Strefa 51

Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Niekwestionowany96 »

... Podałem źródło byle jakiej strony abyś nie miał pretensji o to że wymyśliłem sobie wszystko. Ludzie takiego pokroju jak ty nie zaznają spokoju dopóki ich ktoś za rączkę nie weźmie i pokaże. A czy dla ciebie końcówka średniowiecza to jeszcze średniowiecze czy już nie ?. Bo czegoś tu nie rozumiem ?
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: spacemaster92 »

Ja nie mogę ludzie to jest temat o Strefie 51 więc jak macie się kłócić to piszcie se na priv albo zaprzestańcie. Pokojowa dyplomacja to podstawa.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
KamilosZMC
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 19, 2009 12:25 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: KamilosZMC »

panie Orson...texty ma pan rozwalające;) oczywiscie w pozytywnym słowa znaczeniu... MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY!!!!:) a tak na marginesie to wróćmy do tematu...
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Przemek »

U nas wiele rzeczy sie chowie i marnotrawi pieniądze. Nie myśl, że tylko amerykanie tacy sa. Tak funkcjonuje cały świat. Szare ludziki są tylko po to by pracować na takie rzeczy. Co do Strefy to znów nie mamy, zaprzeczalnych dowodów. Ale jak narazie to wiecej informacji wyciekło, że jest coś na rzeczy z technologią pozaziemską niż to, że nie ma tam nic wspólnego z kosmitami. Więc bajki możesz oglądać sobie w TV. Zawsze to bardziej bezpieczne niż póżniej przecierać oczy ze zdumienia.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Niekwestionowany96 »

Pantanal podaj jakiś przykład i dowody na to że strefa 51 służy do czegoś innego niż jest na rzeczy ?

Czekam...
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Przemek »

Jesli chodzi o Lazara, to nawet z prezydenta można zrobić człowieka niepoczytalnego. Są dowody na to, że wyrwali mu pare lat z życiorysu. Ba nawet zaprzeczano, że pracował w Strefie. A są wykazy w Urzędzie Skarbowym, że musiał tam pracować. Dla Ciebie może nie być on wiarygodny, dla mnie jest. Tak samo jak mieszkańcy miejscowosci Rachel blisko bazy. Nie tylko Lazar jest przykładem, że coś się tam dzieje związanego z "Obcą technologią". Jeszcze jest kwestia informatora o pseudonimie Victor, który wyniósł kasete z przesłuchaniem "Obcego". Uprzedze Twoje kolejne pytanie. Dla jednych ekspertów jest to żywe stworzenie, dla innych kukła. filmowcy od efektów specjalnych są podzieleni. Swego czasu długo siedziałem w tym temacie i szukałem dużo informacji o tej Strefie. I powiem, że coś jet na rzeczy z ta technologią. Ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać, każdy i tak może mieć inne zdanie.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: spacemaster92 »

Jak dla mnie wyciek tych informacji był kontrolowany. Ludzie ze strefy 51 pokazali ludzią to co chcieli zobaczyć i usłyszeć, że mają tam obcych.



Drugie moje stwierdzenie nie poparte dowodami to, że strafa 51 robi za "port kosmiczny" dla UFOKÓW. :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Lazy »

Mam na to wszystko swoją teorię.Jeżeli będziesz zaprzeczał,nigdy nie osiągniesz celu.Sprawdzałem to wiele razy na sobie.Po prostu mówię TAK i jest święty spokój.Jedni pomyślą że prawda,inni że lecę w kulki.Więcej nie pytają.Podobnie, moim zdaniem jest ze "Stefą 51"Ktoś gdzieś chlapnął że trzymają obcych. Z czasem dołożono pocztą pantoflową to i owo,teoria spiskowa gotowa.Po co zaprzeczać,podrzucić parę "dowodów", kogoś "wykreślić"(Lazar) i dalej robić swoje.Zainteresowani, przestaną zadawać niewygodne pytania (wiedzą swoje) i sprawa powoli ucichnie.

Ps.

A co tak naprawdę dzieje się w strefie 51,nikt się póki co,nie dowie.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: dino_24 »

[quote name='Lazy' post='64528' date='nie, 20 gru 2009 - 17:52']Ps.

A co tak naprawdę dzieje się w strefie 51,nikt się póki co,nie dowie.[/quote]



Dokładnie tak jest Lazy jak piszesz ! .

I nie spodziewajmy się tego aby ''jankesi'' ogłosili ''dzień drzwi otwartych''

STREFY 51 , no może niewykluczone , że 01/04/2010 :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”