OOBE - METODA TRANSOWA

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Artez
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 11, 2008 1:53 pm
Kontakt:

Re: OOBE - METODA TRANSOWA

Post autor: Artez »

Witam wszystkich. Sprubowalam tej metody i musze wam powiedziec, ze cos przezylam dziwnego.

Wczoraj przed zasnieciem zrelaksowalam sie, zaczelam liczyc strony, potem od konca wyrzucilam ksiazke za siebie i staralam sie cos wyobrazic i ''ogladac tv''. Nic sie nie dzialo wiec postanowilam podniesc reke lecz nie dalam rady. W pewnym momecie otworzylam szybko oczy lecz reki nie moglam ruszyc jeszcze przez 3 sekundy. Postanowilam sprubowac od poczatku a wiec liczylam strony, wyrzucilam ksiazke i zaczelam cos sobie wyobrazac i ''ogladac tv'' i dalej nic nie pamietam bo ocknelam sie potem zaczelam znowu liczyc ksiazki od 10 do 0 i znowu chyba stracilam swiadomosc i tak 3 razy. Trwalo to wszystko godzine chociaz ja stracilam rachube czasu. Nie potrawie tego wytlumaczyc to bylo cos dziwnego a wiem ze nie zasnelam bo jakbym zasnela to juz bym sie obudzila z rana ;d chcialam juz to skonczyc i nie moglam reki odewrac od poduszki, czulam tak jakby byla przyklejona albo ciagnela ja jakas sila lecz zaraz wszystko wrocilo do normy. Odwrocilam sie na drugi bok i juz staralam sie zasnac lecz w pewnym momecie zaczelam slyszec jakies szumienie ktore bylo coraz glosniejsze i w pewnym momecie wydalam z siebie dzwiek rozpoczynajacy moj placz. wystraszylam sie i to wszystko zakonczylam.

Mam do was pytanie czy to wszystko prowadzilo mnie coraz blizszego wyjscia z ciala?



Takze musze wam powiedziec, ze widzialam raz biala postac czyli zmarla babcie mojego chlopaka i odglos zapalajacego sie swiatla i otwierajacych drzwi od kibla a to byla czynnosc ktora zmarla babcia wykonywala dosyc czesto. Czy to, ze widze i slysze takie zeczy pomaga mi w oobe?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”