Nawiedzony plac zabaw

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Nawiedzony plac zabaw

Post autor: Scoobany »

Nie wiem czy o to chodzi ale kiedyś widziałem filmik o rzekomej nawiedzonej huśtawce na placu zabaw. Jednak to co mnie zastanawia w poniższym filmiku to to, że kamera była ustawiona na statywie bezpośrednio na tą huśtawkę a ona zaczęła się bujać dopiero przy maksymalnym zbliżeniu :) .


<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/jizwx8usyHY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
LouisAuguste
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 19, 2011 12:54 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzony plac zabaw

Post autor: LouisAuguste »

jak dla mnie, to jest tak nie wytłumaczalne że aż upiorne....
są na tym świecie rzeczy, które nie śniły się filozofom
2012
Infrzak
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:14 am
Kontakt:

Re: Nawiedzony plac zabaw

Post autor: 2012 »

A duchy ciągnęły za żyłkę przedtem dowiązaną do huśtawki :)
nieumarlacocacola46
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 10:31 am
Kontakt:

Re: Nawiedzony plac zabaw

Post autor: nieumarlacocacola46 »

Brr... Aż mnie zmroziło, jak zobaczyłam ten filmik... Fakt, jest kiepskiej jakości, ale nawet jeśli byłaby tam żyłka, to jak mogłaby być przywiązana? Kto by nią poruszał? Zresztą po sposobie ruchu huśtawki - jak na moje oko - widać, że porusza się w dokładnie taki sam sposób, jakby... ktoś na niej siedział... Zdumiewające, oglądałam filmik parę razy, ale nie mogę się doszukać śladów montażu czy innego ,,picu na wodę".



Chyba od teraz ciężej mnie będzie namówić na wyjście z młodszą siostrą na plac zabaw w pobliżu mojego domu ;) chociaż na ,,moim'' placu takie rzeczy się raczej nie zdarzają.



Mały edit: Poza tym, czy ktoś zwrócił uwagę na to, że przed samym rozpoczęciem huśtania się, huśtawka drgnęła w dokładnie taki sposób, jakby ktoś na niej siadał? To głównie przykuło moją uwagę.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 29, 2012 7:32 pm przez nieumarlacocacola46, łącznie zmieniany 1 raz.
HoNk hOnK.
Nazwa użytkownika
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: pt lip 30, 2010 3:00 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzony plac zabaw

Post autor: Nazwa użytkownika »

fake jak nic. W filmie nic paranormalnego,ktos jaja sobie robi a nie zadne duchy.



edit.literowka
Ostatnio zmieniony ndz maja 27, 2012 11:12 pm przez Nazwa użytkownika, łącznie zmieniany 1 raz.
renatka6
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 27, 2012 3:56 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzony plac zabaw

Post autor: renatka6 »

Może doszło do wypadku na tej huśtawce i jakieś dziecko zginęło? duchy nigdy nie pojawiają się w danym miejscu przypadkowo, najczęściej albo w miejscu które nawiedzają doszło do ich śmierci albo byli z tym miejscem związani za życia
Ostatnio zmieniony sob paź 27, 2012 5:52 pm przez renatka6, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”