Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: arek »

Zapomniałes dodać o tragedii we Francji ,niemalze rewolucji która miała swym wydźwiekiem przyćmić Euro .I oczywiście wojna w drugiej polowie roku 2012 ,od czerwca do sierpnia ma sie zacząć .

Nie rozumiem gościa ,ma swoja markę ,pewnie (odpukać) jakbym był w potrzebie to w rozpaczy i do niego bym sie zwrócił ,po co dje sie podpuszczać dziennikarzynom ,wychodzi wtedy na osła.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: Zbyszek »

Po co? Trzeba wiedziec jak dziala takie jasnowidzenie. Oprocz trafien, gdy szuka sie zmarlych, czy jakichs prostych ekspo, latwo o trafienia. Gdy sie rozkreca ludziska, latwo wyczytac bajki ciagnace sie przez eter. Tak samo je slychac, jak te co sie sprawdzaja. Sa to nasze fobie utwardzone na kosmicznym filmie. Smyk, smyk,otwiera taki jasnowidz oczy i widzi jak prawdziwe a wychodzi potem kichaaaaa.
Ostatnio zmieniony pn cze 18, 2012 2:45 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sniegowa
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 22, 2011 1:47 pm
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: sniegowa »

A gdzież się skrył polski Nostradamus, który przewidywał choroby, wojny i rozpacz co roku? Już nawet Superak i Fakcik go nie kochają? Czytaliście kiedyś opinie jego klientów w necie? Można się nieźle uśmiać.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: arek »

 Był dzisiaj w w jakimś INFO TV ,dalimu się wypowiedzieć . Tylko jakoś nie widać końca tej Unii ,którą stale wieścił .A ostatnie negocjacje raczej wzmocniły parcie na integracje .Każdy dostał co chciał ,okrojony budżet ,ale niektórzy dostali wsparcie. Więc groźba rozpadu odwleczona . Więc ? Co na to  p. Jackowski ? pewnie nic.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: Arek 1973 »

Całe jego przepowiednie na rok 2012 były wielką pomyłką
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: Rysiek23 »

Naukowcy chcieli zablokować wykład słynnego jasnowidza na uniwersytecie <div>Studenci prawa Uniwersytetu Opolskiego zaprosili na wykład Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa, najsłynniejszego jasnowidza w Polsce. Na wieść o tym stowarzyszenia racjonalistów i sceptyków wysłały protesty do rektora uniwersytetu.</div><div> </div>"Przypuszczenia o jasnowidzeniu, podobnie jak o lataniu na dywanach, zdecydowanie nie mają nic wspólnego z uniwersyteckim profilem nauczania.



Uniwersytety, zwłaszcza te państwowe, powinny szczególnie mocno dbać o zwalczanie zabobonów i czerpiących z nich dochody i godną brukowców popularność szarlatanów. Tymczasem dowiadujemy się, że na Uniwersytecie Opolskim zachodzi sytuacja odwrotna. Wydaje nam się, że dla dobra Uniwersytetu Opolskiego i wizerunku nauki w Polsce Jego Magnificencja Rektor powinien odwołać to spotkanie" - napisał w liście otwartym do rektora uczelni prof. Stanisława S. Niciei prezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Prośbę o odwołanie spotkania i argumenty racjonalistów poparł także Klub Sceptyków Polskich. W liście do rektora UO psycholog dr Tomasz Witkowski napisał: "Jako stowarzyszenie zajmujące się promowaniem racjonalnego myślenia, popularyzacją nauki i ochroną opinii publicznej przed pseudonauką, jesteśmy tym faktem poruszeni. Uważamy, że państwowa instytucja edukacyjna finansowana z pieniędzy podatników nie powinna uczestniczyć w promowaniu oszustów i ich pseudonaukowych twierdzeń. Jasnowidzenie jest zjawiskiem badanym przez psychologów od kilkudziesięciu lat i jak dotychczas nie zostało w żadnym z eksperymentów udowodnione".



Uczelnia racjonalistów nie słucha



Uniwersytet się jednak nie ugiął i jasnowidz przyjechał do Opola. Spotkanie z nim odbyło się w środę w auli Wydziału Prawa i Administracji UO. Już na 20 minut przed spotkaniem w auli nie było miejsc siedzących, sala dosłownie pękała w szwach. Studenci wnosili dodatkowe krzesła, a i tak wielu z nich siedziało na schodach, parapetach czy po prostu na podłodze.



