2012 obiektywna teoria,dowody?

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Kalatos »

Cóż uważam że w roku 2012 może dojść do bardzo ciekawych zmian i to zmian popartych pewnymi dowodami naukowymi . Bowiem to jak się uważa w 2012 roku może dojść do wielkiego przebiegunowania pola magnetycznego naszej planety , z badań które prowadziły przeróżne ośrodki geofizyczne można wywnioskować że takie przebiegunowania miały już miejsce w historii i teraz zasadnicze pytanie dlaczego to ma być takie wyjątkowe? . Właśnie tu jest pytanie jak szybko i gwałtownie przebiegnie ten proces bo jeżeli będzie tak jak się mówi że ten proces będzie trwał przez kilka dni czy też miesięcy to jestem w stanie powiedzieć że będzie to bardzo niebezpieczny okres dla ludzkości . Na pewno tak gwałtowna zmiana przyniesie niespotykany do tej pory wzrost i natężenie ekstremalnych zjawisk pogodowych , co w tak krótkim okresie może spowodować bardzo duże zniszczenia i trudne do oszacowania straty w materiale ludzkim. Osobiście uważam że przebiegunowanie ziemi następuję od mniej więcej kilku lat i ten proces ma się zakończyć właśnie w grudniu 2012 roku ale to już moje osobiste przeczucia poparte obserwacjami zmian w pogodzie w naszym kraju a także zagranicami. Jako przykłady podam np.: Tsunami w Azji , Huragan Katrina i ostatnie wydarzenia w Polsce które zostały uznane za historyczne . Mowa tu o Tornadach 15 sierpnia kiedy to w całej Polsce jednego dnia wystąpiło ich ponad 20 w tym jedno bardzo wyjątkowe i nigdy w historii nie dokumentowane (kategoria F4) czyli wiatr o prędkości do 410km/h . Cóż zobaczymy jak to dalej wszystko się będzie rozwijać osobiście mam coraz większe obawy co do tego jak to się zakończy .
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Grafik_NPN »

kalatos czemu robisz ludziom pranie mózgu. To że gdzieś jakis profesor z jakiejś instytuciny powiedział A to nie znaczy ze całe srodowisko naukowe mówi A. Ogółem to zdrowa część naukowców (i słusznie) śmieje się ze zwolenników 2012. Gdyż owe "dowody" są tak naciągane że tylko osoba która chce (z jakiś wzgledów uwierzyć) uwierzy - a wszytkie katastrofy naturalne są wynikiem naturalnego cyklicznego ocieplenia klimatu - idzcie do domu i nie uprawiajcie sexu bez gumek - apokalipsy nie bedize
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Grafik_NPN »

tak sobie przemyślałem, a może ja źle robie, że staram się wam uzmysłowić że wierzycie w brednie, że jesteście podatni na kłamstwo, ale może wy to lubicie ? może chcecie ? tylko kiedyś wam ktoś powie skocz w ogień i wy to zrobicie. Mam nadzieje, że na czas wrócicie na łono zdrowego rozsądku i odrzucicie wiarę w mary i topielce.

a tak jescze żeby nie robić offtopa to wam powiem w 1999 też były dowody, że piątego maja będą olbrzymie katastrofy , w 2000 też miała być globalna awaria etc i w roku 1000 z podziemi watykanu miał wyjść lewiatan.

Wierzycie w kalendarz cywilizacji która wymarła z własnej winy bo była tak GŁUPIA i zacofana - nie reprezentowała sobą nic poza budową piramid i krwawymi obrzędami.





i żeby nie było - mimo to bardzo was lubie :) sceptyk otoczony entuzjastami - czuje sie jak ktoś kto jje wertels orginal = czyli jak ktoś wyjątkowy hahahahaha :)
Ostatnio zmieniony pt gru 19, 2008 8:22 pm przez Grafik_NPN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Zit »

Grafik pamiętaj, że 2012 to prawdziwa sensacja, i niezła maszynka pieniędzy.

Więc ciągłe utrzymywanie, że za jakiś czas nastąpi koniec świata, w jakimśtam stopniu wpływa na sprzedaż.



Ludzie potrzebują sensacji, tematu do rozmów, a rychły koniec świata wspaniale się do tego nadaje.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
hansinek
Infrzak
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 11, 2008 8:21 pm
Lokalizacja: hanna
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: hansinek »

[quote name='Grafik_NPN' post='46537' date='pią, 19 gru 2008 - 22:14']tak sobie przemyślałem, a może ja źle robie, że staram się wam uzmysłowić że wierzycie w brednie, że jesteście podatni na kłamstwo, ale może wy to lubicie ? może chcecie ? tylko kiedyś wam ktoś powie skocz w ogień i wy to zrobicie. Mam nadzieje, że na czas wrócicie na łono zdrowego rozsądku i odrzucicie wiarę w mary i topielce.

a tak jescze żeby nie robić offtopa to wam powiem w 1999 też były dowody, że piątego maja będą olbrzymie katastrofy , w 2000 też miała być globalna awaria etc i w roku 1000 z podziemi watykanu miał wyjść lewiatan.

