Czakry nie istnieją

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Munin
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 01, 2008 8:10 am
Kontakt:

Re: Czakry nie istnieją

Post autor: Munin »

[quote name='voltar' post='24684' date='13 kwiecień 2008 - 16:14']czakry nie istnieją :] wiec to co tu piszesz to bajeczki dla naiwnych :][/quote]





czakry istnieją :] wiec to co tu piszesz to bajeczki dla naiwnych :]



Kultura logiczna domaga się podania dowodów w przypadku wnioskowania dedukcyjnego. Moja wypowiedź wynika z doświadczenia.



Polecam gorąco dwie książeczki:

Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej http://www.czarymary.pl/product_info.ph ... anner_id=1

Czakry dla początkujących http://www.czarymary.pl/product_info.ph ... anner_id=1



Osobiście pracuję metodami tybetańskimi, jestem bardzo zadowolony...
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Czakry nie istnieją

Post autor: CanisLupus »

[quote name='voltar' post='24808' date='14 kwiecień 2008 - 01:17']hoo nie masz prawa kwestionować mojej wiedzy gdyż mnie nie znasz i ani razu ze mną nie rozmawiałeś. Inną sprawą jest takie debilne podejście z cyklu "udowodnij mi rzecz oczywistą" istnienie czakr i innych głupot nie jest potwierdzone przez żadnego liczącego sie naukowca i to raczej nie ja powinienem udowadniać ze to gusła tylko wy ze gusłami owe czakry nie są[/quote]A Ty potrafisz na 100% udowodnic ze nie istnieja? Wg mnie zaden naukowiec tego nie udowodni bo tego nie mozna zbadac. Sa pewne rejony gdzie naukanigdy nie siegnie i z tad wlasnie rodza sie takie watpliwosci co do istnienia pewnych zjawisk. Nie wszystko mozna zbadac empirycznie...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czakry nie istnieją

Post autor: Rysiek23 »

Orsonie pisanie, że czakry nie istnieją to tak jak pisanie, że nie istnieje zdrowy rozsądek lub jak wspomniał Pantanal, ego. Pojęcie czakr wiąże się całym systemem teologiczno-światopoglądowym. Cokolwiek byś nie pisał na ten temat nie zmieni tego, że setki milionów ludzi na świecie będzie w nie wierzyć, odczuwać ich pracę etc. To trochę tak jakbyś ogłosił wszem i wobec, że świadomość nie istnieje.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czakry nie istnieją

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='78635' date='02 styczeń 2011 - 17:35']Natomiast argument Ryśku, że ,,coś jest, bo ileś osób w to wierzy", jest również błędem logicznym, który Ty nie mogłeś wypowiedzieć i udam, że tego nie widziałem:). Jest to taki sam błąd logiczny jak wymaganie argumentu na nie-istnienie czegoś, jako środka dowodowego w dyskusji, czy argumenty, iż coś ma dane właściwości, bo te właściwości zawiera to coś (Biblia to objawienie boże, bo tak stoi w Biblii).[/quote]



Czy istnieje świadomość? Czy istnieje Twoja myśl obarczająca mnie twierdzeniem, że czakry istnieją? Ja wcale tego nie twierdzę ani też nie uważam aby ilość wyznawców potwierdzała prawdziwość istnienia choćby kosmicznego potwora spaghetti. Gdybyś czytał więcej o różnych systemach religijnych, o źródłach okultyzmu, o naszym ludzkim poszukiwaniu sensu istnienia oraz zrozumienia naszej wyjątkowości duchowej (a pal sześć, napisałem to słowo) to nie plótłbyś takich bzdur. Istnienie czakr jest tak samo wpisane w życie hinduisty jak Duch Święty w życie katolika. Zaczniesz teraz polemikę na temat istnienia Ducha Świętego?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czakry nie istnieją

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='78651' date='02 styczeń 2011 - 19:55']Rysiek- nie odniosłeś się do żadnego z moich argumentów.[/quote]



Jakich argumentów? To ma być Twoje odpowiedź? Wolne żarty... Podaj mi argumenty przeciw istnieniu czakr :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”