PARK JURAJSKI NA NASZYCH OCZACH?

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: PARK JURAJSKI NA NASZYCH OCZACH?

Post autor: Przemek »

[quote name='Pantanal' post='64100' date='sob, 05 gru 2009 - 11:33']Innymi słowy, niedużo rzeczy może udowodnić nam o istnieniu zaawansowanej cywilizacji na długo przed nami.[/quote]



Nie dużo. Więc sam potwierdzasz, że jednak są takie rzeczy. Więc poprostu uważasz i traktujesz naszą cywilizację jako najlepszą jaka kiedykolwiek istniała. To jest takie same stwierdzenie jak to, że na początku XX wieku ludzie uważali sie za pepek Wszechświata i sądzili, że Ziemia lezy w jego centrum. Jakie było ich ogromne zdziwienie jak się okazało, że nasza galaktyka lezy na peryferiach tegoż kosmosu. Co do tego, że możemy uczyć sie od starszych cyywilizacji zgadzam się bo jest czego i nie wszystko jeszcze poznaliśmy. To tylko świadczy o tym, ze inne cywilizacje nie były takimi " tępymi strzałami" jak się niektórych z zadartymi nosami wydaje.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: PARK JURAJSKI NA NASZYCH OCZACH?

Post autor: Przemek »

Jak się nie chce dostrzegać i dopuszczać do siebie pewnych rzeczy, to nic nie bedzie dowodem. Bo wszystko można poddać negacji wysuwając argument, patrzenia z różnych perspektyw.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: PARK JURAJSKI NA NASZYCH OCZACH?

Post autor: Przemek »

Ależ ja jestem sceptyczny do czegoś na co wogóle nie ma dowodów. Wiara jest tylko wtedy jesli ma się przynajmniej przesłanki, że coś jest na rzeczy. Wtedy nie można niczego wykluczać. To jest taki sceptycyzm który zakłada, że idąc lasem moge założyć w 100%, że nagle przede mną nie stanie niedzwiadek i powie ludzkim głosem witam pana. Ale już w 100% nie moge załozyć tego, że nie stanie przede mną jakiś zwierz, o którym do tej pory nie było nauce wiadomo. Jednak Ty zamykasz się w sobie w swoim swiatopoglądzie, do którego nie dopuszczasz niczego po za tym co Ci pasuje. Jak coś jest nie po Twojej myśli lub niewygodne to trzeba to odrzucać, negować. Nie tędy droga. Co innego sceptycyzm, a co innego zamknięcie się w sobie na rzeczy nieznane.
Ostatnio zmieniony wt gru 08, 2009 10:56 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azazel
Infrzak
Posty: 40
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 10:58 am
Kontakt:

Re: PARK JURAJSKI NA NASZYCH OCZACH?

Post autor: azazel »

Ludzie chcą szukać w przeszłości jak w teraźniejszości nie mogą się uporać z np Yeti. ;] Z resztą wszystko co by znaleźli to i tak będa ukrywane przez rządy etc.



Edycja Alyna: Proszę o pisanie postów dużą literą oraz sprawdzanie błędów przed wysłaniem posta.
Ostatnio zmieniony śr gru 09, 2009 2:09 pm przez azazel, łącznie zmieniany 1 raz.
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: PARK JURAJSKI NA NASZYCH OCZACH?

Post autor: matino3 »

Ziemia znacznie zmieniła się od tej z czasów kiedy żyły na niej dinozaury, myślę że nie uda im się, a nawet jeśli się uda to dinozaury nie przystosują się do zanieczyszczeń, smogu, aktualnych warunków. Po prostu znów wyginą :P
:)

Jack. Bauer
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 04, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: 324.7
Kontakt:

Re: PARK JURAJSKI NA NASZYCH OCZACH?

Post autor: Jack. Bauer »

Jeżeli mają zamiar klonować dinozaury to ja zaczne kupować broń i amunicje,trzeba być bardziej przygotowanym bo niewiadomo co będzie jutro,być może te klony uciekną i będzie park jurajski z pierwszej i drugiej części filmu


Lękaj się nie gadzin obcych, lecz skarpet niewypranych za szafą twą schowanych, gdzie twa głupota zawiniła i cię tutaj przyprowadziła !
[ external image ]

They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.


- Gerald Massey







Moje imię po japońsku:



ジャツェック
ODPOWIEDZ

Wróć do „INNE”