TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: danut »

Kasia no i żółwik..:), teraz też spotykają się z inna rzeczywistością, tą z ekranu, a jaka tam prawda jest ukryta???
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: soudak040771 »

A do mnie przemawiają najbardziej ,,owoce'' takiego objawienia... Jeżeli ktoś coś doświadczył autentycznego, to będą temu one właśnie towarzyszyć. Brak ich, sama tylko opowieść o tym, czego dana osoba doświadczyła sprawi, że prędzej czy później to jej opowiadanie przeminie i zostanie zapomniane, nie będzie po tym żadnego śladu. A tam jednak coś się autentycznego dzieje. Wiele osób zostaje uzdrowionych i wiele nawraca się, zmienia się dzięki temu wewnętrznie ...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: danut »

"To nie ja ciebie uzdrowiłem, ale twoja wiara"... reszty nie trzeba tłumaczyc..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: Andrzej 58 »

No tak -proporcja jak jeden do dziewięciu.Dlaczego dzieci?-żeby przekaz zmanipulowany uwiarygodnić w opini publicznej naiwną bezinteresownością i niskim poziomem intelektualnym małolatów(sami przecież nie mogli tego wymyśleć).Dlaczego w specyficznych okolicach - bo tylko dla ludzi o wprasowanym światopoglądzie wywodzącym się z wierzeń , zwykły Nol może uchodzić za słońce.Dlaczego czarna struktura zawsze początkowo neguje autentyczność wydarzenia - klasyczna negacja negacji - zawsze wyjdzie z tego prawda(negują wydarzenie nieprawdopodobne a więc musi to być prawda- patrz przypadek oławski)).Tak wzmacnia się propagowane przez siebie dogmaty wiary i przy okazji swoją pozycję.Tylko kto urządza te widowiska .Tu temat rozszerza się o inne zagadnienia traktowane powszechnie per noga.Nole mimo ,że obecne w historii od jaskiń a na współczesności kończąc, to tylko chora wyobrażnia tych, którzy je widzieli i dobrze do tych relacji podrzucić zielone ludziki i kilka niesprawdzalnych teorii(a niech sobie dyskutują ,aż zadyskutują się na śmierć a najlepiej żeby nie atakowali meritum a siebie).To dlatego historia i ta dalsza i ta bliższa ,tak często stanowi temat na wielu forach tematycznie zbliżonych naszemu.Riese to dobry przykład.Fjurer chciał mieć nole a i tak nigdy nie mógłby ich zastosować.Sam fakt istnienia takiego ośrodka gdzie pracowano nad tego typu obiektami stanowi o jego tajności do dziś.Dlaczego -nie mogli pracować nad czymś co oficjalnie nie istnieje i czasem wykorzystywane jest do manipulowania ludźmi.Znikają artefakty-jak ten z Turoszowa.Górnicy twierdzą ,że został wywieziony do Zielonej Góry(i tu ślad się urywa).No i możemy sobie pogadać o nieistniejącej historii tylko w oparciu o wersje hałasopodobnych speców.Wielu ulega tej tendencji myślowej bo widzą w tym element stabilizujący ich spokój wewnętrzny,pomimo,że rzadko kiedy te wersje trzymają się kupy.Póki co, mam nad czym główkować.Temat -jak sprawić ,żeby hologram widoczny dla jednej osoby był niewidoczny dla innych i dlaczego efektem ubocznym jest "buczenie" w głowach stojących w pobliżu wizjonerki (myślę,że to cenna informacja).Cudów nie ma ,to musi być fizyka.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: soudak040771 »

Warto tez zauważyć, że osoby, które tego doświadczyły zrozumiały jak ważne są te wizje i przez szacunek do Siły sprawczej, do Istoty przekazującej, starały się swoje doświadczenia przekazać w możliwie jak najbardziej zrozumiały sposób i przystępny... Oczywiście wiek, był dla nich ograniczeniem...

Tylko całkowity przekaz, a nie jego fragmenty, są przekazem najbardziej zrozumiałym dla innych i jest taki przekaz hołdem, dla takiej Istoty przekazującej....
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: danut »

Andrzej ta teoria z tym UFO- to jest następna spekulacja, skoro wybrano dzieci w tym celu co piszesz,to sprawdź co działo się potem, gdy zdecydowały się o tym opowiedziec. Ponadto wizje tego typu były od niepamiętnych czasów, a wtedy nikt o technice nie miał pojęcia..A co do wirującego słońca, tak też widziałam i też nie tylko ja sama i trudno jest mi z opisów wywnioskowac, czy rzeczywiście było to to samo, choc też miejscowe zjawisko, czy też nie,ale żadnego obiektu tam nie można było się dopatrzec, a tylko wirującej przestrzeni wokół słońca, zapierające dech- uwierz..
Ostatnio zmieniony śr paź 13, 2010 4:13 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: Andrzej 58 »

