Demony

Magia i kulty magiczne
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Orson' post='60701' date='pią, 04 wrz 2009 - 21:03']Co do świeczek, to pisałem w którymś artykule, skąd powstało to powiedzenie:D.[/quote]

Mój drogi jak sam zauważyłeś ja nie mówię nie których słów ..... wole mówić inaczej. Od X czasu mówię " świeczka się wypaliła " i nadal będę tak mówić :P
Ostatnio zmieniony pt wrz 04, 2009 7:19 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Pantanal' post='60733' date='sob, 05 wrz 2009 - 16:24']Kazdy kto jak Przemek za wiedze na ich temat uwaza swoje marne przemyslenia jest nie tylko chłopskim filozofem, ale przede wszystkim miernotą[/quote]



Pantanal ugryź się czasem w język, bardzo proszę o to.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: Rysiek23 »

Pantanalu niebawem umieszczę bardzo ciekawą rozmowę pomiędzy Orsonem i Edith, mam nadzieję że ustosunkujesz się do niej :)
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: asiatko31 »

Pantanal Dobrze napisałeś ze świat nie jest tak łatwy jak ci się wydaje. I uwierz mi każdy ( ze mną na czele ) o tym wie zwłaszcza gdy istotka ciągle dostaje „bata od świata „ ... Już w któryś poście pisałam ze każdy ma prawo wierzyć to co chce. Nawet w krowę w ciapki bordo. Nie musimy mieć takie same zdanie ale powinno się uszanować.

Wyobraź sobie póki moja babcia ( a babcia miała takie same zainteresowania jak ja) żyła pytałam się jej wszystko + książki. Teraz gdy babcia nie żyje są inne istotki które w każdej chwili dadzą mi odp. jeśli mam pytanie + książki .....
Ostatnio zmieniony sob wrz 05, 2009 9:16 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: asiatko31 »

Pantanal już zostaw tego Przemka w spokoju. Kazdy z nas wierzy w to co chce.....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: asiatko31 »

Ok. Każdy ma prawo wierzyć w co chce. Dla jednej grupy jest to poważna sprawa dla innej grupy zwyczajna głupota. Itp. I jest to normalne..... Tak zawsze było i będzie....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAGIA”