Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Wiesz ja Ci dowodów nie będę dawał bo i po co - poczytaj co zebrała INFRA na ten temat a pisali sporo poszukaj, poczytaj a wtedy pisz ;)Dodam, że znam naocznych świadków obserwacji NOL z tego terenu m.in z tego forum.
Ostatnio zmieniony czw paź 31, 2013 8:40 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Ale nie obierasz wiary nikomu w NOL bo nikt na tym forum nie myśli, że to kwestia wiary  lecz wiedzy. Ty w Wenus w innym wątku widziałeś też niby coś innego a to tylko Wenus. Skoro raporty, relacje dla Ciebie nic nie znaczą to już nie mój problem ;) Też znam osoby, które od lat mieszkają w tej okolicy i też znam ich relacje ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: azor »

Mimo wszystko polecam zapoznać się z literaturą na temat UFO ponieważ Wenus nie oznacza automatycznie wyjaśnienia zjawiska UFO. Natomiast jeśli chodzi o Górę Ossona NOL-e nie oznaczają automatycznie ''najazdu kosmitów'' być może, że to inne egzotyczne zjawiska typu UAP  i tego również nie można wykluczyć ?
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: Northwood »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="misiek3083" data-cid="108710" data-time="1383250729">ale górę ossona znam od lat 90 i od pierwszego razu gdy tam byłem ze znajomymi po dziś dzień czasem bywam z psami na spacerze, odczucia są takie same - negatywne na maksa, jak by się 1000 osób na ciebie patrzyło a ty ich nie widzisz.</blockquote> Coś jest na rzeczy, bo ja także na Ossona bywałem wiele razy i odczucia zawsze były nieprzyjemne. Raz nawet zdarzyło mi się, że cały czas słyszałem jak ktoś za mną idzie. Kiedy zatrzymywałem się, żeby odwrócić się i posłuchać, odgłosy ustawały. Szedłem dalej - i znowu jakiś szelest. I powtórzyło się to kilkakrotnie, idąc na odcinku pomiędzy dwoma wierzchołkami wzniesienia. Dodam tylko, że było to w czasach zanim zaczęto pisać w internecie o zjawiskach na Górze Ossona, więc o żadnej autosugestii nie może być mowy.
aragorn07
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 27, 2011 8:24 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: aragorn07 »

Z góry przepraszam za odkopanie tematu, ale czy ktoś posiada może wrzucony tutaj raport z Góry Ossona? Linki już dawno wygasły, a ostatnio zainteresowałem się tą sprawą i zbieram wszystkie możliwe materiały ;)Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona: Częstochowska strefa UFO

Post autor: Arek 1973 »

Proponuję napisać do Pastora ( kolegi  tutaj powyżej w nickach), jeżeli  się nie odezwie  to FB znajdziesz go pod  "Gregorio Tarczyński", on  ci  pomoże<div>pozdrawiam</div>
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”