Ludzie cienia

Ogólnie o magii
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Ludzie cienia

Post autor: Konrad666 »

Wreszcie znalazłem coś na ten temat, bo na necie to trochę ciężko mi było znaleźć. To bardzo ciekawy temat, tym bardziej, że takie "cieniste postacie" są widziane przez wielu ludzi. Ja miałem podobne zdarzenie, o którym z resztą opisywałem na forum. Znam jeszcze przypadek postaci w kapturze bez oczu o białej twarzy widzianej za dnia na cmentarzu żydowskim...
dynio1986
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 24, 2009 8:22 pm
Kontakt:

Re: Ludzie cienia

Post autor: dynio1986 »

Ja ludzi cienia widywalem w przeszlosci 3 razy za kazdym razem w trakcie burzy lub tuz po niej. Za kazdym razem wydawalo mi sie ze to tylko jakies omamy wzrokowe. Pierwszy raz widzialem "to" zaraz po tym jak piorun uderzyl w drzewo na podworku. Nastepnym razem widzialem "to" jak poszedlem z ojcem na nocke do pracy. Byla zajefajna burza i gdy stalem przed przeszklonymi drzwiami zauwazylem to jak stalo ok4-5m przedemna. Ostatnio raz widzialem to dziadostwo jak wchodzilem do domu.Niestety nie jestem w stanie stwierdzic jednoznacznie czy to naprawde tam bylo czy to byly tylko jakies zludzenia. Pozdrawiam:)
dynio1986
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 24, 2009 8:22 pm
Kontakt:

Re: Ludzie cienia

Post autor: dynio1986 »

NIe twierdze ze nie bylo to jakies zludzenie. Jestem nawet tego pewien. Ale najciekawsze jest to jak te wszystkie "cienie" odbiera nasz umysl.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”