Demony

Magia i kulty magiczne
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: asiatko31 »

Jeszcze raz pisze nie każdy możne zobaczyć demona ducha ufoludka itd Czemu? Nie wiem może to ze nie wierzy, a możne to inny powód ? Jeśli twoja Babcia nic do tej pory nie widziała to nawet dobrze. Po co ma słyszeć ( z całym szacunkiem ) ze ma zwidy itp
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: Przemek »

Od zawsze wśród ludzi jest grupa osób, które uwierzą jak zobaczą i usłyszą. Tacy już są i nie zmienią się. Nie ważne, czy to wujek, mama, babcia, sąsiadka bedzie mówiła przeżyłem/am to czy tamto. Nie ma tego i koniec. Trzeba mieć w sobie troche dystansu, nie można zamykać się w świecie dotyku i widoku. Bo to jest ograniczanie własnego umysłu, który ma tak wielkie możliwości.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: Przemek »

Nie wywoływałem Cie do tablicy więc po co wsadzasz jezyk tam gdzie jest nieproszony? a może poprostu marzysz dostać ostrzeżenie? absurdem jest twój komentarz, który poza atakiem na moją osobę nie odnosi się do mojego posta. Ale jak by mogło być inaczej skoro nie rozumiesz jego treści.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: asiatko31 »

Orson daj sobie spokój..... Ja ci tu pisze ze wierze w demony ufolutki trolle itp. a ty teraz wyskakujesz mi z Fafnira i Tantala. Ja ci napisze np. ze wierze ze kiedyś żyły smoki tu na ziemi a ty mi wyskoczysz z czymś innym. Wierze w to nie tylko dlatego ze odczułam na własnej skórze, ale moi pradziadkowie mieli podobne doświadczenia.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: Przemek »

Orsonie wolałbym byś nie wrzucał krasnoludków, zombie do jednego worka z duchami. Swoje zdanie opieram na swiadkach zdarzeń z udziałem Duchów. A czy Ty w nie wierzysz czy nie to Twoje zdanie. Moje jest takie, że przynajmniej mały % takich zdarzeń jest prawdziwy.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: Niekwestionowany96 »

Orson za dużo się nagrałeś w gry komputerowe... Każdy dziwne zjawiska lub też dziwne stwory będzie nazywał inaczej i kojarzył inaczej. To zależy od przystosowania się do toku myślenia. Niektórzy spotykając ducha uzna że widział anioła a nie którzy uznają tą duchową postać za demona. I tyle się wypowiem. Dziękuje i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 06, 2009 8:42 pm przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Demony

Post autor: asiatko31 »

Orson Przecież ci wyraźnie napisałam ze dla mnie jest wszystko możliwe , ze wierze ..... wiec przestań mi wskakiwać co jakiś czas czy wierze w to czy wierze w tam to. Bo dobrze wierz jaką odp. usłyszysz. I niech ci będzie ze jestem niekonsekwentna....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAGIA”