Mesjasz żyje w czasach obecnych

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Mesjasz żyje w czasach obecnych

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Kejsi' post='36468' date='wto, 15 lip 2008 - 18:46']RysiekNPN- zapoznałam się z regulaminem i nie uważam abym złamała którykolwiek jego punkt.



Prosze mnie traktować jako obserwatora i tylko.[/quote]



Niczego takiego nie napisałem, jak widzisz temat jest nadal otwarty.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Mesjasz żyje w czasach obecnych

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='leniuch' post='36496' date='wto, 15 lip 2008 - 22:09']Nie jest to także temat na luzie, kiedy ktoś chce wabić w jakieś grupy ludzi. Jeśli są naiwni i dają się nabrać trudno, tylko dziwię się [background=#FF9966]ADMINISTRACJI[/background], że pozwalają funkcjonować takim osobom nie licząc się z tym, że komuś może faktycznie stać się krzywda, rozumiem, że nie byliście zaznajomieni dokładnie z tematem, pozbierałem wiadomości o nich z różnych stron w sieci i przedstawiłem w ostatnich trzech postach- jakie ideologie oraz cele im przyświecają. Jeżeli komuś się wydaje to śmieszne, gratuluję poczucia humoru.[/b][/quote]



Wskaż mi jedną osobę, która doznała krzywdy z powodu tego tematu a natychmiast temat zamknę. Wiem jak wiele emocji wzbudza i pobudza również wielu do myślenia i pisania, nawet leniwych. Irytują już mnie ciągłe narzekania na funkcjonowanie tego tematu podczas gdy zapominacie gdzie jesteście i co tu robicie. To Forum, na którym możemy wyrażać i wymieniać swoje myśli, odczucia, idee jak również i swoje religijne uniesienia. Wszelkie uwagi dotyczące forum, tematów i postów proszę na przyszłość kierować do administratorów, moderatorów lub w odpowiednim dziale "skargi i zażalenia" a nie podpinać pod temat.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Mesjasz żyje w czasach obecnych

Post autor: Lazy »

Rysiek
(...)Wiem jak wiele emocji wzbudza i pobudza również wielu do myślenia i pisania, nawet leniwych.
Owszem jestem leniwy,ale dodałem pod awatarem podpis "Tylko czasem" ;)



Pozdrawiam

Ps.Mimo to,nie pobudził mnie ten temat do pisania.
Ostatnio zmieniony wt lip 15, 2008 8:39 pm przez Lazy, łącznie zmieniany 1 raz.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Zablokowany

Wróć do „HYDEPARK”