Chronicles of Siddiv

Grafiki, opowiadania, artykuły, filmy, etc.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: ADAX »

łoch może kiedyś powstanie druga część ? :D
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: Darth_Luk »

Miałem tego jeszcze nie wrzucać ale Jacek sie dowiedział ze już to zalega mi na dysku i na początku mnie nękał na gg, ale po tygodniu napadł na mnie i zamknął w piwnicy pierwsze tortury były słabe i nie zmieniały mego zdanie ale gdy rozpoczął puszczanie "firmy reprezentuje jp i reprezentuje jp2" pierwszą godzinne zniosłem ale nawet socjopacie kiedyś się kończy cierpliwość i po drugiej godzinie chciałem się udusić własnym językiem, ale po nie udanej próbie postanowiłem wrzucić to na forum:



Księga zaklęć strona pierwsza

Zaklęcia żywiołów:

Flamea dicia - kula ognia

Area dicia - kula powietrza

Hideris dicia - kula wodna

Zaklęcia związane z kulami można łączyć razem by powstało silniejsze, przykładowo połączenie kuli ognia i powietrza sprawia że kula ognia staje się pięć razy silniejsza





Flamea inate - nasycenie ogniem = spowija ogniem przedmiot

Soilos inate - kamienna skóra = zwiększa wytrzymałość celu

Hideris resus - tsunami

Area hideris oris – zamrażający deszcz

Hideris area oris - Arktyczny podmuch

Soils area exete ist - Burza piaskowa

Flamea oris - ognisty oddech

Soils orse flam - szczeliny z magmą

Helios flamea orse lax - deszcz ognia

Hideris solios exerita - lawina błotna

Inferis solios - przekształcenie podłoża w lawę

Area lax orse - tornado

Lax hideris orse area - wywołanie sztormu

Solios resus - trzęsienie ziemi

Inkaris flamea - wezwanie żywiołaka ognia

Inkaris solios - wezwanie żywiołaka ziemi

Inkaris area - wezwanie żywiołaka powietrza

Inkaris hideris - wezwanie żywiołaka wody







Siddiv:

Rasa: wampir

Oczy: całe czarne

Włosy: czarne krótkie opadające na twarz

Wzrost: 185 cm

Umięśniony, blady na prawym ramieniu ma wytatuowany pentagram z krzyżami ankh w rogach gwiazdy

Na plecach ma wielkie błoniaste skrzydła, ubiera się w czarne skórzane spodnie z wyszytym złotym smokiem na prawej nogawce i nosi czarne okute trepy.

Broń: Wężowy miecz nazywany „Powiewem Śmierci”



Marvel i Michaleus

Rasa: ludzie

Oczy: Brązowe

Włosy: Brązowe Marvel długie po pas, Michaleus krótko ścięte

Wzrost: Marvel 178cm, Michaleus 183cm

Różnią się jak ogień i woda

Gdyż Marvel korzysta z magii, a Michaleus z broni palnej

Ich celem jest eksterminacja wampirów i mieć przy tym ubaw

Ubierają się w spodnie moro

Michaleus: Woodland

Marvel: Nightcamo

Obaj ubierają długie skórzane płaszcze





Angela:

Rasa: Człowiek

Oczy: Niebieskie

Włosy: Blond po łopatki

Wzrost: 167cm

Młoda urodziwa kobieta która kieruje się zemstą na wampirach za to że uśmierciły jej brata wygnanego z klanu łowców za praktykowanie magii i dziwnych eksperymentów na ludziach.

Ubrana w suknie z rozcięciem i białe szpilki w których są ukryte kołki wygląda na bezbronną i bezradną panienkę lecz zna się na sztukach walki i używa sztyletów które ma ukryte przy udzie.





Acrode Suria:

Rasa: Człowiek

Oczy: Zielone

Włosy: Rude krótkie

Wzrost: 192cm

Niemowa władająca potężną magią, w przeciwieństwie do innych magów inkantacje jego zaklęć pojawiają się na jego ciele jako tatuaże po czym znikają gdy zaklęcie jest aktywowane, był szanowanym członkiem gildii magów, lecz opuścił ją z nikomu nieznanych powodów.



