To ma być dowód na istnienie Marsjan

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: To ma być dowód na istnienie Marsjan

Post autor: arek »

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nasa-zarejestrowala-dziwne-swiatlo-na-marsie/v0r8 Jestem mocno zaciekawiony jak to wyjaśnią :) :) Jak dla mnie to dust devil oświetlony przez zachodzące słońce [ external image ]
Ostatnio zmieniony śr kwie 09, 2014 8:28 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: To ma być dowód na istnienie Marsjan

Post autor: azor »

Faktycznie podobne rzeczy wychwytują kamery na matrycach w tym m.in i moja o czym wiele razy pisałem na blogu. Tutaj to zależy czy światło pojawiło się na około 1 sec czy trwało dłużej ?
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: To ma być dowód na istnienie Marsjan

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Żeby to wyjasnić, to trzeba by łazikiem tam podjechać......Jeśli to miałoby być odbicie światła to powierzchnia musi być gładka... A jeśli gładka to rodzą się następne pytania...? Ta skała o człowieczych kształtach wygląda jak posąg.  Nie wierzę, że nie podjechali i nie zrobili zdjęć w lepszej rozdzielczości.  Jeśli  nawet to jest naturalny twór to nie jest to zwyczajna skała jak wielu próbuje wmówić. Ta skała ma kształt człowieka a to nie jest zwyczajne. Zwyczajne skały mają kształt kamieni.  Gdyby nie mieli nic do ukrycia podjechaliby, zrobili foty do okoła i już temat zamknięty.   Ale nie , macie domyślajcie się.  Albo jakaś grafika, albo jakieś bylejakie zdjęcie. Czasem to aż szlag człowieka trafia.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: To ma być dowód na istnienie Marsjan

Post autor: s_virus »

... bo nie o to chodzi, żeby dać ludziom rybe, ale wódke.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”