Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Fizyka, chemia, nauki o Ziemi, wynalazki, eksperymenty.
Andrzej Kozerski
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 27, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: Andrzej Kozerski »

Witam!



[quote name='RysiekNPN' post='26591' date='26 kwiecień 2008 - 13:54'] - mówi DZIENNIKOWI jeden z najsłynniejszych naukowców świata, prof. Michio Kaku.



[ external image ]



Kaku, wykładowca fizyki na City College of New York, to niezwykła postać w świecie współczesnej nauki.



Pisze pan, że tylko prekognicja, czyli przewidywanie przyszłości, oraz perpetuum mobile łamią prawa fizyki. Wszystkie inne zwariowane pomysły - jak wehikuł czasu czy pola siłowe - naprawdę są możliwe?

Po dwóch tysiącach lat ciężkiej pracy fizycy odkryli dwa fundamentalne prawa fizyki: teorię kwantową oraz teorię względności Einsteina. Pierwsza opisuje własności materii na poziomie mikroskopowym, czyli pojedynczych atomów lub cząsteczek subatomowych. Druga własności obiektów bardzo dużych, na przykład czarnych dziur czy rozszerzającego się wszechświata. Jak dotąd w ramach przeprowadzonych eksperymentów nie zarejestrowaliśmy żadnych odstępstw od tych dwóch teorii. Posiadane przez nas dane potwierdzają je z dokładnością 1 do 10 miliardów. Nie zezwalają one na istnienie perpetuum mobile ani prekognicji. Perpetuum mobile łamie bowiem zasadę zachowania energii, ...



*Michio Kaku, światowej sławy fizyk, autor wielu książek popularyzujących naukę. Obecnie dziekan katedry fizyki teoretycznej Uniwersytetu Nowojorskiego[/quote]



"Perpetuum mobile łamie bowiem zasadę zachowania energii" - a mnie to boli że ludzkość jest wprowadzana w błąd.

Energię sprężyny zamienimy na energię obrotową w układzie zamkniętym mocy krążącej - pozostaje tylko pytanie czy jest to technicznie możliwe?

Pozdrawiam! Andrzej Kozerski
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: danut »

Witam również! Oczywiście, że w istnieniu innych równoległych bliźniaczych kopi naszej rzeczywistości nie ma paradoksów, dokładnie jest tak, że nie zmienia się nasze życie tutaj, chociaż możliwe jest odczuwanie jakiejś tragedii, czy innych silnych wydarzeń docierające do nas z tej innej rzeczywistości i od naszej kopi.Natomiast, czy to możliwości techniczne pokonają tą barierę pomiędzy nimi mam wątpliwości, ponieważ już istnieje trwałe i mocne połączenie pomiędzy nimi i działa na zupełnie innych zasadach- naturalnej energii duszy i zachodzi tą drogą.
Ostatnio zmieniony ndz paź 17, 2010 12:35 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: kropka »

Bardzo dobry temat!

Nie znam sie na fizyce kwantowej i nigdy mnie fizyka nie pociągała. Jednak od czasu gdy zainteresowały mnie przeżycia Danuty nieco sobie o tym poczytałam chcac również wytłumaczyc niektóre zjawiska mnie bezpośrednio dotyczące.

,, Czy można będzie czytać komuś w myślach?"

Ja kropka mówię wam że już to można... a fizyka kwantowa tylko udowodni to w sposób naukowy i wyjaśni jak do tego dochodzi. Jestem dowodem na to i zaraz jak podam obiad rodzince do stołu wracam do komputera.

Potrzebne mi tu będzie szkiełko i oko Orsona.... serce soldado... dociekliwość i upór Danuty.. delikatność Marii i zęboska Pantenola aby to ugryźć..

Kaśka mnie nie lubi... ale też zapraszam

Wrócę
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: danut »

Nauka może to udowodnic, ale gdy tak sie stanie wedrzemy się sztucznie w naturalną sferę ogromnego naturalnego, żywego systemu , a skoro przyszłośc ma głos w rozgrywaniu się naszej teraźniejszości to juz możemy odczuwac tego skutki..
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: Katarzyna_1 »

Kropka to wracaj szybko. Bo też uważam, że mozna czytac w myślach.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: kropka »

No właśnie Danuta mnie trochę przystopowała swoją wypowiedzią.... Czy w takim razie lepiej nie przykładać ręki do takich odkryć, które mogą być wykorzystane źle przez ludzkość?

Może więc nie powinnam o tym opowiadać?

Czy to mi sugerujesz Danusiu?

