Wilkołak w lasach wąbrzeskich?

Ogólnie o magii
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Wilkołak w lasach wąbrzeskich?

Post autor: Przemek »

To zastanawiające, że sporo ludzi tutaj obecnych wierzy w kosmitów


Kogo chcesz oszukać? sam jesteś kosmitą, żyjesz w kosmosie na planecie. To po pierwsze po drugie kosmici żyją i mają się dobrze. Nie martw się nie jesteś pępkiem Wszechświata. Są też inni. Zostaw ufologi temat obcych bo widać jest Ci on obcy całkowicie.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 05, 2010 10:00 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Wilkołak w lasach wąbrzeskich?

Post autor: Przemek »

Z tego co wiem to nie jesteś potentatem w ufologi. Ba temat jest Ci obcy wiec o czym ta dyskusja. Troche pokory bo żle to wróży Polsce skoro mamy taką młodzież.
abby_nivers
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 15, 2007 12:21 pm
Kontakt:

Re: Wilkołak w lasach wąbrzeskich?

Post autor: abby_nivers »

W mojej okolicy sama zostałam raz zaatakowana przez kilka zdiczałych psów i widziałam co potrafią. Wydaje mi się, że w przypadku tego zwierzaka jest podobnie.



PS. Widzę, że określony "temat" to dla części osób powód do nabijania się i wytykania jak słabą wiarą jest wiara innych... ogarnijmy się i nie oceniajmy tylko rozmawiajmy na temat podany w nagłówku!!!
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Wilkołak w lasach wąbrzeskich?

Post autor: Kalatos »

Mam małą sugestię dla naszych Panów "Wojowników" nie przesadzajcie zbytnio z prowadzeniem prywatnych wojen i nie odbiegajcie od tematu wątku ;). W każdym razie po woli moja cierpliwość do "Prywaciarzy" kończy się. A jak się skończy to będę bardziej zdecydowanie reagować, ot np ostrzeżeniami. Także jeszcze raz proszę o dyskusje na poziomie i dotyczącą tematu!. Pozdrawiam!
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Wilkołak w lasach wąbrzeskich?

Post autor: ADAX »

Podobno głowę ma świńską, racice sarnie, ale poza tym wygląda jak duży pies. Inni zaś mówią że to poprostu człowiek który od kilku lat żyje w lesie...



Podobno policja uderzyła radiowozem w wilkołaka. Może i tak lecz wąbrzescy policjanci nic o tym nie wiedzą...



A ludzie wiedzą swoje


Tja, zmutowana, bestyja, którą zabito, ale uciekła, a ludzie nie widzieli, ale wiedzą, jak wygląda. Dobrze, że to nie czupakabras.



Znam myślenie, takich mieszkańców, dla nich borsuk wygląda jak gronostaj, a sarny zjadają zające. Ktoś wymyślił tą bajkę, a ludzie siedzący w domach i znający swojego sąsiada, plotkują o wszystkim, co z prawdą ma wspólnego jak rum z rumakiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”