Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Fizyka, chemia, nauki o Ziemi, wynalazki, eksperymenty.
Martin KRST
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 23, 2010 1:28 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: Martin KRST »

Ja wychodzę z założenia że przez najbliższe sto lat, napewno nie uda się zrobić czegoś takiego jak podróż człowieka w czasie :) bo gdyby była możliwość już dawno bym przylecial do siebie z przyszłości żeby się dowiedzieć jakby tam będzie: )
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: danut »

Ha, ha mylisz się :)..mozliwe że juz się udało dokonac czegos takiego jak podróż czlowieka w czasie ....
Martin KRST
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 23, 2010 1:28 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: Martin KRST »

:) mozesz jakas rozwinac te wypowiedz :) czemu tak uwazasz?:)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: danut »

moge rozwinąc..:)- widziałam osoby z tej teraźniejszości w swojej przeszlości około roku 1980, tego jestem pewna rozpoznałam je z biegiem czasu , wiem kim były..Skoro jakos przedostały się w czasie, i chocby z równoległego swiata, a historia stamtąd idzie prawie tym samym torem, to tylko czekac na takie rewaelacje, ale.. ci ludzie wyglądali na zagubionych, wyrwanych z czasu jakby nagle i bez ich wiedzy...
melissa
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 01, 2010 7:44 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: melissa »

lol wechikuł czasu jest niemożliwy bo nie da sie cofnąć do tego co juz było gdyż to juz nastąpiło i nie może być raz jeszcze
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: dino_24 »

[quote name='melissa' post='76734' date='24 listopad 2010 - 22:26']lol wechikuł czasu jest niemożliwy bo nie da sie cofnąć do tego co juz było gdyż to juz nastąpiło i nie może być raz jeszcze[/quote]





Nie maz racji .

Teoretycznie , można ''zakrzywić'' czasoprzestrzeń (nazwa umowna) , gdzie stanie się

torusem , po którym można byłoby ''śmigać'' w kółko , oglądając sobie wszystko wiele razy ,

jak na krążku CD .

Problemy :

- energia potrzebna do jej ''zakrzywienia'' .

- ingerencja , czy byłoby nam dane wpływać na to co się wydarzyło i co

się ma wydarzyć - paradoksy - czy tylko bylibyśmy niemymi widzami .






Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw lis 25, 2010 4:55 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Martin KRST
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 23, 2010 1:28 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: Martin KRST »

wiele naukowców twierdzi, gdzies kiedys czytalem, ze moze istniec rownolegly wrzechswiat, na ktorym zyjemy i podejmujemy inne decyzje :)  i inaczej nasze zycie sie toczy, ja wogole musze wam powiedziec ze ostatnio coraz czesciej mam zjawisko DE JAVU i zastanawia mnie to coraz bardziej, nie wiem co to moze byc ale czuje ze jakbym znowu przechodzil przez te same czynnosci, albo przewidywal co sie moze wydarzyc w najblizszych dniach, takie przeczucie ale coraz mocniej nasilone..., ale nie moge tego laczyc z podrozami w czasie;d bo tak jak mowilem dawno bym do siebie na piwo wpadl 
Ostatnio zmieniony czw lis 25, 2010 9:36 am przez Martin KRST, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: danut »

Dopóki, dopóty świadomośc ludzka nie otworzy się na taką mozliwośc..:) nie wpadniesz do siebie na kawę, gdyż:-nie przyjmiesz do siebie dziwnego gościa, który tak by się przedstawił,a i on sam z powodu obawy przed przestrojeniem swojej świadomości do tego wymiaru czasu nie może swobodnie zatracic się w tym czasie, musi miec na uwadze utrzymanie tej łączności ze swoim, do którego pragnąłby przeciez wrócic i ten kontakt musi następowac na granicy takiego migotania , przeciążenia, strachu i nie może zachodzic jak odwiedziny u znajomego..Teraz logicznym jest istnienie równoległego swiata, gdzie zachodza inne decyzje i drogi zycia, natomiast to co ja zauważyłam i wielu ludzi, chocby przez to deja-vu to wydaje się, że nie jest swiatem równoległym a powtarzającym się zyciem i toczącą historią, czy w takim razie wydarzyło się coś co zapętliło ten czas??
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: Pustak »

Ja slyszalem,ze podroz w czasie jest mozliwa tylko w przeszlosc. Bo podobno do przenoszenia sie w przyszlosc nie pozwalaja jakies prawa fizyki.
do.be.love.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Machina czasu powstanie w ciągu najbliższych miesięcy

Post autor: robertcb »

[quote name='Pustak' post='76798' date='25 listopad 2010 - 20:25']Ja slyszalem,ze podroz w czasie jest mozliwa tylko w przeszlosc. Bo podobno do przenoszenia sie w przyszlosc nie pozwalaja jakies prawa fizyki.[/quote]



Nie dość że pozwalają, to jeszcze zmuszają.



Cały czas przenosisz się w przyszłość z prędkością 24h/dobę i nie możesz tego zatrzymać ani zmienić...
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA i TECHNIKA”