SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: aelreda »

Witam, jestem nowa wśród waszego grona i tak przeglądając forum oczywiście skierowałam się na tematy związane ze snami, bo jest mi to temat naprawdę bliski ;].

Podzielę się swoimi doświadczeniami. Od kilku dobrych miesięcy śnię co dzień hmmm, a raczej zawsze wtedy gdy śpię. Sny mam różne, krótkie, długie, rozbudowane, proste, dziwne, normalne, niezwykłe itd.

Ostatnio śniło mi się, że zimą oglądałam prognozę pogody w tv. Pogodynek, produkował się nad jakimś wywodem a ja obserwowałam mapę Polski. Patrzę i tu lekkie zdziwienie, Wrocław 25 stopni, Warszawa 32 i tak wszędzie, oprócz gór koło Zakopanego gdzie napisano 15 stopni. Taką zimę to ja mogę mieć ;)



Pozdrawiam i z okazji późnej pory spokojnej nocy życzę :)

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: asiatko31 »

aelreda Witam cię serdecznie.

Jeśli chodzi o twój sen. To we Wrocławiu możne być przez cały rok 25 stopni. :rolleyes: :P
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: sasquatch »

Ja tam nie widzę nic nadzwyczajnego. Pewnie podświadomość stworzyła to z informacji które przeczytałaś/widziałaś o ociepleniu klimatu.

sininen
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 8:26 pm
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: sininen »

Trochę Wam zazdroszczę takich snów, ale tylko trochę. Moje są raczej monotonne, ciągle jakieś parki, stare cmentarze i otwarte groby, tak do znudzenia.
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: Jacmu »

[quote name='Sasquatch' post='48510' date='pią, 30 sty 2009 - 15:29']Ja tam nie widzę nic nadzwyczajnego. Pewnie podświadomość stworzyła to z informacji które przeczytałaś/widziałaś o ociepleniu klimatu.[/quote]

Może i tak, ale jeśli co dzień ma jakieś sny, a wcześniej występowały one rzadziej to coś musiało się zmienić, może po prostu sam fakt zapamiętywania snów, bo teoretycznie co noc mamy marzenia senne, tyle, że większości z nich nie pamiętamy.

A i... aelreda witamy.



Natomiast u Ciebie sininen problem leży prawdopodobnie w podświadomości, a zwiazany jest pewnie z tym czym sie zajmujesz, interesujesz na co dzień, ale lepiej żeby sie w tej kwestii wypowiedział ktoś kto się na snach zna lepiej niż ja...
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: spacemaster92 »

Ja pare tygodni temu miałem taki sen:

Stoje przed wejściem do mojego bloku( ja byłem zwrucony twarzą na południowy-wschód) i patrzyłem się w dal. Dziwiło mnie że nie ma tam kilku budynków. I bardzo dalek od miejsca gdzie stałem była burza ale nie wiem jaka pora roku. Tyle że ta burza nie jest normalna. Jak na taką odległość słychać ją bardzo, bardzo głośno i o dziwnej częstotliwości. Na dodatek pioruny "mocno" uderzały w ziemię były dosyć mocne i jasne, ich kolor był taki fioletowy ale powiedziałbym że bliżej różowego. Co to mogło znaczyć?
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: Niekwestionowany96 »

spacemaster92 to mogło oznaczać tylko jedno. To była naprawdę burza :P
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: aelreda »

Kiedyś śniło mi się coś takiego.

miałam dwuczęściowy sen, w jednym byłam w sklepie, coś jak żabka, na pólkach było samo sztuczne jedzenie albo popsute, częściowo otwarte, ceny wyższe niż zwykle i pełno ludzi którzy kupowali na potęgę, ja wzięłam jedną rzecz jakąś torbę, stałam w kolejce i ludzie robili sobie zdjęcia, w końcu sprzedawca powiedział żeby się wszyscy uspokoili, w drugim śnie, byłam z rodziną jakby w wojskowym schronie, w pomieszczenie gdzie na jednej ścianie wisiały same tv i pokazywały różne miejsca na ziemi, wojnę tylko, a w tym schronie, byli żołnierze, poustawiane łózka polowe, ale byłam tam tylko ja moja rodzina i Ci żołnierze i jakiś generałek z wąsem, nagle pojawił się jeden człowiek bardzo dziwnie się zachowywał jak zombie, tylko że szybko się poruszał, żołnierze strzelali do niego, w końcu go zabijając, schron miał dwie komory jedna była cała osmalona, a w drugiej siedzieliśmy my, ojciec w schronie pytał się mnie czy ja wypuściłam tych ludzi, nie wiem o co chodziło, ale mówiłam że tak, potem już z rodziną znalazłam się w domu, mieliśmy pozabijanie deskami okna, mój tato dziwnie się zachowywał miał jakieś podejrzane symptomy, mnie napuchły usta, miałam pęcherze z ropą i krwią, u rodziców w pokoju był włączony tv na wiadomościach, na łóżko leżał wielki piękny chuski z niebieskimi oczyma, balkonu nie mieliśmy tylko zabitego, z balkonu do domu wszedł mój brat i jeszcze jakaś dziewczyna ale jej nie poznałam, moja mama była w piżamie tak jak ojciec, wtedy usłyszałam z tv że jakimś wirusem można się zarazić tylko drogą płciową(?). Potem znalazłam się koło jakiś opuszczonych budynków, byli tam żołnierze którzy złapali jednego zombie, któremu po przemianie strasznie zdeformowała się głowa, była też kobieta w czerwonym futrze, mnie kazano być przy testach tego człowieka, zaczęliśmy biec, ta kobieta była bezwzględna, biegłam koło tego człowieka i w pewnym momencie zrobiło mi się żal, wtedy on spojrzał na mnie jakby wiedział co czuje, miał całe czarne oczy.



Opis może być trochę chaotyczny, także przepraszam :)

spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: spacemaster92 »

Niekwestionowany widziałeś kiedyś w zime burzę, bo ja jeszcze ani razu chociaż raz miałem taką przygodę że siedziałem z kumplami na polku i usłyszałem grzmot, popatrzyłem w niebo i była tam jasna plama, a reszta nieba była oczywiście czarna. Jeżeli można to tez proszę o wyjaśnienie.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: SENNIK NIEZWYKŁY INFRA

Post autor: Jacmu »

spacemaster92 jesteś pewny kierunku tej burzy? Poza tym najpierw mówisz, że nie wiesz jaka była roku w następnym poście, ze to zima ;)

Ten grzmot, który usłyszeliście mógł być wlatującym w prędkość ponaddźwiękową samolotem, albo meteorem (małym bolidem), który eksplodował niewysoko (parę km) nad ziemią.



Twój sen aelreda przypomina mi nieco Resident Evil :D



Niektóre sny rzeczywiście czasem mogą coś znaczyć. Jednak chyba w większości przypadków nasz mózg próbuje "przetrawić" to co ostatnio nam się przydarzyło, co widzieliśmy, albo o czym nasza podświadomość sobie ostatnio "przypomniała".

Czyli po prostu dla naszej świadomości nie znaczą nic.
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”