Czy znacie kogoś z niezwykłymi zdolnościami

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Czy znacie kogoś z niezwykłymi zdolnościami

Post autor: matino3 »

Znam 3 osoby:

1) Wyginanie palców, np. dotykanie palcami zewnętrznej części nadgarstka.

2) Dotknięcie stopą miejsca w kroku :P

3) Ohydna - odwrócenie powiek do góry nogami, grrrr...
:)

matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Czy znacie kogoś z niezwykłymi zdolnościami

Post autor: matino3 »

A tak na poważnie to mama mi kiedyś opowiadała o swojej koleżance ze studiów, która wzrokiem doprowadzała wodę do wrzenia. Też bym tak chciał :P Na basen odkryty się przejść i podgrzać trochę ;D
:)

Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Czy znacie kogoś z niezwykłymi zdolnościami

Post autor: jerry »

Bez przesady ale jeśli pada temat to podejmujmy go z należytym szacunkiem. Asiutko proszę nawet nie pytaj. Znam dwie osoby z takimi zdolnościami że mogli by prawie wszystko. I dziwię się ze one na tym zarabiają. Dziwne bo przy jakichkolwiek klimatach typu kasiorka dla usług powinny te osoby stracić te "dary" ale tak nie było i byłem tego naocznym świadkiem jako osoba która widziała, wiedziała te wszystkie "sprawy", ale póki co to na dzień dzisiejszy to dla mnie jest jak zaprzedanie duszy diabłu. I coś w tym musi być. Więc akwizytorom i TYM specjalistom mówię dziś stanowcze NIE. I wam wszystkim też tak radzę......
Ostatnio zmieniony sob cze 06, 2009 7:34 am przez jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy znacie kogoś z niezwykłymi zdolnościami

Post autor: asiatko31 »

Jerry te moje posty były pisane rok temu. Wtedy potrzebowałam takiej istotki..... Na dzień dzisiejszy inaczej sobie radzę. Słucham się swojej intuicji to co czuje..... i wtedy po woli po swojemu działam.....
Ostatnio zmieniony sob cze 06, 2009 7:58 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy znacie kogoś z niezwykłymi zdolnościami

Post autor: asiatko31 »

Oczywiście ze są zjawiska które można w jakiś inny sposób wytłumaczyć ale najczęściej jest tak ludzie nie są w stanie wyjaśnić za pomocą nauki. Tym bardziej uwierzyć /zaakceptować a szkoda ....

Są istotki ( oczywiście nie wszyscy ) które maja dar i chcą pomóc bezinteresownie wiec się ogłaszają. Ale zawsze znajdzie się pewna istotka która nie uwierzy ( mają do tego prawo ) Przyznam się bez bicia ze mi ciśnienie rośnie gdy widzę takich żartownisiów / oszustów..... Uważam ze nie można wszystkich wrzucać do jednego worka pt np. oszuści
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy znacie kogoś z niezwykłymi zdolnościami

Post autor: asiatko31 »

Są istotki które maja dar i robią to bezinteresownie. Ogłaszają się w Internecie bo teraz prawiek każdy ma dostęp do Internetu. Zgadza się ze są oszuści/ dużo mówią a nic nie robią . Rozumiem ze są istotki które chcą dowodu. Mają do tego prawo. Ale i tak uważam ze nie można wszystkich wrzucać do jednego „ worka „ ( no ale niech będzie po twojemu ) Sama jestem ostrożna i na wszelkie dary „ patrzę „ na to w 50% ..... Może kiedyś to się zmieni. Czas pokaże. Przez ostra krytykę coraz mniej takich osób ogłasza się.......
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”