Wierzycie w kalendarz cywilizacji która wymarła z własnej winy bo była tak GŁUPIA i zacofana - nie reprezentowała sobą nic poza budową piramid i krwawymi obrzędami.





i żeby nie było - mimo to bardzo was lubie :) sceptyk otoczony entuzjastami - czuje sie jak ktoś kto jje wertels orginal = czyli jak ktoś wyjątkowy hahahahaha :)[/quote]

No ja nie wierzę w takie rzeczy a i nie jestem podatna na wymysły innych ludzi .Żyję trochę i wiem jak to wszystko oceniac :D Pozdrawiam
Życie to tylko sen...
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Grafik_NPN »

bóg zapłać dobrzy ludzie :)
hunab-ku
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 21, 2008 7:42 am
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: hunab-ku »

[quote name='Grafik_NPN' post='46537' date='pią, 19 gru 2008 - 22:14']tak sobie przemyślałem, a może ja źle robie, że staram się wam uzmysłowić że wierzycie w brednie, że jesteście podatni na kłamstwo, ale może wy to lubicie ? może chcecie ? tylko kiedyś wam ktoś powie skocz w ogień i wy to zrobicie. Mam nadzieje, że na czas wrócicie na łono zdrowego rozsądku i odrzucicie wiarę w mary i topielce.

a tak jescze żeby nie robić offtopa to wam powiem w 1999 też były dowody, że piątego maja będą olbrzymie katastrofy , w 2000 też miała być globalna awaria etc i w roku 1000 z podziemi watykanu miał wyjść lewiatan.

Wierzycie w kalendarz cywilizacji która wymarła z własnej winy bo była tak GŁUPIA i zacofana - nie reprezentowała sobą nic poza budową piramid i krwawymi obrzędami.





i żeby nie było - mimo to bardzo was lubie :) sceptyk otoczony entuzjastami - czuje sie jak ktoś kto jje wertels orginal = czyli jak ktoś wyjątkowy hahahahaha :)[/quote]



Grafiku .....

Co Ty imputujesz?

Że piszesz z ludźmi nienormalnymi?

Ludźmi, którzy są opętani, lub lubią ten sport?

Co to jest zdrowy rozsądek?

Mogę Ci z 20 przypadków z mojego własnego życia wykraczających poza Twój "Zdrowy Rozsądek" opisać.

I co .... i mam napisać, że nigdy się nie zdarzyły... bo Ty w nie nie wierzysz?



Co Ty wiesz o cywilizacji Majów .... byłeś tam?

Jak sądzisz .... dlaczego ta krwawa i głupia cywilizacja stworzyła tak perfekcyjny kalendarz, który jest podziwiany nawet przez twardogłowych



Skąd wiesz ... że bredniami nie są te pseudonaukowe teorie ... którymi karmią się i nas "nasi" naukowcy.



Jakie "dowody" masz na myśli w związku z rokiem 1000, 1999, 2000 ?



Też Cię bardzo lubię :)

Jesteś sceptykiem .... do czasu ... aż nim nie przestaniesz być.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Dreamer »

Nie ma co na siłę nikogo przekonywać

Ostatnimi czasy wchłonąłem tak dużo materiałów na temat geofizyki i roku 2012 że coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że apokalipsa to nie żart ale nasza najbliższa przyszłość.



Najważniejsza sprawa to zapowiadana hiperaktywność Słońca która występuje raz na 11 tys. lat.



To właśnie ostania hiperaktywność miała spowodować początek ery w której obecnie żyjemy



Z fizycznego punktu widzenia wszystko jest jak najbardziej realne

Ogromna dawka promieniowania magnetycznego Słońca wywoła efekt cewki który spowoduje przeskok biegunów magnetycznych Ziemi - już teraz bardzo niestabilnych.



W tym czasie Ziemia wyhamuje po czym zacznie się obracać w drugą stronę. Siła odśrodkowa wywoła ogrone fale tsunami i trzęsienia Ziemi.



Być może hiperaktywność związana jest z przelotem Planety X choć w tym wypadku to akurat są spekulacje



Konkludując nie widzę nic szalonego, wszystko opiera się na logice i szczątkach informacji od naszych przodków. Znając prawa fizyczne można śmiało przewidzieć ten apokaliptyczny scenariusz.



Grafik jak zwykle prowokujesz i idziesz pod prąd



Dokładnie za 4 lata się przekonamy



21 12 2012... Zegar tyka
hunab-ku
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 21, 2008 7:42 am
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: hunab-ku »

Dreamer .... też tak mam.

Pojawiają się nieśmiałe .... już sensu stricte naukowe dowody, że coś się może dziać.

A jak normalność zaczyna potwierdzać paranormalność ... to jest się już nad czym zastanawiać.

A pisanie, że nic nie będzie .... jest jak twierdzenie, że przejechałem samochodem bezwypadkowo 2 miliony kilometrów, więc nie będę miał już wypadku.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Dreamer »

Jeszcze raz to napiszę

Podstawowy fakt zapowiadana hiperaktywność ( to już nie jest przypuszczenie tylko potwierdzony przez astronomów FAKT!!! ) tysiąckrotnie większa od tej zwykłej aktywnosci która niszczy sieci energetyczne



Pomyślcie jaka to ogromna siła musi być

Przecież to oczywiste że wywoła ogromny kataklizm
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”