Projekt Blue Beam

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: Newsman »

A to wszystko ze Star Treka jest!!!

więcej
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: Katarzyna_1 »

Co by nie sądzic o teorii Serga Monasta, o jego wybujałej, a może nawet chorej wyobraźni, to moim zdaniem zrobił kawał dobrej roboty. Dzięki temu, byc może przystopował pewne zapędy pseudonaukowe. Przeczytałam wcześniejszy artykuł z 2008, gdzie wymienia się 22 naukowców związanych z "gwiezdymi wojnami", którzy zmarli w latach 80-tych w dziwnych okolicznościach, ciekawe czy to prawda?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: ADAX »

Podsumowanie z artykułu na Infrze powinno się znaleźć jako pierwszy post w tym temacie. Co do naukowców, możliwe, że byli zamieszani w coś innego, także ważnego pod względem technologi wojskowych i puszczali o tym parę, zresztą nie wiem, tylko tak sądzę.
Ostatnio zmieniony pt lis 05, 2010 8:58 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: Katarzyna_1 »

Adax, dokładnie, zrozumiałam to podsumowanie. Ale po co....?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: Rysiek23 »

Artykuł przede wszystkim ma na celu ukazanie w jaki sposób rodzą się przeróżne teorie spiskowe zwłaszcza te związane z dziwacznymi projektami wojskowymi/rządowymi. Co nie zmienia faktu, że pewne koncepcje mogą jak najbardziej być wprowadzane w życie. Ale, tak jak pokazuje artykuł, jeśli zaczniemy na poważnie myśleć o różnych pomysłach autorów sci-fi to zaczniemy popadać w paranoję.



Halo! Czy nad nami lata VALIS? :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: Katarzyna_1 »

Cześc P-L , wczoraj ogładałam reklacje z wielkiego wybuchu w Centrum Nauki Kopernik. Ten cały program to dopiero było sekciarskie przedstawienie zafundowane przez nasze warszawskie władze. Ha, ha, chyba, że chcieli trafic w gusta naszej młodziezy, która tak łatwo ulega manipulacji, HGW.. i s-ka.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: ADAX »

Faktycznie, pomysły i działania mogą być wprowadzone w życie, ale nie na pewno tak jak sobie to wyobrażał twórca teorii. Aby co najmniej wprowadzić czesć tych marzeń potrzeba wiele czasu, chyba, że istnieje jakaś nie znana dotąd zwykłemu zjadaczowi chleba technologia.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: Pszebżydły ófok »

Jeśli nawet naprawdę komuś ważnemu wpadło do głowy coś takiego to jest to jeden z najdziwniejszych i najbardziej szalonych pomysłów o jakim słyszałem.Pochłonęło by to grube miliardy dolarów i wcale nie gwarantuje powodzenia.Teraz chyba tylko dzicy z buszu nabraliby się na takie głupoty.Takiej ogromnej operacji nie dało by się ukryć w tajemnicy przed całym światem.Ludzie szybko by się zorientowali że tu coś śmierdzi a reakvcje mogą być odwrotne od zamierzonych.Nie łatwo jest zmusić całe narody do porzucenia swoich wierzeń i przekonań.Przy takiej skali przedsięwzięcia na pewno by się coś popsuło.Wniosek: jacyś paranoicy znowu straszą.A swoją drogą fajnie byłoby zobaczyć jak Bogu "playback" nawala :lol:
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: hm0 »

Dzięki temu, że wierzą w takie "rzeczy", ich życie jest paradoksalnie łatwiejsze. :)

Zawsze twierdziłem, że lepiej, gdy ktoś wierzy, że Elvis żyje (teraz M. Jackson, historia lubi się powtarzać ;)) czy w czupakabrę na Mazowszu niż miałby wyjść na ulicę i szlachtować innych albo, co gorsza, kraść. :)

Tylko jak się ktoś w tym zanurzy, to w dłuższym okresie czasu robi się to niesmaczne - jak 34 pączek w kolejce. Po prostu żołądek (rozsądek) zaczyna o sobie przypominać.
Ostatnio zmieniony pn lis 08, 2010 4:27 pm przez hm0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Projekt Blue Beam

Post autor: ADAX »

Ale dobra, może plan z objawieniem Bogów wierzeń ziemskich jest skazany na niepowodzenie, ale co z Statkami obcych ? Przecież to jest bardziej realne i ma większe szanse na to, że zadziała. Bo niby są ludzie co nie wierzą w cywilizacje pozaziemskie, ale gdyby zobaczyli po dwa góra, pojazdy w najważniejszych stolicach świata, wraz z bajerami typu dźwięk i obraz, to z pewnością większość by się dała nabrać, na co, tego jednak nie wiem i nie jestem w stanie aktualnie napisać. Wydaje mi się, że o ile projekt Blue Beam nie miał wyglądać tak jak czytamy w temacie, to może być projektem mającym na celu łatwe i szybkie podporządkowanie sobie ludzi, może i w celach wojskowych, np. podczas wojny, (a la propaganda), a może i ogólnie w celach popularnego NWO.
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”