Stark:

Rasa: Człowiek

Oczy: Brązowe

Włosy: Brak

Wzrost: 170cm

Stark jest wynalazcą pracującym dla łowców stworzył kilka rodzajów broni do unieszkodliwiania wampirów, a także granaty które paraliżują wszystkich poza ludźmi, sam obawia się o swoje życie gdyż jest przekonany ze łowcy go zdradzą gdy już nie będzie im potrzebny.



Ediel:

Rasa: Człowiek

Oczy: Zielone

Włosy: Zielone

Wzrost: 175cm

Ediel, łowczyni która ma fioła na punkcie koloru zielonego, całe jej wyposażenie jest tego koloru zaczynając od ubioru który składa się z spodni jeansowych i zielonej koszulki z czarna czaszką, jej pistolety też są zielonego koloru, jako pierwsza poznała Siddiva i przeżyła spotkanie została pożegnana słowami „Takiej słabej osoby nie wypada zabijać”





"Doświadczenie"

- Gdzieś tu jest wampir - powiedziała młoda łowczyni do telefonu

- Zlokalizuj go ale nie atakuj zrozumiałaś? - powiedział ktoś ze słuchawki

- Tak, tak wiem mam się wycofać bo nie jestem doświadczona w walce z nimi, ale kiedyś musze zdobyć te doświadczenie - powiedziała zielona łowczyni

- Jak go zlokalizuj…… - zdążył powiedzieć ktoś po czym się rozłączyła

- Za kogo się In ku*wa uważa? - pomyślała sobie łowczyni po czym weszła do opuszczonego magazynu gdzie zobaczyła trzy osoby.

- Siddiv, to że jesteś wampirem to nie oznacza że możesz nami dyrygować jak jakimiś ciotami! -wrzeszczał jeden z nich, po czym wampir chwycił go za gardło

- Zamilcz bo już nigdy nie otworzysz swojej mordy - powiedział Siddiv zaciskając dłoń na jego gardle

- Dobra puść go - powiedział trzeci osobnik

- Dobra - zwolnił uścisk - i tak jest tu jakiś intruz, wy dwaj spadać stąd a ja się zajmie tym kimś - powiedział wampir, po czym obaj uciekli, a jeden z nich niósł jakąś skrzynkę

- Pokaż się intruzie! - wrzasnął Siddiv

Za skrzyni wyszła młoda kobieta ubrana na zielono, po czym gniewnie spojrzała na wampira.

- Przegrałaś zakład i musiałaś się tak ubrać? - zapytał Siddiv z nutą ciekawości w głosie

- Czy to była drwina z mojego stylu? - odpowiedziała Ediel

- Nie, skąd ja nigdy nie śmieje się z słabych ludzi bo to byłby komplement dla nich - powiedział drwiącym głosem wampir

- Niech cie piekło pochłonie! – wrzasnęła z gniewem w głosie łowczyni sięgając po pistolety i rozpoczęła strzelać w kierunku wampira, lecz on przeniósł się za nią

- Widzę że łowcy których znałem już nie istnieją - powiedział Siddiv wykręcając jej rękę na plecy i wyrywając pistolet

- Nawet pistolet zielone, to jest mała przesada - powiedział wampir z irytacją w głosie

- Skoro nie uważasz mnie za prawdziwego łowię to mnie zabij! - wrzeszczała łowczyni, a do magazynu zaczęli się dobijać kolejni łowcy

- Takiej słabej osoby nie wypada zabijać - powiedział Siddiv po czym przeniósł się nad zwisające z sufitu lampy by przyjrzeć się kolejnym intruzom

- Ediel, kazałem ci czekać do jasnej cholery! - wrzeszczał jeden z łowców

- Zamknij się Michaleus, jakbym na was czekała to bym nigdy do niczego nie doszła - odpowiedziała łowczyni

- Ale przez swoją głupotę byś zginęła - powiedział Marvel

- Hmm czyżby to był Marvel? - zadał sobie to pytanie w myślach wampir

- Dobra, co się stało to się nie odstanie a teraz wracamy do bazy - powiedział Marvel gniewnym głosem





PS. Adax, dostałem obietnice że ty będziesz następnym celem Jacka :D
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Jack Bauer
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 3:22 pm
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: Jack Bauer »

Wypraszam sobie kurde! :D

Ale part niezły :)
[ external image ]



They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.

