CZY TWÓJ ROZWÓJ DUCHOWY JEST BEZPIECZNY?

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
Kaim
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 04, 2009 7:37 pm
Kontakt:

Re: CZY TWÓJ ROZWÓJ DUCHOWY JEST BEZPIECZNY?

Post autor: Kaim »

Teraz wiem czemu mi nic nie wychodzilo :D,zabieralem sie odrazu za aure,psi balle itp.

To jest jak z matmą nie moznia naluczyc sie mnozenia nie znajac dodawania tak???

Bardzo fajne forum jestem tu chwile i juz mi sie podoba. :D
Niewidomi Śnią, Niemi Myślą, Głusi Czują, A Ty? Czy Patrząc, Widzisz??? ;)
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: CZY TWÓJ ROZWÓJ DUCHOWY JEST BEZPIECZNY?

Post autor: STRusz »

Spodobała mi się wypowiedź Sahasrary.



Rozwój bezpieczny? A czy wasze życie jest bezpieczne?

Zależy jak szeroko rozwój duchowy jest pojmowany.



Imprezując, zdobywając nowe znajomości a nie szukając wyższych celów (splot słoneczny) można dużo się o sobie dowiedzieć lub tez wpaść w złe towarzystwo.

Pracując nad sobą można szybko robić postępy niczym podłożenie płomienia pod palnik ale można też się zablokować, załamać, zamknąć w sobie.



Więc kiedy bierzemy się za zdolności parapsychiczne na instancie (na szybkości) interesując się tylko zjawiskami paranormalnymi bo to jest jezzi (modne) a my chcemy być inni. A nawet po odkryciu własnych mocy kiedy staną się dla nas priorytetem możemy zapomnieć o wyższych sprawach. Wygląda to jakbyśmy wbiegli do firmy słodyczy przekonani że można nam spróbować wszystkiego lecz nie mieli pojęcia o procesach produkcji. Potrzebny jest wtedy wykwalifikowany pracownik ale można też nacieszyć się surowymi składnikami.



Najrozsądniej jest najpierw pomudz sobie a później innym.

Niezbędnym jest wyrobienie sobie dobrego podejścia do samorozwoju.

Wkraczając na tą nigdy nie kończącą się ścieżkę jesteśmy zależni jedynie od siebie.

Wszystko zależy od nas! Więc miejmy dobre intencje i otwarty umysł.

Nasz horyzont będzie się poszerzał dzięki podejmowanej wiedzy duchowej lub doświadczeniom mistycznym.

Kiedy naprawdę zaczniemy żyć ciałem i duchem, nasz proces integracji istoty przyśpieszy się.

Można minąć bramy nieba i zdobyć coś cenniejszego od zdolności, mianowicie przebudzenie i dostrzegać więcej.



Ale to tylko tak na przykładzie ;) Świadome przeżywanie życia wynosi na wyżyny. Każdy ma inną drogę różniącą się w szczegółach. Ten kto przyszedł na świat by zatracić się w materii raczej nie rozwinie się na wyższych płaszczyznach. Ten kto przychodzi zbawiać ludzi może się z nimi urodzić :P
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”