Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: Reaper »

[quote name='edwardacki7' post='44960' date='23 listopad 2008 - 00:49']Mieszkam niedaleko i niespotkalem sie z czyms "niewyjasnionym" w tych okolicach podobnie jak w nawiedzoym domu w Myszkowie kolo Czestochowy gdzie rzekomo straszy[/quote]



jak dla mnie sprawa wyjaśniona. Fakt można mi zarzucić lenistwo w "czynnościach dowodowych" ale no nie wiem czego ludzie oczekują że tam spotkają, godzille ? Wystarczy przeprowadzić wywiad ze środowiskiem tam mieszkającym od lat a nie z oszołomami goniącymi się z latarkami po polach i górach którzy się wzajemnie nakręcają i od razu wszystko jest wyjaśnione. Fakt ja tego nie zrobiłem ale jak narazie nie ma żadnych podstaw aby poświęcać temu miejscu jakieś szczególną uwagę i twierdzić że to miejsce ma jakiekolwiek specjalne znaczenie.



Chciałem tylko zwrócić uwagę iż raport raportem ale nic nie udowadnia nic nie bada, tylko przedstawia ciekawą historię bez źródeł i bez potwierdzenia. Innymi słowy dla mnie jest trochę o niczym, tzn o niczym związanym ze stanem faktycznym. Jeśli miał być o legendach itp to już co innego
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Reaper' post='71591' date='23 lipiec 2010 - 20:14']Chciałem tylko zwrócić uwagę iż raport raportem ale nic nie udowadnia nic nie bada, tylko przedstawia ciekawą historię bez źródeł i bez potwierdzenia. Innymi słowy dla mnie jest trochę o niczym, tzn o niczym związanym ze stanem faktycznym. Jeśli miał być o legendach itp to już co innego[/quote]



Raporty były tworzone głównie przez świadków i nie mam powodów by im nie wierzyć. Zresztą w tej sprawie więcej z pewnością będzie miał do powiedzenia Yan_Volskee. Sam byłem tam i niczego nie dostrzegłem poza ponurym widokiem szczątków Huty Częstochowa, mimo wszystko miejsce wydaje się być miłe. Moim zdaniem coś tam zaszło, być może coś było widać ale jak to bywa w takich wypadkach szybko narosła legenda potęgująca doświadczenia niezwykłe dla wszystkich tych, którzy ją znają.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: Reaper »

[quote name='RysiekINFRA' post='71592' date='23 lipiec 2010 - 22:29']Raporty były tworzone głównie przez świadków i nie mam powodów by im nie wierzyć. Zresztą w tej sprawie więcej z pewnością będzie miał do powiedzenia Yan_Volskee. Sam byłem tam i niczego nie dostrzegłem poza ponurym widokiem szczątków Huty Częstochowa, mimo wszystko miejsce wydaje się być miłe. Moim zdaniem coś tam zaszło, być może coś było widać ale jak to bywa w takich wypadkach szybko narosła legenda potęgująca doświadczenia niezwykłe dla wszystkich tych, którzy ją znają.[/quote]



Ja też wierzę że oni wierzą w to co mówią, jednakże sytuacja na miejscu nie wydaje się potwierdzać ich rewelacji.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Ja mam kontakt z Grzegorzem to całkiem fajny facet a co do poglądów, ludzie każdy je może mieć ja także takie mam z którymi wiele osób się nie musi zgadzać. Góra Ossona jest interesująca ale czy anomalna nie wiem - ja też wykonuję fotki koło Magnezytów w Ropczycach i czasami udało mi się zaobserwować NOL-e w dwóch przypadkach mam ich fotki. Jedno jest pewne było tam sporo obserwacji w tym CE ale o tym w mojej książce bo być może uda się ją wydać :D
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Baza heee a to ciekawe :rolleyes: to są już faktycznie przesadne spekulacje u mnie bazy nie ma ;)
XantemX
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 07, 2010 6:58 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: XantemX »

Od razu przepraszam, że odświeżam temat, ale może mógłby ktoś podać działający link do raportu? ;)

Żaden z podanych nie działa. Byłbym bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: PASTOR »

Miło mi Pantanalu ,że brakuje Ci moich bredni :) Drogi XantemX... raportu nie będzie autor nie życzy sobie na publikowanie go, także został dawno zdjęty z sieci. Przykro mi.
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: PASTOR »

RAPORT GÓRA OSSONA--- mozliwość pobrania...zachęcam. Dla zainteresowanych tym co sie tam działo i dzieje KLIKAM
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Grzegorz fotografujesz ''teren'' i z jakim skutkiem ? Ja ostatnio naprawdę sfociłem bardzo dziwne rzeczy od 20 do 22 maja za nie długo u mnie na blogu. Ale ten temat to jak tabu w polskiej ufologii ?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: arek »

a dresik bloga ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”