[right]- Gerald Massey[/right]


Moje imię po japońsku:
ジャツェック
Awatar użytkownika
QK1
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: pn lip 21, 2008 11:22 am
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: QK1 »

Dobre ! :)
Każdego ranka, każdej nocy Dla męki ktoś na świat przychodzi.

Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności.


[ external image ]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hodie Mihi, Cras Tibi -> Co Dziś Mnie, Jutro Tobie Się Stanie

[ external image ]
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: ADAX »

To żyje ! :D hehe stary, powinieneś pisać powieści lub coś w tym stylu :D
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: Darth_Luk »

Kecaj:

Rasa: Człowiek

Oczy: Brązowe

Włosy: Czarne dredy spięte w kucyk sięgające do pasa

Wzrost: 203cm

Kecaj powstał w eksperymencie zwanym „Herkules” którego celem początkowo miało być stworzenie człowieka cztery razy silniejszego niż zwykły a eksperymenty prowadził Damian Lockheart brat Angeli, jego eksperyment przetrwało pięć osobników lecz gdy rada klanu się dowiedziała o tym eksperymencie, postanowili go wygnać i odebrać nazwisko. Chwile po tym pokroili herkulesów by zbadać ich i wyprodukować dużo silniejszych, ze stu obiektów przeżył tylko jeden, którego siła jest dwa razy większa od przeciętnego wampira. Podobno jest wstanie podnieść ciężar o wadze jednej tony, ale nikt tego jeszcze nie widział.





Logan:

Rasa: Człowiek

Oczy: Niebieskie

Włosy: Blond do ramion

Wzrost: 172cm

Logan wiele mówi o swoich przygodach i starciach z wampirami ale jeśli robi się za gorąco to podwija ogon pod siebie i ucieka, nawet kosztem życia towarzyszy. „Bohaterem trzeba się urodzić” wiele razy to powtarza, to chyba jego metoda by usprawiedliwić swoje wybory.





Robert „Lestat” Lis

Rasa: Człowiek

Oczy: Zielone

Włosy: Rude

Wzrost: 190cm

Lestat jest jednym z najsilniejszych Paladynów, wysyłany do boju jest tylko gdy sprawy się totalnie popiepszą, jest skuteczny w tym co robi nie jedna bestia gdy słyszy jego pseudonim zaczyna się trząść ze strachu gdyż pseudonim Lestat wziął się od najszybszego wampira który nie zdołał uciec przed mieczem inkwizytora.





Dexter:

Rasa: Człowiek

Oczy: Czerwone (soczewki kontaktowe zmieniające barwę)

Włosy: Ukryte pod kapturem, spod którego wystaje tylko pasemko siwych włosów

Wzrost: 180cm

Dexter to płatny zabójca, lubi działać szybko i cicho. Od najmłodszych lat uczył się fachu od otwierania zamków do zadawania śmiertelnych ciosów, nieuznane broni palnej gdyż no nie sztuka zabić kogoś przy pomocy pistoletu, a ofiara umierająca od sztyletu pokazuje swoją prawdziwą naturę.





