Alfa-Budzik

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
becia78
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 2:18 pm
Kontakt:

Re: Alfa-Budzik

Post autor: becia78 »

Chyba dzisiaj wypróbuję Alfa-Budzik :) Nienawidzę budzić się 'na siłę', potem jestem nieprzytomna cały dzień. Może mi się uda obudzić się 'naturalnie'.
Bo tu każdy(a) ma Swego, najbardziej Swojego,

odchodząc najwyżej - pojmuje, że to Ten Sam;" (J. Kleyff)
Awatar użytkownika
hansinek
Infrzak
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 11, 2008 8:21 pm
Lokalizacja: hanna
Kontakt:

Re: Alfa-Budzik

Post autor: hansinek »

Zawsze budze sie bez budzika,zwłaszcza wtedy gdy następnego dnia czeka mnie wczesne wstanie.Wieczorem przed samym zaśnięciem w myślach mówię ,,muszę wstac o danej godzinie''Do tej pory przez wiele lat w ten właśnie sposób budze sie i to bardzo wyspana :rolleyes:
Życie to tylko sen...
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Alfa-Budzik

Post autor: spacemaster92 »

tez mam takie coś, że budze się kilka minut przed dzwonieniem i w tedy czuję że jestm bardziej wypoczętny niż jakbym obudził się w tedy jak dzwoni
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
becia78
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 2:18 pm
Kontakt:

Re: Alfa-Budzik

Post autor: becia78 »

Ha! Udało mi się! 'Zaplanowałam' sobie, że obudzę się o 6.00, obudziłam się koło 5.50 i faktycznie czuję się wyspana:) super sprawa, polecam!
Bo tu każdy(a) ma Swego, najbardziej Swojego,

odchodząc najwyżej - pojmuje, że to Ten Sam;" (J. Kleyff)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Alfa-Budzik

Post autor: aelreda »

Aaa to jest fajna rzecz. Kiedyś będąc jeszcze w liceum nie lubiłam być budzona przez budzik, a często wstawałam wcześniej od rodzicielstwa, więc przed pójściem spać wmawiałam sobie mantrę "Wstanę o 6, wstanę o 6...."

Działało, zawsze budziłam się parę minut przed 6, parę po a nawet kilka razy punkt 6. To się bardzo przydaje, szczególnie dla osób, które uwielbiają katować swoje budziki ;p

matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Alfa-Budzik

Post autor: matino3 »

Nie działa :D Kazałem sobie się obudzić(ale zamotane...) o 5:00, a obudziłem się o 6:00 :P
:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”