STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="113543" data-time="1395960044">To już obcy powinni się osiedlić na Marsie.</blockquote> Ja myślę, że możliwe jest, że sami możemy być z Marsa. Mars jest cholernie podejrzaną planetą. Możliwe, że niewielka grupa została ewakuowana przed jakąś katastrofą i dała początek cywilizacji na Ziemi (w taki, czy inny sposób). Chyba nie da się tego wykluczyć?
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Post autor: janusz »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="niedźwieć" data-cid="113563" data-time="1396075904"> Ja myślę, że możliwe jest, że sami możemy być z Marsa. Mars jest cholernie podejrzaną planetą. Możliwe, że niewielka grupa została ewakuowana przed jakąś katastrofą i dała początek cywilizacji na Ziemi (w taki, czy inny sposób). Chyba nie da się tego wykluczyć?</blockquote> Na Marsie ciężar danego ciała jest prawie trzy razy mniejszy niż na Ziemi.Nie sądze aby jakiekolwiek istoty wytrzymały to po prześiedleniu .To tak jakby nasza waga wzrosła raptem z 80 do 240 kg.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="113543" data-time="1395960044">Nawet jak tam jest jakaś planeta, to niemożliwe, żeby na niej się utrzymało życie. A nawet chyba utrzymanie tam cywilizacji jest bezsensowne, nawet jeśli się ma super warunki. Chyba, że to roboty... Tzn. chodzi mi o to, że mit o Nibiru jakoś nie uwzględnia podstawowych pytań i aspektów, jak życie na takiej planecie czy istnienie na niej technicznej cywilizacji. To już obcy powinni się osiedlić na Marsie.</blockquote>Masz rację, chyba że to CYLONi, czyli roboty stworzone przez poprzednią cywilizację, które osiedliły się gdzieś indziej.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Post autor: Arek 1973 »

Wiecie co, ja mam takie wrażenie jak czytam różne channelingi albo przeżycia  ludzi  którzy podobno mieli żyć na takich planetach. Moje odczucie, niekiedy nawet w channelingach przekazane  że to wszystko  miało  się odbywać nie tutaj w naszym świecie ale w innych rzeczywistościach  i  dlatego  że gdyby nawet szukaliśmy w określonym miejscu  to  i tak  nic człowiek nie znajdzie bo  jesteśmy w innym świecie  i  w naszej rzeczywistości  ich pozostałości nie egzystują. Więc można sobie gdybać,  albo też  odrzucić szukanie czegoś  czego  u nas  i tak  nie znajdziemy....
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Post autor: MarcinAdk »

Arku masz na myśli Multiversum?
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Post autor: Arek 1973 »

Tak, Multiuniversum, albo jak inni piszą, inne równoległe rzeczywistości
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="113624" data-time="1396358691">Tak, Multiuniversum, albo jak inni piszą, inne równoległe rzeczywistości</blockquote>  Ba ,  panie kolego : teoria jest tak ''kosmiczna'' , że chciało by się rzeknąć  - poproszę o ten sam proszek . Tworzenie  ''kosmicznych''  teorii złe nie jest, ale potem trzeba jakoś je ''zderzyć'' z trzeźwą rzeczywistością . Nieprawdaż   :? <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="janusz" data-cid="113568" data-time="1396108730"> Na Marsie ciężar danego ciała jest prawie trzy razy mniejszy niż na Ziemi.Nie sądze aby jakiekolwiek istoty wytrzymały to po prześiedleniu .To tak jakby nasza waga wzrosła raptem z 80 do 240 kg.</blockquote> Raczej myślenie pod ''górkę'' .Nie prościej założyć ,  że to my na Marsie będziemy ważyć 27,6 kg  :? Z punktu widzenia nauk biologicznych , są konkretne przesłanki , że MY jako organizm nie jesteśmy tacy ''cool'' jeśli chodzi o przystosowanie adaptacyjne do życiowych warunków na Błękitnej Planetce .Za sprawą wszechobecnej ''grawitacji'' , właśnie na Marsie bądź Księżycu mielibyśmy optymalne warunki do bytowania , o ile oby dwa obiekty miały by spełnione warunki do biologicznego życia . 
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: STWORZENIE ŚWIATA (Atlantyda, Nibiru)

Post autor: janusz »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="113653" data-time="1396529318">  Ba ,  panie kolego : teoria jest tak ''kosmiczna'' , że chciało by się rzeknąć  - poproszę o ten sam proszek . Tworzenie  ''kosmicznych''  teorii złe nie jest, ale potem trzeba jakoś je ''zderzyć'' z trzeźwą rzeczywistością . Nieprawdaż   :?  Raczej myślenie pod ''górkę'' .Nie prościej założyć ,  że to my na Marsie będziemy ważyć 27,6 kg  :? Z punktu widzenia nauk biologicznych , są konkretne przesłanki , że MY jako organizm nie jesteśmy tacy ''cool'' jeśli chodzi o przystosowanie adaptacyjne do życiowych warunków na Błękitnej Planetce .Za sprawą wszechobecnej ''grawitacji'' , właśnie na Marsie bądź Księżycu mielibyśmy optymalne warunki do bytowania , o ile oby dwa obiekty miały by spełnione warunki do biologicznego życia . </blockquote> Dlaczego pod górkę?.Jeśli byś urodził się i mieszkał na Marsie i przyszło by ci przenieść się na naszą planetę to wytrzymał byś trzykrotnie większy ciężar ?.Kręgosłup zapewne by nie wytrzymał i by się połamał,nie mówiąc już o tym że przy takim ciężarze zapewne nawet chodzenie i wykonywanie prostych czynności sprawiało by ogromny kłopot.Tak że moim zdaniem taki exodus nie miał by żadnego sensu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”