Danusiu wcale nie neguję ,że to co widziałąś to nie było słońce.Zjawiska optyczne w atmosferze przybierają różne formy.Zauważ jednak ,że wg relacji naocznych świadków zdarzają się relacje o dysku.Czy nie zastanawiające jest ,że pomimo stosunkowo wysokiej techniki fotograficznej w relacjach dominują ujęcia tłumu i jedno czy dwa nieba(na których faktycznie nic nie widać, za to komentarze mówią,że to właśnie to).Jeżeli słońce jest w stanie zawisnąć zniżając swoją pozycję do kilku metrów nad dębem to wniosek może być tylko jeden-to nie mogło być słońce.Jak wytłumaczyć szybkie wyschnięcie ludzi po zaistnieniu zjawiska(to akurat jest dzisiaj dobrze znane zjawisko).Jeśli piszesz ,że tego typu objawienia miały miejsce od niepamiętnych czasów , to tu jesteśmy zgodni(żółwik).Po to pisałem o znikających artefaktach,żeby zwrócić uwagę na możliwość istnienia wysokoej techniki w czasach starożytnych.Jeśli piszesz ,żeby sprawdzić co działo się z dziećmi po ujawnieniu swoich doświadczeń , to doskonale wiem ,że próbowano na nich wymusić odwołanie tych twierdzeń jednocześnie nie dopuszczając do przeprowadzenia jednego z objawień przez zamknięcie widzących.To potwierdza moją tezę o podwójnej negacji.Pamiętasz co wydarzyło się po ostatnim (tym z cudem słońca).Wszysko co dzieci miały na sobie tłum rozszarpał z potrzeby posiadania relikwi-i o to właśnie chodziło(antyklerykalny rząd w Lizbonie miał przechlapane).Mówisz ,że te moje wywody to spekulacje z UFO w roli głównej.Wiem ,że nikogo nie przekonam,ale sam jak wielokrotnie na forum wspominałem jestem naocznym świadkiem istnienia tych obiektów.Dla mnie to rzeczywistość a nie teoria.Jak się okazało nas poplątańców jest całkiem sporo,a ci historyczni to Arystoteles ,Wergiliusz (i wielu innych Rzymskich historyków) Król Jan Sobieski ,głowy światowych mocarstw ,Wojskowi itd.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: soudak040771 »

Andrzej58 napisał :


Mówisz ,że te moje wywody to spekulacje z UFO w roli głównej.Wiem ,że nikogo nie przekonam,ale sam jak wielokrotnie na forum wspominałem jestem naocznym świadkiem istnienia tych obiektów.


Czy rozważyłeś taką ewentualność, że nie wszystkie UFO, to pojazdy obcych, czy też zaawansowana ziemska technologia. Niektóre jasno świecące kule, są przejawem inteligentnych energii, nie są pojazdami, ale formą manifestacji Istot Wielowymiarowych ?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: TRZECIA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA

Post autor: Andrzej 58 »

Możesz mi wierzyć Soudaku ,że tego co widziałem jestem pewny.Nie wszystko UFO co się świeci.Moje sito składa się z bardzo małych elementów filtrujących.W tym zjawisku szczególnie interesuje mnie ta strona , która pomijana jest w dyskusjach o tych zjawiskach.Ja szukam odpowiedzi wśród zjawisk fizycznych a dzieje się ostatnio bardzo wiele i są to odkrycia wręcz rewolucyjne.Dla zwykłego obserwatora zabrzmią jak herezja bo pewniki są świętością . Przykład : czy prędkość światła jest nawyszą z możliwych do uzyskania w naturze?.Już widzę oczami wyobraźnii te kły gotowe pogryść gardło heretykowi. A tu niespodzianka- Na uniwersytecie wiedeńskim i dwóch amerykańskich prowdzono doświaczenia ze zjawiskiem tunelowym i część widma osiągnęła 3,5 krotną prędkość światła. Rozpatrywanie problemu Ufo jako zjawiska niezgodnego z prawami fizyki a w szczególności grawitacji to nieporozumienie.Dlaczego-bo dzisiejsza definicja grawitacji jest wynikiem doświadczalnego wyznaczenia wielkości fizycznych. Problem w tym ,że dwa elementy w tym zestawie to niewiadome.Nad wyjaśnieniem tego słabego punktu w wyjaśnieniu zjawiska grawitacji pracują w kręciołku Hadronów poszukując cząsteczki , która będzie miała masę.Skoro nie wiemy co to jest grawitacja ,to jak możemy twierdzić ,że nie istnieje sposób na jej pokonanie a zatem tzw ufo.Wiele znanych zjawisk elektrycznych pozwala wnioskować ,że to zjawsko znane jest od dawna.Znasz doświadczenie z Diamagnetyczną żabą .Ten gostek za ten numer oberwał antynobla.Ten sam oszołom w tym roku dostał prawdziwego Nobla za zastosowanie alotropowej odmiany węgla(grafitu).To co dziś wydaje się śmieszne jutro będzie normalnością.Ale gdzieś zapodziała się nam Fatima z pełną gamą zjawisk czysto fizycznych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”