Q:

Rasa: Człowiek

Oczy: Niebieskie

Włosy: Ciemny Blond krótkie postawione na żelu

Wzrost: 184 cm

Q bo tak się przedstawia, jest nekromantą który pracuje z Siddivem do czasu osiągnięcia swoich celów o których nikomu nic nie mówi. Umie dotrzymywać sekretów a jego umarli sługusy mogą uciszyć każdego kto pozna jego sekret. (to na pewno nie jest QK1)





Nobby:

Rasa: Człowiek

Oczy: Zielone

Włosy: Brak

Wzrost: 166 cm

Demonolog, w życiu wezwał tylko jednego demona ale nazywa siebie Wielkim Panem Demonów, nie rozstaje się z swoim pluszowym zajączkiem którego nazywa Pan Płomyk, często jego zachowania są nie zrozumiałe. Unika walk jak ognia, gdyż „Magowi mojego pokroju walka nie przystoi” co można nazwać tchórzostwem.





Europa:

Religia: Chrześcijaństwo

Specjalna jednostka: Inkwizycja

Europa jest podzielona na województwa wielkości dawnych państw członkowskich, na których jest po 5-6 klanów łowców wampirów i 3 zakony Inkwizycji.

Inkwizycja zbiera w swoje szeregi tylko ludzi pozbawionych pragnień, a dozwolone mają wszystko od zagrabiania dóbr ludzi po zabijanie heretyków. Jak mawiają cel uświęca środki, celem inkwizycji jest pozbycie się wszystkich heretyków i demonów walka z wampirami została powierzona w ręce łowców.

Oddziały inkwizycji składają się z trzech paladynów walczących przy pomocy rapierów nazywanych „Świętymi mścicielami” jeden kapłan i dwóch strzelców czasem mają pistolety, a czasem łuki lub kusze na których widnieją święte symbole.





Gildia magów:

Główna siedziba: Ruiny Watykanu

Jak mawiają „Najciemniej pod latarnią” i dlatego gildia powstała w ruinach miasta które było ostoją chrześcijaństwa zburzonego podczas wojny w roku 2011. Kompleks jest ukryty pod ziemią, a dostać można się tylko przy pomocy magicznych luster które noszą nazwę „Wrota Wiedzy” przejść mogą tylko i wyłącznie ludzie z potencjałem magicznym. Wielu magów walczy z inkwizycja gdyż wielcy kapłani od zawsze nienawidzili Wszystkich pałających się czarami.

Ostatnimi czasami złe rzeczy dzieją się z Gildią członkowie Rady Żywiołów znikali jeden po drugim, a w ich zniknięcia byli zamieszani młodzi magowie rządni włazy, wszyscy wielcy mistrzowie jak Acrode Suria albo ukryli się albo upozorowali swoją śmierć.





„Problem”

Po przegranej Ediel została postawiona przed sądem łowców, przed który trafia się z powodu morderstwa na człowieku albo nie wysłuchania rozkazu.

- Co mamy z tobą zrobić Ediel? - Zapytała Angela

- Jestem winna czynu nie słuchania rozkazów, ale jeśli bym tam nie weszła do by ten wampir uciekł! - wrzeszczała młoda łowczyni stojące pośrodku okrągłej Sali

- I TAK UCIEKŁ! - wrzeszczała Angela na Ediel

- o ku**a, ale się wnerwiła - zaszeptał Marvel do brata

- brawo braciszku nikt by tego nie wyłapał gdybyś tego nie objaśnił - odpowiedział Michaleus znudzonym głosem

Chwile po tym Kecaj uderzył w ławę pięścią.

- Zamknij ja w celi i sprawy nie było - powiedział potężnie zbudowany łowca

- IDIOTO! Nie zastanawia ciebie dlaczego ona jeszcze żyje? - odpowiedział Marvel

- WAMPIR SIĘ WYCOFAŁ WIDOCZNIE MIAŁ W DUPIE TAKIEGO PODRZĘDNEGO ŁOWCE! - odpowiedział Kecaj a w jego głosie dało się wyczuć wrogość

- No tak z kim ja rozmawiam, zmodyfikowany łowca wielkie mięśnie i nic więcej, myślenie nie boli - powiedział Marvel poirytowanym głosem, po minucie Kecaj skoczył i wylądował obok Ediel

