Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Informacje o zmianach na forum, rozwiązywanie problemów technicznych
Awatar użytkownika
Yedyny
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: czw sie 30, 2007 12:29 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Yedyny »

Jak dla mnie gorzej niz poprzednio, za duze ikony graficzne na glownej stronie forum.Za duzo kombinacji w krotkim czasie, niby sie czlowiek przystosowywuja, a na drugi dzien kompletne zmiany :/ Dajcie sobie spokoj z kombinacjami, wszystkich i tak nie zadowolicie.I nie przesadzajcie :)
Ostatnio zmieniony ndz sty 06, 2008 3:21 pm przez Yedyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Dreamer »

Po raz n-ty powtarzam - to już koniec kombinacji co do logo to chcecie te ze starego forum ?
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Aylinn »

Stare logo było super, można by je wrzucić :)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Dreamer »

echh przepadlo gdzies po tej rewolucji Zobaczymy moze sie doczekamy innego na razie to zostaje bo wiecej za niz przeciw :)
mcnolek
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 3:03 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: mcnolek »

Trzeba iść z duchem czasu. Strona główna dość fajnie się prezentuje - mówię to jako webdesigner ;) Mogłoby być co prawda lepiej, ale jest dobrze... daję 7+/10 (nie często daję tak dobrą ocenę). Co do oskryptowania... to śmierdzi mi tu Joomlą - taak, teraz sprawdziłem, to JOOMLA :/ - no to chłopaki słaaabo. Wiem, że może jest to system rozbudowany (w sam raz na portal), jednak jak na poważną organizację, to słabo. AŁA !! Widzę, że templatka też darmowa tyle, że ją wyedytowaliście. No to na prawdę jak dawałem 7+, to teraz daję 3.

Na początku byłem miło zaskoczony (gdyż dawno tu nie byłem), teraz jestem zawiedziony. Swego czasu "bawiłem się" w hackowanie Joomli i pamiętam, że było to dość proste.

No cóż, chcieliście dobrze i gdybyście to zrobili od podstaw, byłoby wybornie, niestety tak nie jest :/

Byłbym nawet w stanie podpiąć Wam mój CMS, który teraz robię (co prawda do Joomli mu DAAAALEKO), ale jest elastyczny i można go specjalnie rozbudować pod daną stronę. Nie to co zabawa w darmowe kombajny, w których mała zmiana wymaga grzebania w setkach plików. No, ale Panowie Administratorzy z pewnością sobie poradzą.



Ocena końcowa 3/10... no za dobre chęci 3+/10



Pozdrawiam

PS. hmm... kto mi przez te pół roku co mnie "nie było" wywalił avatar :/ a no tak, teraz widze, że Pan Admin ma taki sam (nic nie sugeruję):D
Ostatnio zmieniony wt sty 08, 2008 8:24 pm przez mcnolek, łącznie zmieniany 1 raz.
<span style='color:orange'>I want to Believe...</span>

<span style='color:yellow'>UFO</span> - Unidentified Flying Object (Niezidentyfikowany Obiekt Latający) - ludzie opamiętajcie się, nie nazywajcie obcych UFO. UFO to może być też samolot, którego nie potraficie rozpoznać (wkońcu nie jest on przez was zidentyfikowany).
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Dreamer »

jestes takim ekspertem a nie zapytales nawet jakie mamy zabezpieczenia Masz innego CMS a to krytykujesz ten ktory jest u nas

Kwestia bezpeiczenstwa to szeroki temat i nie dotyczy jedynie skryptu a takze hostingu zabezpieczen baz sql itd.

Najistotniejsze jest jednak dzialanie adminow przy nazdorze nad plikami konfiguracyjnymi iwprowadzanie zaboezpieczen a takie juz sa nas

Poza tym co to za ocenianie 3-7 Takie werdykty zachowaj dla siebie bo nic nie odzwierciedlaja

Chcesz pokazac jaki jestes obeznany ze skrytpami to znajdz forum tematyczne.

np forum.joomla.pl i tam udowodnij np zwiazstunowi ze racja lezy po Twojej stronie
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: asiatko31 »

Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne hmm.... <_<

Chce zaglądnąć w każdy zakamarek. Zobaczyć wszystko od A do Z i nie mogę a przecież jestem za logowania. Gdy wchodzę np.Na mój profil i Zmień zdjęcie osobiste to pokazuje mi się : Brak prawa dostępu Administrator nie przyznał Ci uprawnień dostępu do tej części panelu kontrolnego. <_<

Odp. nie dostałam. czy muszę osobiście prosić o zezwolenie ? Bo nie wydaje mi się abym coś źle robiła. Moze się mylę ale uwazam ze jak wchodzę w Panel kontrolny to tym bardziej powinnam mieć zezwolenie to przecież jest mój profil a moze się mylę ? <_<
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Dreamer »

zaraz sprawdzimy ale to nie chodzi o Ciebie tylko cala grupe zaraz dam takie uprawnienia :)



Oki juz porawilem

Mozesz dodawac obrazki do 200kb 150/150px
Ostatnio zmieniony śr sty 09, 2008 11:57 am przez Dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: asiatko31 »

Dreamer Dzięki :)

zaglądam każdy zakamarek bo forum sie zmienił. I chce wiedzieć co gdzie jest i jak działa. Dlatego byłam zdziwiona ze ta funkcja mi nie działa
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Dreamer »

wszystkie funkcje trzeba konfigurowac

Czekam na wszelkie tego typu sygnaly
ODPOWIEDZ

Wróć do „POMOC TECHNICZNA”