2012 obiektywna teoria,dowody?

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Grafik_NPN »

Jeżeli naprawde byś chciał ... to byś się przekonał. Nic prostszego "stracić trochę grosza" i pochodzić na jakieś kursy.
kursami to sie powinno zajać ABW - pranie mózgów

Dreamer czytałem na ten temat czytałem i jak dla mnie to sa brednie ponieważ do legendy są dobierane niby fakty naukowe co daje pozory realność.
Awatar użytkownika
Goodwill
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 11, 2007 11:01 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Goodwill »

dowod ... hmm ja sam nim jestem :) tego ze cos sie dzieje :) coz chcialbym by wszyscy wkoncu dostrzegli co sie dzieje ze to naprawde cos wielkiego - zastanowcie sie czemu sie akurat teraz urodziliscie :> tyle przepowiedni ktore sie wypelniaja etc :P pomyslcie dobrze :>
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Auegamma »

jejku, powiem tyle: samospełniające się przepowiednie, jeżeli masz coś ciekawszego do powiedzenia to proszę bardzo;



coś np: to że ciała energetyczne ludzi wokół globu zaczyna się rozwijać, nowe centra energetyczne powstają a istniejące się umacniają, ciało energetyczne zaczyna ewoluować, co Może być spowodowane wieloma różnymi przyczynami;



a to że ktoś akurat teraz się urodził ma być jakimś argumentem? nie no wybacz ale to żaden argument;



powracamy do kwestii tego czy ktoś w to wierzy czy też nie, JA NIE WIERZĘ W TO I UWAŻAM IŻ PAPLANIE O TYM W CO KTOŚ WIERZY NALEŻY DO OSOBISTYCH SPRAW, więc proszę, zachowajcie swoje wierzenia dla tych których macie szansę przekonać do swoich wierzeń, w innym wypadku możecie nawet nie próbować;

Auegamma
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Dreamer »

Ludzie jakie legendy, czy wiedza naszych przodków jest legendą czy faktem historycznym.

Skoro ich obliczenia astronomiczne pokrywają się z naszymi to czy możemy traktować ją jako legendę czy jako potwierdzenie faktów



Wszystkie przepowiednie wrzucacie do jednej beczki, co jest złym rozwiązaniem



W tym wypadku przepowiednie pokrywają się z nauką

Nie można przerabiać faktów naukowych do przepowiedni bo wtedy przestały by być faktami



Gwarantuje Wam że nie znajdziecie racjonalnego mocnego argumentu przeciwko precesji ponieważ...taki nie istnieje.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: dino_24 »

[quote name='Dreamer' post='46588' date='nie, 21 gru 2008 - 20:46']Nie ma co na siłę nikogo przekonywać

Ostatnimi czasy wchłonąłem tak dużo materiałów na temat geofizyki i roku 2012 że coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że apokalipsa to nie żart ale nasza najbliższa przyszłość.



Najważniejsza sprawa to zapowiadana hiperaktywność Słońca która występuje raz na 11 tys. lat.



To właśnie ostania hiperaktywność miała spowodować początek ery w której obecnie żyjemy



Z fizycznego punktu widzenia wszystko jest jak najbardziej realne

Ogromna dawka promieniowania magnetycznego Słońca wywoła efekt cewki który spowoduje przeskok biegunów magnetycznych Ziemi - już teraz bardzo niestabilnych.



W tym czasie Ziemia wyhamuje po czym zacznie się obracać w drugą stronę. Siła odśrodkowa wywoła ogrone fale tsunami i trzęsienia Ziemi.



Być może hiperaktywność związana jest z przelotem Planety X choć w tym wypadku to akurat są spekulacje



Konkludując nie widzę nic szalonego, wszystko opiera się na logice i szczątkach informacji od naszych przodków. Znając prawa fizyczne można śmiało przewidzieć ten apokaliptyczny scenariusz.



Grafik jak zwykle prowokujesz i idziesz pod prąd



Dokładnie za 4 lata się przekonamy



21 12 2012... Zegar tyka[/quote]
akuz
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt sie 12, 2008 8:27 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: akuz »

Mam rozumieć ze pędząca z ogromna prędkością wokół własnej osi Ziemia w jednej chwili 'zatrzyma sie' i zacznie sie kręcić w druga strone? Wydaje sie ze taki proces powinien byc dlugi, samo zwalnianie tempa obrotu powinno potrwac kilka lat ale może sie myle.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Dreamer »

Ziemia nie stanie w jednym momencie ale przez kilka dni wyhamuje

Dlatego wywoła to falę tsunami

Powód

Wytłumaczenie: Elektromagnes

Popatrz że za pomocą poduszki magnetycznej pociąg w Japonii potrafi poruszać się ponad Ziemią

Magnetyzm to siła większa niż nam się wydaje
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Auegamma »

Dreamer, Ty se chyba kwadratowe jaja z nas robisz, nawet fizycy nuklearni (czy też fizycy zajmujący się fizyką kwantową) nie są w stanie powiązać grawitacji z polem magnetycznym, właśnie po to stworzyli akcelerator cząstek w Cernie, aby sprawdzić czy tzw. Grawitron istnieje i czy rzeczywiście przechodzi do wyższego wymiaru, więc jakim do diabła cudem udało się to udowodnić pseudo naukowcom kilkanaście lat temu???
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Dreamer »

powiązać grawitacji z polem magnetycznym


Czy ja mówie coś o grawitacji?

Akurat w tym momencie mówimy o zjawiskach elektromagnetycznych a nie grawitacyjnych

CERN to już w ogóle inna bajka

Fizyka kwantowa to akurat nie w tym miejscu
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: 2012 obiektywna teoria,dowody?

Post autor: Auegamma »

więc wytłumacz mi powiązanie pomiędzy polem elektromagnetycznym a tym że ziemia spowolni, proszę;
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”