- ZAMORDUJE CIE PATYCZKU! - zaryczał wnerwiony łowca

- Erant mer vis veot mert* - powiedział Marvel po czym kilka snopów światła uderzyło w Kecaja

- MARVEL! Przestań używać magii! - wrzeszczała Angela

- To on chciał walczyć a to tylko jest świetliste więzienie, krzywdy mu nie zrobi o ile nie zacznie się szarpać, ta informacja pewnie dotrze do jego mózgu za jakieś pięć minut co by mnie nie zdziwiło - powiedział Marvel po czym usiadł na swoim miejscu i pokazał środkowy palec uwięzionemu łowcy

- Jak się tylko uwolnię to cie zmasakruje! - odpowiedział Kecaj

- A co do Ediel - rozpoczął mówić Marvel - Lepiej by było gdybyśmy jej pozwolili trenować by następnym razem mogła zaskoczyć swoimi umiejętnościami tego wampira -

- Może masz racje. Ediel opisz kreaturę z która spotkałaś - powiedziała Angela

- Panował półmrok ale dostrzegłam skrzydła, jego prędkość przemieszczania jest niebywała - powiedziała łowczyni

- To był Siddiv dziwie się ze żyjesz - powiedział Marvel - on zabił mojego przyjaciela i nauczyciela -

- Zamilcz Marvel, nie rozdrapuj starych ran! - wrzasnęła Angela

- No tak był twoim bratem, ale klan Lockheart go wygnał bo znał się na magii, a teraz chcesz go pomścić ? - powiedział Marvel ze zdenerwowaniem w głosie

- Nie zrozumiesz tego, a teraz wracajmy do sprawy - odpowiedziała Angela - Ediel jesteś winna nieposłuszeństwa, a karą będzie….. -

- Ostry trening bo po co ma siedzieć w celi skoro może ćwiczyć przed następnym spotkaniem? - powiedział Marvel

- Niech ci będzie, zamykam rozprawę - rzekła Angela po czym opuściła pomieszczenie

W tym samym czasie w kryjówce wampira.

- Siddiv brakuje jeszcze jednego składnika, a tego niełatwo zdobyć - powiedział Q

- Dlaczego? - zapytał wampir

- Potrzebna jest krew kogoś z twojej dawnej rodziny - powiedział Nobby prztykając do piersi maskotkę

- Tym ja się zajmę, a czy wszyscy demonolodzy są takimi dziwakami że noszą ze sobą jakieś porąbane maskotki? - zapytał Siddiv

Nobby zatykając uszy swojej maskotki:

- Nie słuchaj go panie płomyczku, on cie nie zna - po tych słowach na twarzy Q i Siddiva pojawiło się zażenowanie









* Erant mer vis veot mert - magiczne spętanie z magii światła, we wroga uderza pięć snopów światłą i unieruchamia wroga
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Awatar użytkownika
QK1
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: pn lip 21, 2008 11:22 am
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: QK1 »

Jestem pełen podziwu dla twojej twórczości Luku, szacunek :)

Z niecierpliwością czekam na następne części bo mam nadzieję iż będą stworzone :)
Każdego ranka, każdej nocy Dla męki ktoś na świat przychodzi.

Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności.


[ external image ]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hodie Mihi, Cras Tibi -> Co Dziś Mnie, Jutro Tobie Się Stanie

[ external image ]
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: Darth_Luk »

Rawenna:

Rasa: Anioł Śmierci/Demon

Oczy: Całe Czerwone

Włosy: Czarne węże zamiast włosów

Wzrost: 176,66cm

Rawenna kiedyś boży sługa, teraz demon który nie zna niczego innego poza nienawiścią, umie manipulować ludźmi, twierdzi że są tylko zwierzętami niegodnymi posiadania własnej planety.

