"MISJA" - książka stulecia

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Kolekcjoner
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 07, 2014 8:01 am

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Kolekcjoner »

Pozwolę sobie odświeżyć temat gdyż książka pt. Misja jest naprawdę warta uwagi!Gorąco polecam jej  pilną lekturę   !!!   Pozdrawiam  Kolekcjoner
Awatar użytkownika
Bercik
Infrzak
Posty: 45
Rejestracja: czw wrz 11, 2014 6:20 pm

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Bercik »

Dzięki, Kolekcjoner, że odświeżyłeś, bo chętnie zapoznam się z tą książką ;)



Pozdr.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: danut »

Czytałam tę książkę. Otóż wyraźnie opisany jest tam kontakt, uprowadzenie autora do świata równoległego, z którego wszystkie dalsze podróże po wielkich przestrzeniach kosmicznych były możliwe dzięki symulacjom komputerowym jakim go poddano na obiekcie nazwijmy UFO , ale też w jednej scenie dokładnie poprzez OOBE, gdy Thao( hermafrodyta, istota uważająca się za ostatnie stadium rozwoju planetarnego) nawet straciła z nim kontakt nie widząc go, gdzie  Desmarquet w tym stanie powędrował. Co do samych opowieści o systemie planetarnym, naszej przeszłości mam wiele wątpliwości - skoro brał udział tylko w symulacji mogło być mu pokazane zatem cokolwiek i opowiedziane cokolwiek. Historia o kontynencie Mu, Atlantydzie itp. wersje były rozprowadzane  wcześniej w teoriach na naszym tu świecie, można w nich odnaleźć też sprzeczności i duże znaki zapytania np. te o Jezusa o jakich już pisałam. Co się stało z kontynentami itp. To taka historyjka , zacytuje fragment tej książki :  <div style="text-align:center;">"Około 250,000 ziemskich lat temu mieszkańcy planety Arèmo X3, na </div><div style="text-align:center;">której zatrzymaliśmy się, aby pobrać próbki podczas naszej podróży tutaj, </div><div style="text-align:center;">zorganizowali międzyplanetarną podróż badawczą penetrującą wasz system </div><div style="text-align:center;">słoneczny. Po obejrzeniu Saturna, Jupitera, Marsa i Merkurego, wylądowali </div><div style="text-align:center;">na planecie Ziemia w Chinach, gdzie ich statki wywołały niezłą panikę</div><div style="text-align:center;">pośród ludności. Chińskie legendy mówią o 'ognistych smokach', które </div><div style="text-align:center;">zstąpiły z niebios. Strach i nieufność Chińczyków doprowadziły w końcu </div><div style="text-align:center;">do tego, że zaatakowali oni przybyszów, zmuszając ich do użycia przemocy </div><div style="text-align:center;">w obronie własnej. Przybysze nienawidzili przemocy, jako że byli ludźmi </div><div style="text-align:center;">nie tylko posiadającymi rozwiniętą technologię, ale także wysoce </div><div style="text-align:center;">rozwiniętymi duchowo, którzy brzydzili się zabijaniem. </div><div style="text-align:center;"> ‘Udali się dalej, kontynuując badanie planety. Kontynent Mu najbardziej </div><div style="text-align:center;">przypadł im do gustu z dwóch głównych powodów. Po pierwsze, </div><div style="text-align:center;">wyglądało na to, że naprawdę nikt go nie zamieszkiwał, po drugie - z </div><div style="text-align:center;">powodu szerokości geograficznej - był on istnym rajem. </div><div style="text-align:center;"> ‘Byli szczególnie ostrożni od czasu konfrontacji z Chińczykami i czuli, </div><div style="text-align:center;">że byłoby mądrze założyć bazę, do której mogliby się wycofać na wypadek, </div><div style="text-align:center;">gdyby dalej napotkali się z wrogim nastawieniem i poważnymi atakami ze </div><div style="text-align:center;">strony Ziemian. Nie wyjaśniłam jeszcze, że przyczyną dla której badali </div><div style="text-align:center;">Ziemię był zamiar przesiedlenia miliona ludzi z Arèmo X3 - planety, która </div><div style="text-align:center;">stała się niewygodnie przeludniona. Była to zbyt poważna operacja, aby </div><div style="text-align:center;">narażać się na jakiekolwiek ryzyko. Tak oto zadecydowali, że założą bazę, </div><div style="text-align:center;">do której się będą mogli wycofać, ale nie na Ziemi, tylko na księżycu, który </div><div style="text-align:center;">był całkiem blisko i uchodził za bardzo bezpieczny. </div><div style="text-align:center;"> ‘Pięćdziesiąt lat zajęło zakładanie księżycowych baz zanim byli gotowi </div><div style="text-align:center;">zacząć przesiedlenie na Mu. Wszystko poszło dobrze. Mała chińska </div><div style="text-align:center;">kolonia, która istniała wcześniej na północnym zachodzie Mu została </div><div style="text-align:center;">całkowicie zniszczona kilkadziesiąt lat po ich pierwszej wizycie, tak więc w </div><div style="text-align:center;">rzeczywistości mieli cały kontynent dla siebie. </div><div style="text-align:center;"> ‘Natychmiast rozpoczęli prace nad budową miast, kanałów i dróg, które </div><div style="text-align:center;">wyłożyli olbrzymimi płytami kamiennymi. Jako zwykły środek transportu </div><div style="text-align:center;">służył im latający wóz, podobny do naszych Lativoków. </div><div style="text-align:center;"> ‘Ze swojej planety sprowadzili zwierzęta, takie jak psy i pancerniki - do </div><div style="text-align:center;">których byli bardzo przywiązani na Arèmo X3, oraz świnie. "</div>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Kolekcjoner" data-cid="117326" data-time="1412712654">Pozwolę sobie odświeżyć temat gdyż książka pt. Misja jest naprawdę warta uwagi!Gorąco polecam jej  pilną lekturę   !!!   Pozdrawiam  Kolekcjoner</blockquote>Tak.. wczoraj do drugiej w nocy czytałam Super bo jedną zagadkę rozwiązałam. Dziś nie dam rady. i nie czytam. Zbyt wiele traum się tej nocy moim sąsiadom pojawiło. .. Może kiedyś o tym napiszę., Również pozdrawiam. .
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Kolekcjoner
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 07, 2014 8:01 am

