Sen i dziwne przezycia

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
martyna87
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 18, 2014 7:09 pm

Re: Sen i dziwne przezycia

Post autor: martyna87 »

pomóżcie!





7 miesięcy temu śniły mi się zepsute zęby, ale takie ohydne że fuj! to było z piątku  na sobotę, (babcia mi mówiła że jak się śnią zepsute zęby to na chorobę)  a w sobotę syn kuzyna dostał ataku epilepsji,pierwszego,  dodam tylko że miał wtedy 6 miesięcy i nie widziałam go na żywo nigdy. Moja babcia ma podobne zdolności, kiedy śni jej się, że wjeżdża autem w błoto wie , że jestem chora.



ogólnie to mam "czyste sny" czyli takie, które stricte odwzorowują to co stanie się dnia następnego, jak wyprowadzka znajomej, kiedy śniło mi się, że weszłam do jej mieszkania i było całkowicie puste, nastepnego dnia okazało się że wynieśli meble i mieszkanie było puste, a nie była to jakaś moja serdeczna znajoma. i mam właśnie takie prorocze, które wróżą coś złego ale nie wiem kogo będzie to dotyczyło.



jak te zdolności rozwinąć?





czy jest możliwośc bycia wrażliwym na daną jednostkę? ciocia mojej babci, była właśnie taka wrażliwa na moją babcię, moja babcia na mnie, czy to możliwe że ja będę intuicyjnie wrażliwa na młodego?
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Sen i dziwne przezycia

Post autor: kropka »

Już masz rozwinięte to co trzeba i tyle ile Bóg chciał abyś miała. Nie daj się wpędzić w te tak zwane duchowe rozwoje KTÓRE NIMI NIE SĄ. Nie daj się zwieść i nie otwieraj się na takie pokusy niezwykłości i niesamowitości. UŁUDA ILUZJA ... nIe warto
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”