Jej twarz jest skrywana przez złoty kaptur lecz z jego mroków świecą krwisto czerwone oczy, jej głos brzmi jakby ktoś wbijał ci igły w serce, a węże na głowie dodają uczucia strachu, to właśnie dzięki nim Demonica może kontrolować ludzi i im rozkazywać, w Reku dzierży czarna kosę z ostrzem żarzącym się na czerwono. Przywołana przez Nobbyego, nie może go skrzywdzić, a także nie musi go słuchać gdyż demonolog okazał się za słaby na dominację po czym odleciała na swoich czarnych opierzonych skrzydłach.




"Lockheart"
Kwatery główne klanu Lockhert, do mrocznego pokoju wchodzi Grzegorz Lockheart

- Witaj - powiedział wampir

- Kim jesteś? - odpowiedział Lockheart, po tym zobaczył jak tajemnicza postać rozpościera skrzydła

- Chyba się domyślasz, wiedz ze wszyscy członkowie klanu którzy przebywali dzisiejszej nocy w tym budynku są martwi - powiedział Siddiv

- Ty bestio! - wrzasnął Grzegorz

- Dzięki za komplement, ale przybyłem to po twoją krew, oczywiście nie będę jej pił jeszcze bym się porzygał - odpowiedział wampir

- Zabije cie! - Wrzasnął Lockheart po czym rzucił się na wampira z kołkiem

- Typowe, ojcze walczysz w tak staroświeckim stylu że nawet nie musze się starać - powiedział wampir zatapiając rękę w plecach Grzegorza

- Ojcze? To niemożliwe byś to był ty - powiedział słabnącym głosem Lockheart

- Wy nazywaliście mnie Tomasz Lockheart, gildia magów znała mnie jako Damiana Lockhearta, a świat będzie mnie znał jako Siddiv – powiedział wampir wpychając fiolkę w ranę na plecach

- Dlaczego… - powiedział łowca ale Siddiv mu przerwał - to robie? Proste z zemsty gdyby nie ta wasza cholerna duma pewnie nadal bym był człowiekiem, ale teraz korzystając z moich nowych umiejętności zamierzam się dobrze bawić -

- Wybacz synu - powiedział Grzegorz po czym skonał

- Nie widzę powodów by ci przebaczyć – powiedział wampir po czym zabrał fiolkę z krwią i rozpłynął się w powietrzu

W lekko oświetlonej Sali czekali już Q i Nobby z wszystkimi pozostałymi składnikami zaklęcia

- Jak myślisz zdobył krew? - zapytał Nobby

- Jest taka możliwość no chyba że jego rodzina wyginęła, wtedy byłby mały problem - powiedział Q

- Teraz większość z nich jest martwa - powiedział wampir wyłaniając się z cienia

Zbliżył się do symbolu chaosu* narysowanego na ziemi.

- Zacznijmy - powiedział Siddiv rozlewając krew w środku symbolu

- Wan reh ert ih - wypowiedział Q po czym wszystkie przedmioty rozpoczęły wirować

- Nie żebym był sceptyczny, ale z krwi, złotego pierścienia, czarnej perły, oka kota i magicznych słówek wyszło to co chciałeś Siddiv - powiedział Nobby

- Zamknij się i poczekaj te czterdzieści osiem godzin, a się na pewno przekonasz - powiedział Q

- czterdzieści osiem? -zapytał Nobby - czyli co mamy siedzieć i czekać a jeśli jacyś porąbani inkwizytorzy tu wpadną? -

- To wszyscy umrą - powiedzieli razem Q i Siddiv

- A co będziesz pił przez ten czas wampirze? - ponownie zapytał demonolog

- Tobą durniu, jakbym nie mógł wytrzymać tych czterdziestu sześciu godzin - powiedział Siddiv





symbol chaosu - [ external image ]





A teraz taka mini seria którą czasem będę wrzucał :]
„Go to hell - czyli idziemy na Hel”


Ta historia zaczyna się gdy młody człowiek znany pod pseudonimem Qk1 sprzedaje dusze Szatanowi za akcje firmy, która miała przynieść zyski a nazwa jej brzmiała „Padam Już” lepszej nazwy chyba nie było, ale mniejsza o to bo ta firma padła z wielkim hukiem przynosząc ogromne długi na wieść o tym biedny zdesperowany QK1 odbiera sobie życie, powiedziałbym biedaczek ale to nie w moim stylu.

