do wydarzeń sprzed WW II. Jak dobrze pamiętamy kilka lat przed jej wybuchem też świat ogarnął wielki kryzys, skutkiem czego była wojna. Może nie bezpośrednim, ale na pewno korzystnym.



Historia kołem się toczy, jest cykliczna, powtarzalna, a przez co bardzo przewidywalna.
Ostatnio zmieniony wt lis 23, 2010 7:02 pm przez Korybut, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Lilith »

Kiedy w końcu jakieś pozytywne wizje zaczną mieć ci wizjonerzy a nie tylko wojna,apokalipsa i ogólna masakra.Niby tacy dobrzy w przepowiadaniu makabry a powstania fiskusa jakoś nie przewidzieli ;)
Ostatnio zmieniony wt lis 23, 2010 9:23 pm przez Lilith, łącznie zmieniany 1 raz.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Pszebżydły ófok »

Ha ha ha,dobre Lilith.Pozytywne wróżby im się nie opłacają,lepiej postraszyć:) A co do potencjału militarnego Chin to bym nie przesadzał.Mają dużą armię ale za to jadą na starym poradzieckim sprzęcie.I wogóle ludziska nie dołołujcie się.Wojny nie będzie inaczej Wróżbita Maciej by to przepowiedział dawno :lol:
Ostatnio zmieniony wt lis 23, 2010 9:45 pm przez Pszebżydły ófok, łącznie zmieniany 1 raz.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Xrdaxas »

To raczej zwykły przypadek tego typu rzeczy dzieją się częściej. Bardzo często.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Pszebżydły ófok »

Nie doceniałem ich pomysłowości.Sądziłem,że odpuszczą wreszcie a tu ... no,no,no.A ciekawe czy ten kontakt z Bogiem to będzie e-mailem czy telefoniczny :)
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Xrdaxas »

Mi się wydaje że przez skype albo gadu gadu B(u)g wejdzie w nową technologie.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Pszebżydły ófok »

No chyba,że tak :)
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Xrdaxas »

W każdej przepowiedni można dostrzec ziarenko prawdy, które jest tam przez przypadek. Ale "badacze" doszukują się tam czegoś więcej.
Martin KRST
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 23, 2010 1:28 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Baby Wangi

Post autor: Martin KRST »

[quote name='Pantanal' post='76736' date='25 listopad 2010 - 00:20']Czas działa jednak na niekorzyść Wangi... Przeliczanie daty na kalendarz juliański też nie pomogło. Ale coż, w końcu zwolennicy Wangi doczekają się upragnionej wojenki i wtedy będą świętować. Tylko trzeba będzie se zadać pytanie, czy ta wojna czasem nie toczy się od dawna, i nie przewidział tego żaden Jackowski, nawet w wersji damskiej![/quote]

wydaje mi sie ze troche zle to rozumiecie, Wanga mowila ze wojna rozpocznie sie konfliktem lokalnym, przeciez oni moga sie tam napierdzielac pare miesiecy potem wkroczy reszta swiata, to raczej nie dziala na zasadzie, dobra jest konflikt czynmy wojne, potrzeba na to czasu, powiedzmy ze wojna wybuchla wlasnie we wtorek, ale moze minac troche czasu zanim nazwiemy ją III wojna swiatowa...
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”