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Kolekcjoner »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117353" data-time="1412789612">Tak.. wczoraj do drugiej w nocy czytałam Super bo jedną zagadkę rozwiązałam.</blockquote> to dobrze :)  <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117353" data-time="1412789612"> Zbyt wiele traum się tej nocy moim sąsiadom pojawiło. .. .</blockquote>??? Co masz na myśli? Czy to miało związek z tym iż czytałaś/przeczytałaś fragment książki???
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: danut »

Kolekcjoner- a Ty jakie masz swoje refleksje po przeczytaniu tej książki? Z jakiego powodu ją polecasz, bo to mus do przeczytania, mało mi mówi. :) Według Ciebie gdzie był autor i czego doświadczył?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Kolekcjoner" data-cid="117354" data-time="1412790020"> to dobrze :)  ??? Co masz na myśli? Czy to miało związek z tym iż czytałaś/przeczytałaś fragment książki???</blockquote>Nie, nie ma to związku z tym co czytałam do str. 61 .,  jednak trauma mojej sasiadki jest wielka.... Myślę, że nie długo poczytamy o tym w mediach.. To straszne ryczę od południa jak bór. Kobita za swój krzyź natychmiast winna pojawić się w "niebie"
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Katarzyna_1 »

Ale się porobiło...., ja sceptyczka w kwestii latających talerzy, wierzę, a nawet wiem, że autor książki rzeczywiście przebywał na innej planecie. Bardzo wartościowa książka. Zastanawiam się teraz, czy jeśli byłby Polakiem, to czy pojawiłoby się np. nazwisko Mickiewicza a nie  W.Hugo?Dzięki Kolekcjoner. :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Kolekcjoner
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 07, 2014 8:01 am

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Kolekcjoner »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="117416" data-time="1412926918">Kolekcjoner - ja mam do ciebie jedno pytanie. Ile książek tego typu przeczytałeś? Bo ja dużo. I co innego każda mówi. Dla mnie Misja jest ciekawa, ale to błąd to w nią wierzyć. Tzn. jestem zwolennikiem tego , co mówi w tej kwestii J. Vallee. Ostatnio Pan Trela dał doskonały przegląd tego, jak niewiedza w tej kwestii się może skończyć na przykładzie książki Witkowskiego. Mówiąc krótko, żadna z tych spraw nie jest do końca prawdziwa, ale wszystkie coś człowiekowi mówią. Nie można wierzyć im na słowo, ale w kwestii duchowej można. Jeśli jednak ktoś wierzy na słowo, w 100%, jak katolik w Biblię, to jednak ma problem, że nie jest jeszcze na to przesłanie gotowy. Kosmici, czy ta siła, oni się bawią nami, i wychowują nas, prezentując różne historie różnym osobom. Takie same historie są w Biblii, ale błędem jest traktowanie książek typu Misja jak wyroczni.</blockquote>nie traktuje Misji jako wyroczni po prostu książka ta otworzyła mi oczy na pewne sprawy :)Odkąd ją przeczytałem zmieniłem swoje wyobrażenia nt. obcych (wszędzie w jakiejkolwiek relacji pojawiały się małe szare ludziki).Pewne rzeczy w niej zawarte połączyły sie z tym co wyczytałem w pojedynczych artykułach na różnych forach o tematyce paranormalnej.Zaznaczam iż czytałem ją już dosyć dawno i odświeżyłem ten temat na zasadzie ''zobaczyłem - przypomniałem sb jak ta książka wpłynęła na mnie - odświeżyłem temat''Przykład połączenia kilku faktów w jedną całość? : W misji na początku było opisana historia chłopaka który to poszedł po wode od studni i zniknął, jego ślady na śniegu urwały sie w pewnym momencie -skojarzenie z tematem Bram i Wind ale również zagadki Trójkąta Bermudzkiego- kolejny aspekt to sprawa podróży poza ciałem tzw. OOBE jak pewnie wiecie Gdy autor książki leciał statkiem kosmicznym w kształcie kuli Thao istota o wiele bardziej rozwinięta od nas podała bohaterowi tych zdarzeń tabletkę bodajże i wprowadziła go w ten sposób w stan zwany OOBE :) aby można było go zdezynfekować z groźnych dla nich ziemskich bakterii :) Było tam jeszcze kilka takich zdarzeń które połączyły mi się w logiczną całość jednakże teraz ich nie przytoczę. Pozdrawiam Kolekcjoner :)
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Maria »

Kurcze opisałam kilka swoich doświadczeń z niewyjaśnionych i wsio znikło, no szok.Może póżniej zechce mi sie napisać na nowo, bo dużo było tego pisania , ehh prosze usunąć stad ten komentarz, nie wiem jak sie to stało ze napisało sie pod tym tematem, choc pisałam gdzie indziej.
Ostatnio zmieniony pt paź 10, 2014 8:22 am przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”