- Ciacho wylądował w piekle - powiedział Jack_Bauer który jest paladynem, tak złocista zbroja pierniczenie o religii i cholernie długi święty miecz

- I niby mamy znaleźć wejście do piekła i grzecznie zapukać, powiedzieć by wypuścili naszego znajomego, bo inaczej tam wkroczymy i zrobimy im prawdziwe piekło? - zapytał Darth_Luk, złodziej ubrany na czarno biegający w wielką liczbą wytrychów, mały sztylet i kuszę

- Darth może nie zapukać ale spokojnie otworzyć drzwi przy pomocy twoich umiejętności - rzekł Adax, skrytobójca tak łazi ze sztyletami ubrany podobnie do złodzieja lecz jest niebezpieczniejszy

- Chłopaki ale po co iść, on sam sprzedał swoją dusze wiedząc ze szatan zrobi go na szaro - odezwał się Vardamir, Druid no co? Zawsze ktoś kto zna się na „magii” przydaje się, przynajmniej tak twierdzą magowie którzy uciekają przed walką wręcz, ale to druid więc ma miecz który jest znakem pokoju i przerośniętą drewnianą laskę raz Darth zapytał się „Będziesz skakał wzwyż przy pomocy tego badyla” po czym musiał robić uniki by nie oberwać nią.

- A więc postanowione, idziemy po Qk1 - powiedział Jacek a w jego głosie było słychać radość.

- Ku**a - powiedzieli w jednej chwili Darth i Adax

Stoimy przy Styksie, zastanawiam się dlaczego przed nami jest jakieś ciało chciałem je okraść ale nasz świętoszek mi nie pozwolił, twierdzi że za to trafie do piekła. <wzdycha w myślach> To chyba idziemy na wakacje a nie do piekła.

Do ciała podpłynął ktoś łodzią była to mroczna postać czyżby był to Haron przewoźnik zmarłych, postać podeszła do ciała podniosła je i z ust wyjęła monetę.

- Ma ktoś drobne? - zapytał Vard

- A mogłem ukraść temu truposzowi monetę ale nie trafisz przez to do piekła, zaraz to załatwię i jakoś popłyniemy do diabła - powiedział zirytowanym głosem Darth, po czym podszedł do Harona

- Cześć możesz nas przewieść za friko do piekła? Ty nic nie tracisz a my się w piekle męczyć będziemy bo ci łapówki nie daliśmy - powiedział złodziej

- Nie, moneta na człowieka - odpowiedział Haron

- To może wejdę na łudź i poszukam monety po kieszeniach? - odpowiedział Luk

- Dobra ale jak nie znajdziesz to lądujesz w rzece - odpowiedział przewoźnik

Złodziej rozpoczął grzebanie po swoich kieszeniach i kieszeniach Harona w których znalazł cztery monety, po czym wręczył je przewoźnikowi

- Płace za siebie i tamtych przydupasów - powiedział Darth po czym machnął ręką by przyszli

- Jak tego dokonałeś? - zapytał Vard

- Dałem łapówkę - powiedział Luk

- Za takie coś Darth na pewno wylądujesz w piekle po śmierci - rzekł Paladyn

- Oj odwal się to ty nas tam ciągniesz, a teraz jeszcze masz jakieś problemy że to umożliwiłem - odpowiedział złodziej

- Zamknijcie się i dajcie mi spać - powiedział Adax po czym łudź ruszyła w kierunku piekła
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Jack Bauer
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 3:22 pm
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: Jack Bauer »

Nice, proszę następne części :)
[ external image ]



They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.

[right]- Gerald Massey[/right]


Moje imię po japońsku:
ジャツェック
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Chronicles of Siddiv

Post autor: ADAX »

:D spoko tekst, jak zwykle czekam na kolejne części :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze prace”