Strefa 51

Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Przemek' post='65015' date='śro, 06 sty 2010 - 12:03']Z informatorem jest tak samo jak ze świadkiem. Robi się wywiad srodowiskowy, sprawdza się jaką ma opinie co o nim wiemy itd. Jest masa rzeczy, które okreslają wiarygodność. Oczywiscie nigdy w 100% nie możemy być pewni tej wiarygodności, ale możemy ją bardzo blisko okreslić. Bo zakładając, że jest niemożliwe sprawdzenie wiarygodności sprowadza się do tego, że każdego informatora czy swiadka mozemy z góry odrzucić nawet nie analizując i zastanawiając się nad tym co mówi lub pokazuje. Zależy jaką postawę przyjmiemy. Co do Lazara i Meiera. Zastanawiałeś się przez dłuższą chwile czy dałbyś sobie obciąć rekę, że obaj panowie swoje historie zmyślili? i nie ma w nich nic z prawdy? nie mówie o dorabianych legendach, ale o podstawach czyli to, że Meier część zdjęć zrobił statkom innych cywilizacji i miał z nimi kontakty i to, że Lazar widział w Strefie pojazdy obcych.[/quote]



I tu nie ma żadnych dowodów na poparcie tej hipotezy czy obaj panowie maja coś wspólnego z tym o czym mówią.Pozostaje wierzyć lub nie wierzyć a takie podejście prowadzi do uznania większości innych bajek.Każdy ma prawo do własnego zdania.Ale do tworzenia konkretnych założeń potrzeba konkretnych dowodów. ;)
Ostatnio zmieniony śr sty 06, 2010 3:20 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: spacemaster92 »

Mam pytanie czy bombowiec B2 został wymyślony i skonstruowany w strefie 51??
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Przemek »

... a takich dowodów niestety nie ma, czego jak widzę nie rozumie Przemek.


No własnie na dowód mówimy brak dowodu, bo to nam pasuje. Mówiłem już o naginaniu rzeczywistości pod swój światopogląd. I teraz mamy tego dobitny przykład. Jesli chodzi o Meiera to choćby zdjęcie z przestrzeni kosmicznej nie skomentowany wątek do tej pory przez Pantanala. A w przypadku Lazara sam fakt zaprzeczania, że pracował w Strefie co było nieprawdą bo pracował tam. Ostrzelano jego samochód. Tego chyba nie robi sie z powodu tego, że ktoś wyniósł na zewnątrz baśnie o UFO. Jak to mówisz Pantanal -to też bardzo milutka przykrywka do wszelkiego rodzaju aktywności. A ja twierdze i jestem mocno o tym przekonany, że UFO jeszcze bardziej zwiększa zainteresowanie takimi bazami, a to nie sprzyja spokojnej dalszej pracy. Przecież od czasów ujawnienia przez Lazara rewelacji o UFO i dziwnych pojazdach oblatywanych nad Strefą namnożyło się wielu obserwatorów tejże Strefy.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak na prawdę niewiele wiemy na temat samej strefy 51.A brednie o s-4 też skłaniają do refleksji.To tak jakbym ja napisał, że tam pracowałem no przecież mówię prawdę widziałem s-4 której nie ma na zdjęciach satelitarnych i dyski oparte o ścianę ha ha ha :lol:
Ostatnio zmieniony czw sty 07, 2010 3:15 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Przemek »

To tak jakbym ja napisał, że tam pracowałem no przecież mówię prawdę widziałem s-4 której nie ma na zdjęciach satelitarnych


W przeciwienstwie do Ciebie Lazar ma dowody na prace w Strefie. Po drugie zdjęcia satelitarne S-4 znajdują się w sieci tylko, że jest to kompleks podziemny dlatego jest tylko zaznaczone, w którym miejscu S-4 jest położone na języku wzniesień Papoose Range, na stronie wschodniej wyschniętego jeziora.
Ostatnio zmieniony czw sty 07, 2010 9:26 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Przemek' post='65072' date='czw, 07 sty 2010 - 23:23']W przeciwienstwie do Ciebie Lazar ma dowody na prace w Strefie. Po drugie zdjęcia satelitarne S-4 znajdują się w sieci tylko, że jest to kompleks podziemny dlatego jest tylko zaznaczone, w którym miejscu S-4 jest położone na języku wzniesień Papoose Range, na stronie wschodniej wyschniętego jeziora.[/quote]



Na zdjeciach nic nie widać a jakość jest raczej dobra.A gdzie te dowody Lazara nie spotkałem takich?
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Przemek »

.A gdzie te dowody Lazara nie spotkałem takich?


To ogladnij pare filmów o Lazarze. Kluczowym dowodem są wyciagi z Urzedu Skarbowego. Gdzie widnieje jego nazwisko.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Przemek' post='65080' date='pią, 08 sty 2010 - 19:17']Kluczowym dowodem są wyciagi z Urzedu Skarbowego. Gdzie widnieje jego nazwisko.[/quote]

To że tak się nazywa to chyba nie świadczy o jego pracy w s-4 czy strefie 51?W jakim sensie te wyciągi maja być dowodem jakiś link?
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Przemek »

Dzisiaj już nie mam na tyle czasu by tego poszukać, ale postaram się to zrobić jak najszybciej. W jednym z filmów o Strefie było to mówione. Jak je przeglądnę bo w tej chwili po prostu nie pamiętam to Ci podam link.
Ostatnio zmieniony pt sty 08, 2010 7:46 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Pantanal' post='65281' date='19 styczeń 2010 - 10:35']Jeśli czerpiesz całą swą wiedzę z filmów, to muszę cie zawieźć. Wszelkiego rodzaju dokumenty nie są obiektywne. Wszystko zależy dla kogo i do kogo skierowany jest jakiś dokument. Sam widywałem bardzo liczne głupawe dokumenty, w których starano się coś udowodnić. Kiedyś bardzo podobał mi się np. serial Haunting z Discovery, który był zrobiony po mistrzowsku, jednak przypadki były prezentowane tylko od jednej, dobrej strony, co w przypadku wielu było po prostu nie do przyjęcia. Ale to ta na przyszłość.

Co do Strefy 51, to Przemku myślę, że musisz nauczyć się ewaluować dowody. Nie wszystko, co pokażą w telewizji jest prawdą. Wszystko zmienia się, gdy wyłączą kamerę.

Ciekawe, czy wierzysz w ten słynny drugi przypadek, tzw. wywiad z kosmitą. Według ciebie to też "przypadkowy przeciek"?[/quote]



Zgadza się pamiętajmy, że u wuja Sama wszystko jest na sprzedaż.
Ostatnio zmieniony wt sty 19, 2010 3:23 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”