Świadkowie Jehowy

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
sevi
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 15, 2008 7:08 pm
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: sevi »

Ehhh ja jestem świadkiem jehowy i bardzo przepraszam ale nie jestesmy sektą ani innym takim my tylko że tak powiem wypełniamy wolę bożą
sevi
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 15, 2008 7:08 pm
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: sevi »

Kiedy tak czytam jak mówicie że odkładamy biblie to się mylicie przykładowo strażnica tam są cytowane wersety są zapisywane we wszystkich naszych publikacjach są cytowane wersety z bibli więc my się dzień w dzień uczymy czegoś z bibli







a jeszcze jedno ktoś tam pisał o tym że nauka nam nie potrzebna czy jakoś tak no w nowym świecie (raju) po co będą nam potrzebne np. ułamki dodawanie czasowniki i takie tam



a wibli jest napisane że mamy oddać to co ćezarowi jest nalezne a cezar to dzisiejszy świat czyli nie możemy potępiac nowych praw ustaw podatków my robimy to z pokorom i oddajemy to co cezarowi nalezne





aha tak dla informacji dla was mam 12 lat i jestem świadkiem Jehowy od urodzenia
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: Maria »

Sevi Swiadkiem Jehowy nie możesz być od urodzenia, a dopiero po chrzcie wodnym. Z tego co piszesz, wynika że jestes dzieckiem ŚJ .
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: Aylinn »

[quote name='sevi' post='46643' date='pon, 22 gru 2008 - 19:17']Kiedy tak czytam jak mówicie że odkładamy biblie to się mylicie przykładowo strażnica tam są cytowane wersety są zapisywane we wszystkich naszych publikacjach są cytowane wersety z bibli więc my się dzień w dzień uczymy czegoś z bibli







a jeszcze jedno ktoś tam pisał o tym że nauka nam nie potrzebna czy jakoś tak no w nowym świecie (raju) po co będą nam potrzebne np. ułamki dodawanie czasowniki i takie tam



a wibli jest napisane że mamy oddać to co ćezarowi jest nalezne a cezar to dzisiejszy świat czyli nie możemy potępiac nowych praw ustaw podatków my robimy to z pokorom i oddajemy to co cezarowi nalezne





aha tak dla informacji dla was mam 12 lat i jestem świadkiem Jehowy od urodzenia[/quote]



Bez obrazy, ale mam wrażenie, że z tą nauką to akurat prawda. Widać po tym jak piszesz.





Mój 1,100 post :D - taki tam off top
Ostatnio zmieniony pn gru 22, 2008 8:34 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
sevi
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 15, 2008 7:08 pm
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: sevi »

sorry za pioswnie ale się spieszne
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: Aylinn »

To się nie śpiesz i poczytaj regulamin ;) Ode mnie już bys dostał nasmarowane na czerwono ostrzeżenie.



Ale koniec off topu.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: Erhion »

Prawdziwa religia obroni się sama. Nie musi rozdawać pisemek na ulicy i chodzić nachalnie po domach.



Bez obrazy.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: Zit »

[quote name='Bloodwin' post='46663' date='wto, 23 gru 2008 - 13:03']Prawdziwa religia obroni się sama. Nie musi rozdawać pisemek na ulicy i chodzić nachalnie po domach.



Bez obrazy.[/quote]

W takim razie, co robił ten zakonnik z pseudokonfesjonałem przed Galerią Krakowską? Dokładnie to samo.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Norbi
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 9:26 pm
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: Norbi »

Dobrze napisane: "prawdziwa religia", może ten "zakonnik" nie reprezentuje prawdziwej religii, podobnie jak uważa się Świadków Jehowy? Chociaż na początek trzeba by zadać pytanie czy istnieje prawdziwa religia.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Świadkowie Jehowy

Post autor: Zit »

Odpowiem Ci na to pytanie:



NIE MA PRAWDZIWEJ RELIGII.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”