Reptilianie - kim sa?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: spacemaster92 »

Wiem że tak jest my se tak wymyślamy i nazywamy ich po naszemu i z tego raczej wynika, że wszyscy kontaktowcy zmyślają.



PS: Mam wielką prośbę. Jeżeli ma ktoś link z reklamą Ikei o astronaucie towarziszu kaszlowie ale oryginalną co leci w telewizji to bardzo proszę o padanie. Z góry dzięki dam plusika.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
lamictal
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 8:27 pm
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: lamictal »

[quote name='spacemaster92' post='61437' date='czw, 17 wrz 2009 - 00:06']Wiem że tak jest my se tak wymyślamy i nazywamy ich po naszemu i z tego raczej wynika, że wszyscy kontaktowcy zmyślają.



PS: Mam wielką prośbę. Jeżeli ma ktoś link z reklamą Ikei o astronaucie towarziszu kaszlowie ale oryginalną co leci w telewizji to bardzo proszę o padanie. Z góry dzięki dam plusika.[/quote]



Ta reklama jest zrobiona na podstawie filmu w 3d gdzie by go obejżeć trzeba mieć okularki 3D
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Newsman »

Polecam inny temat, który zyskał niewiele uwagi:



Czy gdyby dinozaury dotrwały do naszych czasów, to powstałyby z nich istoty inteligentne przypominające ludzi? Poszukując odpowiedzi na to trudne, jak i niezmiernie ciekawe pytanie Dale Russel zwrócił uwagę na fakt, że mózgi niektórych dinozaurów zdały się powiększać z biegiem ewolucji. Tak powstała idea dinozauroida ? istoty przypominającej krzyżówkę człowieka z gadem. Czy jeśli dinozaury przetrwałyby, to czy ich potomkowie zbudowaliby podobną do ludzkiej cywilizację?



Przejdź do artykułu/ Zobacz ten temat na FORUM
Ostatnio zmieniony ndz wrz 27, 2009 2:42 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Pantanal' post='61985' date='pon, 28 wrz 2009 - 12:05']...gdyby przez mały zbieg okolicznosci nie doszło do pojawienia się na niej przodków człowieka....[/quote]

Faktycznie przez taki mały zbieg okoliczności możemy przestać istnieć:).Sami tworząc broń nuklearną możemy zmarnować miliony lat ewolucji doprowadzając do samounicestwienia.
Ostatnio zmieniony pn wrz 28, 2009 6:03 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: spacemaster92 »

A wszystko dzięki komu?? Oczywiście Amerykanom. Ja powtarzam zawsze że to oi doprowadzą do unicestwienia naszego gatunku.
Ostatnio zmieniony pn wrz 28, 2009 8:31 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Erhion »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='62011' date='pon, 28 wrz 2009 - 20:03']Faktycznie przez taki mały zbieg okoliczności możemy przestać istnieć:).Sami tworząc broń nuklearną możemy zmarnować miliony lat ewolucji doprowadzając do samounicestwienia.[/quote]



Jakoś mnie by to nie zmartwiło.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Erhion' post='62041' date='wto, 29 wrz 2009 - 20:37']Jakoś mnie by to nie zmartwiło.[/quote]

Faktycznie wcześniej czy później i tak wylądujesz w piachu co masz do stracenia....
Ostatnio zmieniony wt wrz 29, 2009 5:42 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Lilith »

Zastanawiałam się czy można znaleźć jakieś potwierdzenie mitów sumeryjskich,a dokładne tego ,że En-ki grzebał ,że się tak brzydko wyrażę :) przy naszym DNA.Jak mawiała moja prof.od anatomii(kompletnie nie świadoma opowieści o Reptilanach)"10% ludzi pochodzi od Boga a pozostałe 90%od małpy" ;) Chodziło jej bowiem o brak w krwi u tych 10%czynnika Rh(ujemny) Wszystkie naczelne na naszej planecie posiadają ów czynnik zwany Rh+(Rhesus)jeżeli czlowiek byłby produktem ewolucji naczelnych to wszyscy ludzie bez wyjątku powinni taki czynnik posiadać w swojej krwi.Przeszukując internet natknęłam się na teorię,że ludzie bez tego czynnika(Rh-) posiadają więcej gadoidalnych cech :) oraz ,że brak tego czynnika ewidentnie świadczy o tym iż w przeszłości ktoś znieniał ludzkie DNA.







[quote name='Grzegorz Tarczyński' post='45751' date='czw, 04 gru 2008 - 15:09']a ja uważam , że Jezus byl kosmitą :) a nas zasiała inna rasa.[/quote]

może racja bo krew na całunie to ABrh- ;)
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Lilith »

[quote name='Pantanal' post='63973' date='pon, 30 lis 2009 - 20:13']Jaką przewagę nad innymi posiadaliby przedstawiciele ów 10%?[/quote]

Nie traktowałabym tego w kategorii przewagi .Jak na razie to u wielu kobiet z Rh ujemnych dochodzi do wytwarzania przeciwciał przeciw własnemu płodowi w przypadku ojca Rh dodatniego.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Lilith »

Z tą jak to nazywasz mutacją to jest dziwnie bo z jednej strony występują konflikty serologiczne jak pisałam wyżej ,a z drugiej ludzie o grupie O rh- są uniwersalnymi dawcami.Znaczy to ,że taką krew można przetoczyć każdemu bez sprawdzania uprzednio zgodności.Naukowcy od dawna usiłują stworzyć syntetyczny odpowiednik O Rh- ale jak na razie nie bardzo im się to udaje.Jest tak ,że Rh- podobno nie daje się klonować.Wyjaśnienia naukowe co do pochodzenia mutacji są dość mgliste ,bo w zasadzie wogóle powinno jej nie być.Jak można wyczytać w necie niestety głównie na anglojęzycznych stronach jest wielu zwolenników teorii,że czynnki ten pochodzi z poza naszego gatunku,więc faktycznie wszystko sprowdza się do ingerencji obcoli :D w nasz rozwój.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”