Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: Newsman »

Arku, myśmy zakładali m.in. że punktowo wpływ pola elektromagnetycznego na świadków może powodować zwidy, ale de facto to się rozgrywa na zbyt dużym obszarze, więc musiałaby być to magnetyczna anomalia na wielką skalę. Ponadto uważam, że spotkanie Grzegorza mieści się w kategoriach CE, czyli na penwo miało miejsce w zakresie dużo mniejszym niż 200 m. (jak wiemy noc utrudnia ocenę realnej odległości). Ostatni etap spotkania, z miganiem do obiektu, rozegrał się zaledwie kilkanaście metrów od drogi wiodącej przy płocie Huty.

Odnośnie rzeczonego filmu, Grzegorz zapewne udostępni ci go w oryginale. Po załadowaniu go na YouTube z oryginalnego pliku mov niestety niewiele zostaje.
Ostatnio zmieniony pn wrz 26, 2011 10:20 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Z tym wpływem pola elektromagnetycznego na osoby to nie do końca się to sprawdza może w labolatorium owszem. Kiedyś miałem okazje rozmawiać z osobą mieszkającą około 200 metrów od potężnej stacji TRAFO czy widywał jakieś dziwne rzeczy, sny itp. Nic takiego nie miało miejsca a pole elektromagnetyczne jest tam zapewne spore. Podobny wywiad przeprowadziłem kilka lat temu w Ociece z rodzina mieszkającą pod linią wysokiego napięcia. Dlatego ta teoria ma duże dziury.



A co z osobami mającymi nad głowami nadajniki sieci komórkowej oni dostają ogromny wpływ pola elektromagnetycznego. W Ropczycach na jednym z bloków obok mnie są, aż trzy takie kolosy, aż strach myśleć ;)
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: PASTOR »

Myślmy racjonalnie Panowie...tak zawsze robimy, tłumaczyć racjonalnie, lecz w tym przypadku plazme, pole el mag. mozna wykluczyc, to sie komunikowało inteligentnie, także było to coś o czym nie mamy pojęcia. Arku zapraszam na któryś weekend na Ossona, rozłożymy nasz monitoring, wyśpimy się w namiotach :D
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Dzięki, ale na razie nie mam czasu - ja też Was zapraszam w okolice ZM ;)
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: PASTOR »

Nie dotarły do mnie tego typu zgłoszenia, ale był ciekawy przypadek lądowania ufo z okolic Olsztyna k/ Cz-wy
[left][indent] [/indent][/left]
aragorn07
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 27, 2011 8:24 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: aragorn07 »

Czytałem raport na temat Góry - jest tam wzmianka o "rzekomej" stadninie koni. Mój ojciec trochę w czasach studiów jeździł konno i pamięta, że stadnina koni faktycznie tam była. O szkółce szybowcowej również coś wspominał. Więc teorie spiskowe mogą być trochę naciągane, ale kwestia II W.Ś. jest raczej niepodważalna.



Z mojej wiedzy na temat Góry mogę dodać, że znajomi z grupy ASG czasami strzelali się na owej górce, ale nie odnotowali żadnych zjawisk niezwykłych. Więc miejsce to nie jest uczęszczane wyłącznie przez "żuli". Strzelali się też nocą, a ich karabinki mają więcej wspólnego z elektroniką niż z prawdziwą bronią bronią. Ale żadnych problemów(oprócz rozładowania akumulatora w aucie) z elektroniką nie odnotowali. A granatów też pewnie używali. Możliwe, że niektóre błyski to tylko oznaki trwającej tam walki ;)



Ale nie umniejszam faktu, że zjawiska paranormalne mogą tam występować.
gesQ
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 07, 2012 9:00 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: gesQ »

Witam ! Mam na imię Grzegorz mam 27 lat , mieszkam w centrum Częstochowy , kilka dni temu skontaktowałem się z panem Grzegorzem w celu przesłania mi filmu który jest na youtube a na którym nie za wiele widać . Chodzi oczywiście o film na którym widać obiekt NOL a dokładniej kulę która dzieli się na dwie części . Od jakiegoś czasu interesuję się tym co dzieję się na Górze Ossona , z resztą pracuje nie daleko tej Góry bo w zakładzie TRW Legionów . Z opowiadań osób z którymi pracuje słyszałem jakiś czas temu o dziwnych światłach w nocy w pobliskich lasach tej Góry oraz o tym że straszy w tych rejonach .



Co do kilku zagadek które zostały tutaj przytoczone mogę powiedzieć że owa stadnina koni istaniała , moja znajoma z pracy rozmawiała z moją dziewczyna na ten temat i opowiedziałą jej że stadnina koni istniała , że miał ją jakiś człowiek , mieszkał na Górze nawet był tam jakiś budynek . Mówiła nawet że tam sylwestra spędzała ze znajomymi . Część pola obok Góry jest jej więc myślę że nie opowiadała bzdur . Zaciekawiło mnie również jej twierdzenie że część terenu na którym dzisiaj stoi Huta Częstochowa było kiedyś cmentażem żydowskim (fakt dzisiaj stoi niedaleko huty cmentaż ale czy sama huta stoi na terenie jeszcze starszego cmentaża ? ). Gdy moja dziewczyna opowiedziała jej co dzieje się na Górze Ossona powiedziała że to niemożliwe :) .

Ja osobiście postaram się z nią na ten temat porozmawiać , może dowiem się jakiś ciekawych informacji wszak kobieta ta jest grubo po 40sce więc powinna trochę wiedzieć . W dodatku pole obok Góry należy do niej i jak sama twierdzi bywała na Górze dość często .





pozdrawiam !
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Bajer kolego to Ty wciskasz bo skoro kolega nie widział to już jest argument na nie, zastanów się i zapoznaj z tym co moi znajomi tam zebrali, analogiczne sytuacje są k/ kopalni Bełchatów i tam gdzie jest duży przemysł. Tak samo moze Twoje odczucia są bajerem bo inni tego nie odczuli ;)
Ostatnio zmieniony czw paź 31, 2013 8:33 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”