Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: Rysiek23 »

W swym domu w Nowym Meksyku zmarł Al Bielek - rzekomy świadek słynnego "Eksperymentu Filadelfia":



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/sMInbYNH6wA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: arek »

skoro tacy ludzie końcżą w stanach uniwersytety i to podwójnie bo przeciez miał podwójna tozsamosc(pierwszą mu rzad USA skasował) ,a stany są uważane za najbardziej rozwinięty kraj świata ,to jak nas mogą oceniac UFOLE :(
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: esco_bar »

[quote name='Jacmu' post='41904' date='25 wrzesień 2008 - 14:30']Co do czasu.



Gdzieś przeczytałem, że czas wymyśliliśmy sobie sami, że jest on tylko czymś w rodzaju wymysłu i na prawdę nie istnieje.

Ale nie pamiętam gdzie i w jakich okolicznościach to czytałem... dlatego potraktujcie to tylko jako niesprawdzoną ciekawostkę ;)[/quote]



Indianie w Amazonii nie wiedzą co to czas, a może ujmę to lepiej: nie używają czasu... i żyją ;)

śpią kiedy są zmęczeni, polują kiedy są głodni, bzykają kiedy mają ochotę, kiedy chorują udają się do szamana - ot cały rozkład dnia ...



i to chyba nie jest kwestia tego czy istnieje czy nie tylko czy potrzebujesz tego żeby coś dokładnie wskazać lub obliczyć...

nie używają jednostek odległości bo żarcie jest albo dzień drogi przez dżunglę od miejsca w którym stoją albo dalej (dłużej)
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: Sandra »

No trochę mnie rozbawiły słowa Bieleka, że rząd podpisał pakt z kosmitami o nieagresji coby nie ingerować nawzajem w swoje cywilizacje, no już widzę miny ufoków, jak ziemianie dobierają się do ich cywilizacji. :AlienGreen:
Ostatnio zmieniony pn paź 17, 2011 2:53 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: Arek 1973 »

Czy to ten człowiek którego próbowano już kilka razy zgładzić?, sorry , nie wytrzymałem do końca filmu, te 13 minut i tak zrobiły się tak zawiłe że trzeba chyba sobie wszystko na kartce notować kto z kim i po co.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: arek »

Mam problem z takimi doniesieniami ,z jednej strony sam byłem swiadkiem przelotu latajacego ,spodka czy raczej salaterki ,kilkukrotnie widziałem latajace światła ,a więc zjawisko znam nie tylko z mediów ,z drugiej strony wystepują w mediach ludzie tacy jak Bielek , Adamski i inni niemalże produkujący niesamowitośc .

Tutaj mamy doczynienia z eksperymentem Filadelfia i powiązanym z nim Fenix ,tylko o ile ten pierwszy prawdopodobnie miał miejsce ,o tyle ten drugi chyba najpierw powstał na łamach S-F .I byc może był po prostu konfabulacją ,lub jakąś dezinformacją .

I mamy tu ,w miarę wiarygodne przesłanki do zaistnienia pierwszego i ludzi opowiadających o Fenixie ,jego powiązaniach zarówno z obcymi ,tajnymi służbami i ludźmi szerzącymi jakieś niesamowite historie ,o Plejadanach i innych rasach .Mieszają do tego jakieś umowy ,które tak naprawdę nic nie znaczą.Kto jak kto amerykanie powinni o tym dobrze wiedziec ,bo chyba sami żadnego traktatu podpisanego z Indianami nie dotrzymali. :Devil:

Jest to jakaś samo nakręcająca się legenda ,hipotetyczna siec kolei podziemnej pod stanami na dodatek pociagi mają uzyskiwac tam prędkości powyżej 1 macha ,tajne bazy ciagnące sie setki metrów w głąb ziemi ,miliony kosmitów żyjących pod ziemią .To jakieś mżonki ,a mowia to ludzie ktorzy utrzymują że pracowali w tych bazach ,mają pokończone uniwersytety .

Z drugiej mamy rzeczywistośc ,zapaśc finansową, zanieczyszczenie środowiska zagrażające istnieniu życia na planecie, brak postępu naukowo - technicznego ,przez ostatnie 40 lat.

To co w tej chwili mamy zostalo odkryte lub wynalezione w latach 50-60 ubieglego wieku lub wcześniej. Teraz to tylko usprawnienia lub unowoczesnianie w miare doskonalenia techniki produkcji.

To z kolei sugeruje ,że Ufolongi przekazały nam jakaś technikę ,chcący lub nie ,w latach 40-50 i reszta nalezy do nas .

Nie potrafie ulokowac w tym wszystkim historii podobnych do tych z filmu 4-stopień .
Ostatnio zmieniony wt paź 18, 2011 10:35 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: Arek 1973 »

Ta cała historia wlecze się już tyle lat, co jakiś czas coś dodaje się do tej układanki, a to żona zmarłego wojskowego mówiła o tym że jej mąż był tam wtedy z Eisenhowerem i posiadał zdjęcia tych ufolotów, innym razem pojawiły się zeznania że Eisenhower nigdy nie dotarł do tego dentysty gdzie oficalnie się udał ( to miała być przykrywka jego niespodziewanej podróży do bazy Edwards na spotkanie z ufitami)

Jakiś czas temu były poseł McElroy wystąpił przed kamery oświadczając że widział oficjalne pismo (chyba nawet miał je na swoim biurku) które , szło do prezydenta i informowało go o obcych którzy nadal znajdują się na w USA , próbowano ustanowić datę spotkania z prezydentem oraz uspokajano że obcy nie mają złych zamiarów

Poniżej jego wypowiedż, to najważniejsze zaczyna się w minucie 3:30

http://www.youtube.com/watch?v=sqcYhb-_BGg...layer_embedded#!



Niekiedy myślę sobie czy tycy ludzie zwariowali?, przecież to szanowana osoba w podeszłym wieku, czy taki chce się na starość ośmieszyć?, czy on chce żeby na jego widok pukano się w głowę?.

Po co on to robi?, przecież pieniędzy w życiu chyba dość zarobił, po co kłamać?, chyba że coś w tym jest prawdą, kiedyś nie mógł o tym mówić, a teraz mu ten zakaz już "zwisa"
Ostatnio zmieniony czw paź 20, 2011 5:10 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: arek »

Chyba to ostatnie ,nawet gdy zabiorą emeryturę to kasy starczy , do więzienia nie wsadzą.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Pewnie znalazł by się jakiś specjalista od psychiatrii który na podstawie jego wypowiedzi stwierdził by czy był zdrowy czy nie. To jest właśnie jedna z zagadek po co to robią ludzie w takim wieku.... :AlienGreen:
Jendrek
Infrzak
Posty: 81
Rejestracja: pt lip 16, 2010 10:03 am
Kontakt:

Re: Eksperyment filadelfijski - co go poprzedzało ?

Post autor: Jendrek »

Czytałem tylko 1 cześć. ale natychmiast zwróciłem uwagę na słowa, ze Plejadanie "skumali się z Hitlerem. No i w tym czasie Niemcy zaczęli robić doświadczenia z pojazdami grawitacyjnymi???. Ten projekt "Riese" -Olbrzym- gdzie wstępne próby były przeprowadzane w okolicach Wałbrzycha, ma w sobie ślady takich eksperymentów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”