Wszechświaty równoległe

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: danut »

Zbyszek "nikt sie nie przyznał"- to zrób ten pierwszy krok...A ze swojej strony, dużo z Was pewno miało cos takiego, że pisząc wiersze, albo klasówki w dziwnym stresie nagle przechodzą do nas wiadomości nie wiadomo skąd i sam się dziwisz jak to możliwe, a tu nie umiałeś, nie wiedziałaś i wiesz...:)..Skąd są te wiadomości, od kogo??
Ostatnio zmieniony pt wrz 10, 2010 5:12 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: Zbyszek »

No skad, no skad, no skad?

trzeba by wysłuchać tego co szepcze za uchem, cichutko, cichutko

Jade w delegacje, gdy wrócę poczytam jak wam poszło.

Nie zapomnę jak grałem raz na harfie, ha fajne było, choć nie potrafię:)



I dlaczego, dlaczego:)
Ostatnio zmieniony pt wrz 10, 2010 5:22 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: kropka »

DANUTA- Kota spaliłam jesienią 1983r w październiku dokładnie

A ta kobieta która w śnie jechała ze mną autobusem i tak dziwnie się zachowywała i patrząc mi w oczy kilka razy powtarzała,żemuszęspalić ,, tego" kota... nie wiem kim była

Nie znałam jej... To była kobieta w starszym wieku



Zbyszku pisząc ,,moje" miałam na myśli to iż były to moje przeżycia a raczej ich fragmenty. Ja osobiście też piszę( wiersze piosenki) Mam w swoim dorobku wspólny zbiorowy tomik z innymi autorami i nawet moje utwory zostały tam bardzo dobrze ocenione. Nie jestem więc pewna czy świadomie ktoś nie skorzystał z.. no dobra dość

Zostawmy to.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: danut »

Ja zarejestrowałam przesłanie jednej informacji od siebie samej odległej w czasie o kilkanaście lat np..wpływ na słowa , rysunek... tego typu...a jak nie umiałam to oczywiście, ze od tego co wiedział..:).. To wracaj szybko, powodzenia!.. Kropka i ten październik i rok i jeszcze cos są niezwykła zbieżnością z wydarzeniami u mnie.. dlatego jeszcze raz pytałam..Ja tez musze odpocząc , na razie!
Ostatnio zmieniony pt wrz 10, 2010 5:28 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: Zbyszek »

Hm , ale sceptycy długo wytrzymują :)))
Ostatnio zmieniony pt wrz 10, 2010 5:51 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: kropka »

To nie wiem czy jest dziwne ale... też mi się śniło,że gram na harfie i to jak!

Wrzeczywistości gram na innych instrumentach muzycznych.

Mam nawet zapisany ten sen w swoim kajecie.

Sceptycy uznali nas za całkiem sfiksowaną ekipę?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: danut »

Ale o co Wam chodzi, tacy własnie jesteśmy..:)...
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: Zbyszek »

e, powinnismy zachowac pozory racionalizmu, empiryzmu i pragmatyzmu,- mowie wam
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: danut »

Juz wróciłes z delegacji...:)..?Pozory, pozory..? Bardzo są mylące , lepiej przylozyc się i potraktowac sprawe na powaznie, mimo wszystko...
Świetlny
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 6:21 pm
Kontakt:

Re: Wszechświaty równoległe

Post autor: Świetlny »

Witam wszystkich.



Tak jak sobie was czytam, to nieodparte mam wrażenie, że pewne wasze zdolności, myślę o tym wszystkim co opisuje danut, kropka są związane z postrzeganiem , które w waszym przypadku ma powiększona skalę niż u większości ludzi. Niektórzy ezoterycy nazywają te zdolności umownie ,,trzecim okiem" i ma to wszystko związek ze zdolnościami mediumicznymi. Chodzi właśnie o widzenie istot wielowymiarowych, innych wymiarów, duchów, nagłe zmiany otoczenia, przekazy telepatyczne, przekazy w snach, przekazy emocjonalne, jasnowidzenie i jasno słyszenie, które potem ma potwierdzenie w przyszłości.



Osoby takie z racji swoich zdolności, są wykorzystywane do wszelkiego rodzaju przekazów przez byty nie z naszego planu materialnej rzeczywistości. Wszystko jest dobrze, gdy mamy w rodzinie matkę, babkę, która miała podobne zdolności i powiedziała nam o nich. Przeważnie jest tak, że odziedziczamy je po naszych najbliższych. Gorzej jest wtedy, gdy nie odziedziczamy ich po najbliższych, albo babcia , lub matka z jakichś powodów nam o nich nie powiedziały. Mogło to wyniknąć z tego, że same nie wiedziały czym one są, nie znalazły dla nich rozwiązania w swoim życiu, albo liczyły na to, że ich dziecko, wnuczka nie będą miały tego rodzaju daru, który niesie ze sobą zawsze określone problemy.



To tyle jeśli chodzi o mnie w tym temacie. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”