A Ty Kasiu co o tym myślisz?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: danut »

A gdzie tam jakie tam stopowanie mogłam miec na myśli..:)..Jesli cos zostało odkryte to ludzie powinni to poznac od poszewki, a nie tylko te przesortowane wiadomości, bo jesli tylko takie się przedostają to wtedy łatwiej byc może o manipulację..
Ostatnio zmieniony ndz paź 17, 2010 3:06 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: kropka »

Twierdzę z całą pewnością, że można porozumiewać się zupełnie swobodnie... ( no właśnie za pomocą czego?) Mam tu problem z określeniem tego czegoś, ale tu może wypowiedzą się intelektualiści i wszelkiej maści mądrale. Ja ograniczę się tylko do opowiedzenia Wam i proszę o interpretację jak Wy to widzicie.

Proszę też o to byście mi uwierzyli, ponieważ mówię prawdę i mam na to dowód. Mam jednak pewne ograniczenie natury osobistej, aby podać to na ogólnie dostępnym forum.

Bądźcie więc wyrozumiali a o ewentualne ,,wścibskie" pytania proszę na PW

Od kilku lat odczuwam ,,ciałko" - tak mówiąc językiem jakiego umownie używa nasz Zbyszek z forum. Obserwuję to sobie i widze jak się to zmienia i rozwija( mam na myśli zmieniające się odczucia pojawiające się a to na stopach, a to na dloniach itd.

Odczuwam tez przepływanie energii przez moje ciało np podczas rozmowy z kimś.

Nawijam o tym abyście zrozumieli,że trwa to jakiś już czas i to o czym chcę napisać nie jest jakimś wyjątkiem, który się starej babie uroił we łbie.

Do rzeczy więc

Palę sobie w kuchni papierosa słuchając radio. Leci sobie jakaś spokojna muzyka..

Poczułam na dloni to ciałko( pisząc na dłoni przyjmijcieto jako umowne ponieważ to odczuwa się nad ciałem fizycznym, tuż nad nim) Wiem,że to,,ktoś"

pomyślał o mnie. Ogarnia mnie tęsknota za tą osobą i z gardła wyrywa mi się niczym jęk , jej imię...Wtedy ktoś w niefizyczny sposób mówi mi w mojej głowie ,, spójrz na zegar - wiec spojrałam i zobaczyłam godzinę. Potem znowu usłyszałam,, zapamiętaj datę" - więc spojrałam dla pewności na kalendarz i powtórzyłam półgłosem datę

Po czym jeszcze raz powtórzyłam wszystko... imię data godzina i z lekką ironnią chciałam zadowcipkować zaczynając nowe zdanie ( dwa wyrazy) którego jednak nie skończyłam otrząsając się z tego dziwnego stanu i mówiąc sobie,, do cholery po co ja wierzę w takie głupoty,że on mnie słyszy"

Zapisałam jednak wszystko na kartce.

Jakie wielkie było moje zdziwienie , kiedy po kilku dniach na pewnym forum przeczytałam

pod art xxxxx w komentarzach wypisz wymaluj to.... co miałam zapisane na kartce

czyli imię data godz i te dwa słowa niedokończonego zdania

Ktoś jednak mnie i moje myśli słyszał i udowodnił mi to...

Przepraszam,że nie podam wam tytułu art. ani strony komentarza ale nie mogę na forum . Mam nadzieję ,że rozumiecie
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: soudak040771 »

Cześć Kropko


Wtedy ktoś w niefizyczny sposób mówi mi w mojej głowie ,, spójrz na zegar - wiec spojrałam i zobaczyłam godzinę. Potem znowu usłyszałam,, zapamiętaj datę" - więc spojrałam dla pewności na kalendarz i powtórzyłam półgłosem datę

Po czym jeszcze raz powtórzyłam wszystko..


Jakiś czas temu, całkiem niedawno przez ładne kilka dni, zawsze po godzinie 3-ciej, coś mnie wybudzało ze snu. Czułem czyjąś obecność i miały miejsce nazwijmy to ,,inne'' zdarzenia...

Za którymś razem też odebrałem myśli telepatyczne, żebym zobaczył , która jest godzina... Była 3:24...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wejdziesz w internet za pomocą myśli

Post autor: danut »

Takie kontakty o których piszecie są możliwe ale nie każdy z każdym, tu musi działac jakas odpowiednia sobie energia, która mozna odepchnąc, albo do siebie przyciagnąc, zastanówcie się nad tym..
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA i TECHNIKA”