Strefa 51

UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOKlaudia »

A ja się poczęści zgadzam z spacemaster92 ! Mamy prawo wiedzieć co tam jest ! Amerykańce to, że tak napisze świnie! Chcą miec wszystko dla siebie! A gdyby się tak wszystkie kraje zbuntowały?! Gdyby urządzić strajk? Możenie wszyscy ludzie by w tym uczestniczyli, ale Ci którzy wierzą w UFO napewno!

A Amerykanie nie zabiliby takiej liczby ludzi! Nie mogliby, bo potem byliby skończeni!

Może kiedyś takie coś nastąpi! Mam nadzieje, że tego dożyje ;P
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Zit »

Ale gdyby tak nagle ujawnili co tam jest, mogłaby wybuchnąć ogólnoświatowa panika. Weźcie pod uwagę, że nie wszyscy ludzie dobrze przyjmą te informacje do świadomości. Oczywiście mogę się mylić. Ale snuję domysły, że jeśli faktycznie trzymają tam coś od obcych - będzie to informacja wywracająca dotychczasowe przekonania, religie, wartości.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOKlaudia »

No ja to rozumię... Mogliby chociaż tym, co się UFO już dlugo interesują pokazać! To normalne, że jak pokażą wszystkim kosmitę (jeśli tam jakiegoś przetrzymują) to wybuchnie niezla panika, ludzie będą się bać wychodzić na ulicę, itp.
Ostatnio zmieniony ndz sty 25, 2009 1:03 pm przez UFOKlaudia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Zit »

[quote name='UFOKlaudia' post='48178' date='nie, 25 sty 2009 - 15:02']No ja to rozumię... Mogliby chociaż tym, co się UFO już dlugo interesują pokazać! To normalne, że jak pokażą wszystkim kosmitę (jeśli tam jakiegoś przetrzymują) to wybuchnie niezla panika, ludzie będą się bać wychodzić na ulicę, itp.[/quote]



Nie, nie.



Ameryka zbyt stanowczo zaprzeczała informacjom o jakichkolwiek elementach obcej cywilizacji, więc nawet pokazanie ich pojazdu mogłoby wywołać dziwne reakcje u ludzi.

Pozatym ujawniając to, zepsuliby sobie już i tak nienajlepszą reputację i zaufanie reszty świata i własnych obywateli.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOKlaudia »

Zaprzeczać to Oni sobie mogą... I tak każdy myśli, że jest inaczej... ;)
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Zit »

[quote name='UFOKlaudia' post='48185' date='nie, 25 sty 2009 - 15:12']Zaprzeczać to Oni sobie mogą... I tak każdy myśli, że jest inaczej... ;)[/quote]



MYŚLEĆ, a wiedzieć to dwie całkiem różne rzeczy.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOKlaudia »

[quote name='Zit' post='48187' date='nie, 25 sty 2009 - 15:16']MYŚLEĆ, a wiedzieć to dwie całkiem różne rzeczy.[/quote]

No tak, to odmienne rzeczy... Ale załóżmy, że tam nic nie ma. To wszystkie filmy, zdjęcia przybyszów z kosmosu są fałszywe... Bo skoro nie ma nawet Areii 51 to nie mają gdzie tego badać, robić autopsji... Więc i nie ma KOSMITÓW... A dużo ludzi mówi, że ich widziało (oczywiście, że większa połowa zmyśla... Ale w takim razie co z tą mniejszą połową?). To co ileśtam ludzi kłamie, a paru mówi prawdę?
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Zit »

[quote name='UFOKlaudia' post='48190' date='nie, 25 sty 2009 - 15:30']No tak, to odmienne rzeczy... Ale załóżmy, że tam nic nie ma. To wszystkie filmy, zdjęcia przybyszów z kosmosu są fałszywe... Bo skoro nie ma nawet Areii 51 to nie mają gdzie tego badać, robić autopsji... Więc i nie ma KOSMITÓW... A dużo ludzi mówi, że ich widziało (oczywiście, że większa połowa zmyśla... Ale w takim razie co z tą mniejszą połową?). To co ileśtam ludzi kłamie, a paru mówi prawdę?[/quote]



Ale skąd wiesz, że to zdjęcia przybyszów z kosmosu? TO są domysły, że to zdjęcia przybyszów.



Skąd wniosek, że skoro nie ma kosmitów AREI też nie powinno być? To strefa nie tylko związana z domniemanymi kosmitami i ich pojazdami, ale też strefa badań nowych technologii.



Skąd wiesz, że którychś z nich mówi prawdę? Im o kasę chodzi (w zdecydowanej większości).
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOKlaudia »

ALe zdecydowana mniejszość nie chce kasy... Myślę, że skoro nie ma w Areii 51 kosmitów, czy ich spodków to gdzie oni robią autopsje jak się Oni gdzieś rozbiją, np. 1947 r. Roswell ;d To gdzie Oni to zrobili jak nie w Strefie 51? Może jest strefa 77? A skoro oni tam nie mają obcych to czemu nie chcą wpuszczać tam ludzi?
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Zit »

[quote name='UFOKlaudia' post='48195' date='nie, 25 sty 2009 - 15:42']ALe zdecydowana mniejszość nie chce kasy... Myślę, że skoro nie ma w Areii 51 kosmitów, czy ich spodków to gdzie oni robią autopsje jak się Oni gdzieś rozbiją, np. 1947 r. Roswell ;d To gdzie Oni to zrobili jak nie w Strefie 51? Może jest strefa 77? A skoro oni tam nie mają obcych to czemu nie chcą wpuszczać tam ludzi?[/quote]

Skąd wiesz, że nie chcą kasy? Rzeczywistość.

W Roswell nic się nie rozbiło.

Owszem - mogą to zrobić w STREFIE 51, ale to nie znaczy, że już to zrobili.



Ponieważ możliwe, że tam są ukryte ich najnowsze technologie.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”