MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Zuzizulu93
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 23, 2009 1:08 pm
Kontakt:

Re: MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Post autor: Zuzizulu93 »

Są ferie więc w najbliższym czasie biorę się do praktykowania :) mam nadzieję, że z pozytywnymi skutkami :)
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Post autor: Lazy »

Grzegorz Tarczyń...
Medytacja jest rewelacynja i każdemu ją polecam.
Grześ,bez urazy,Ameryki nie odkryłeś ;)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Post autor: Arek 1973 »

Wprawdzie stosuję medytację od niedawna ale mogę śmiało powiedzieć że wiele człowiekowi ona daje.

Nie byłem sceptykiem , ani niedowiarkiem, ale jakoś nigdy mnie to nie interesowało, najbardziej ucieszył mnie fakt że już po pierwszych próbach udało mi się zaobserwować dobre wyniki.

Medytować wcale nie muszę, lekarz mi także nie "przepisał" ale sam widzę że lepiej medytować niż nie.



pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Druan
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr cze 24, 2015 6:11 pm

Re: MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Post autor: Druan »

Lepiej jest się uczyć medytacji samemu, np. z książek, czy pod okiem "nauczyciela"?
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Post autor: Zbyszek »

tez jestem by samodzielnie rozwijac kontemplacje. by wykryc co mozna osiagnac z samym soba. NA poczatku nic sie ne dzieje, zwykla nuda, ale gdy sie siedzi czesto , to odkrywa sie samemu co jest mozliwe w medytacji. metoda samodzielnosci ma jedna ogromna zalete. Uczy zaradczosci, wiary w siebie- ( chyba zes mieczak i sie zalamiesz z nudy)i przede wszystkim odkrywczosci. Samemu tez sie odkryje rozgrzewania ciala, gdy sie wystarczajaco dlugo przysnie, cieplego , ozywczego dygotania, koncentracji mysli, porzadkowania i uzdrawiania.  Samemu trzeba:)) JAsne ze dluzej trwa, ale dociera lepiej  to co samemu odkryte. Zreszta sa duchowi pomocnicy, co chetnie pomoga, na tych bym liczyl bardziej niz na ksiazki. Ci wnikaja  bezposrednio do umyslu podsuwajac kolejne zadania. Czlek sie nawet nie polapie iz jest juz  na laczach w kosmicznej szkole..
Ostatnio zmieniony pt sie 14, 2015 12:08 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Druan
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr cze 24, 2015 6:11 pm

Re: MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Post autor: Druan »

Zgadzam się z tym, że trzeba się uczyć samemu, ale wybacz - według mnie żadni duchowi pomocnicy nie istnieją.
Zależy mi na tym, by wybrana metoda medytacji była bezpieczna i nie prowadziła do nieprzewidywalnych skutków.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Post autor: Zbyszek »

we<baczam:) wszystkiego co za duzo i intensywnie staje sie niebezpieczne. Ale jak za malo , to nie ma postepow w staraniu. Zalezy gdzie swoja uwage kierujesz. Chesz forse, to pchasz w nia energie, chesz rozwijac psychike, to bierzesz sie za sztuke. Dobrze sie na tyle starac , by choc wykryc polaczenie mentalne miedzy ludzmi. Wtedy nie trzeba prosic o wybaczanie. W medytacje sie wrasta powoli. Skupienie,naprezenie uwagi zmienia czlowieka, on dojrzewa, rozwija talenty.  Rob, byle cos robic, ale bez starchu a jak pojawia sie problemy rozwiazuj na bierzaco, zdarzysz na czas:))) Medytacja to jak wyprawa w gory. Zakladasz odpowiednie buciory i idziesz. Kazdy krok obserwujesz i nie pchasz sie w urwiska. przeciez widac , gdzie one sa, masz oczy. A wiec nie testujesz pierwszego dnia zatrzymywania pracy serca czy teleportacji z wiezowca:))) najpierw siadasz na krzesle i obserwujesz jaka nuda a potem wymysl cos by tak nie zostalo.
Ostatnio zmieniony śr wrz 09, 2015 6:57 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
magda_lena23
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 19, 2016 10:32 am
Kontakt:

Re: MEDYTACJA I ROZWÓJ DUCHOWY

Post autor: magda_lena23 »

Ja dopiero zaczynam swoją "przygodę" jeżeli mogę to tak nazwać, z medytacją i muszę przyznać, że zauważam duże podstępy a także zmiany w rozwoju, oczywiście na plus. Myślę, że każdy powinien dochodzić do pewnych etapów samodzielnie, bo właśnie wtedy nasz rozwój może na tym zyskać najbardziej.
dobre opisy kolorów energii - <a href="http://kolory-aury.pl">Kolory Aury</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”