Jasnowidza na wykład pt. "Ściemnianie czy jasnowidzenie?" zaprosiło Koło Naukowe Młodych Kryminologów i Kryminalistyków we współpracy z Kołem Naukowym Medycyny Sądowej. Opiekun kryminologów dr Leszek Bednarski, były śledczy, tak komentował sprawę protestów: - Z doświadczenia wiem, że są takie momenty w pracy policyjnej, gdy już wszystkie metody, które dała nam nauka, zawodzą. Wtedy, jeśli nie ma innego wyjścia, dlaczego nie skorzystać z metod niestandardowych? Zapraszając pana Jackowskiego, chcieliśmy pokazać studentom, że są też inne możliwości, podyskutować o tym.



Dr Bednarski dodał, że rektor Nicieja zostawił decyzję co do odwołania wykładu władzom wydziału. - Nasz dziekan, prof. Piotr Stec, zdecydował, że jeśli racjonaliści mają inne zdanie, argumenty przeciw, to mury uniwersytetu będą odpowiednim miejscem, by przyszli zaprezentować własne poglądy. Z pewnością mogłaby się wywiązać ciekawa dyskusja - przekonywał.



Jasnowidz też skomentował protesty. - Można się ze mną nie zgadzać, nie wierzyć. I ja to rozumiem. Jednak godne ubolewania jest to, że ci, którzy wysłali listy, zarzucili wam [Jackowski zwracał się do studentów - przyp. red.] jakąś ułomność myślową. Uznali, że jeśli tylko mnie wysłuchacie, od razu zaczniecie uprawiać gusła. To nie tak. Nikogo nie chcę przekonywać, bo ja sam mojego jasnowidzenia nie rozumiem. Chciałem wam tylko opowiedzieć o tym, co mi się przytrafiło - podkreślał.



Śledczy korzystali z jego pomocy



Dr Bednarski już na zakończenie spotkania opowiedział, jak kilkanaście lat temu sam skorzystał z jego pomocy.



- Nie było innego wyjścia. Wszystkie inne tropy zawiodły, to, co oferuje nauka, okazało się niewystarczające. Skontaktowałem się więc z panem Jackowskim, przesłałem mu zdjęcie zaginionej kobiety i poprosiłem o pomoc - opowiadał.



Wspominał, że chodziło o sprawę z Brzegu, gdzie zaginęła matka czteroletniej córeczki. Wychodząc z domu, kobieta powiedziała córce: "Pamiętaj, że mamusia cię kocha". Policjanci nie mogli kobiety znaleźć, nie wiadomo było, co mogło się z nią stać.



Jasnowidz dwa razy próbował rozwiązać sprawę. Za pierwszym razem, podczas wizji lokalnej w Brzegu, pomylił się. Z jego pomocy nic nie wyszło. Ale policja postanowiła wtedy spróbować jeszcze raz.



- Za drugim razem pan Jackowski wskazał miejsce na jednym z zalewów. Nie można było jednak wtedy szukać zwłok, bo była zima, dużo śniegu, trzcinowisko i jezioro było pokryte śniegiem i skute lodem. Zaczekaliśmy do pierwszych roztopów. Poszliśmy na wskazane miejsce i znaleźliśmy ciało kobiety. Jeszcze kilka miesięcy od jej zaginięcia dało się wykryć w jej ciele 0,6 promila alkoholu. Obok leżała butelka - wspominał dr Bednarski.



Dodał również, że potem odbył dyskusję z jasnowidzem, który przekonywał, że kobieta została zamordowana.



- Nie było jednak żadnych śladów, które by na to wskazywały. Dlatego sprawę zamknięto, uznając śmierć kobiety za samobójstwo - stwierdził. Gazeta Wyborcza gazeta.pl
Ostatnio zmieniony czw mar 21, 2013 8:20 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: Elowen »

Wow! Widzę, że racjonaliści stosują metody KK ! Niewiarygodne! Dobrze, że uniwersytet się nie ugiał. I rzeczywiscie, autorzy listu mogli wziaść udział w dyskusji, zamiast obrażać ludzi otwartych na niezbadane.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: Arek 1973 »

Tak, czytałem wczoraj o tym, to dobrze że się nie ugięli, studenci  go chcieli, studenci  go zaprosili  to tak ma być.Racjonaliści krytykują kk a sami  swoimi poglądami  nie są lepsi.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: MarcinAdk »

Naukowcy na polskich uczelniach chyba zapomnieli co to poznawanie wiedzy, najwidoczniej uważają ze ich tytuły naukowe pozwalają im na decydowanie kto ma a kto nie ma racji jak również wydaje im się że mogą ferować wyroki o czymś o czym nie mają zielonego pojęcia, stąd ich liczne sprzeciwy.
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Wojna w 2008 - czyli Jackowskiego przepowiednie

Post autor: arek »

I kurcze z tą wojną mu nie wychodzi ,nikt nie chce ingerowac w Syrii ,rakiety Kima okazały sie atrapami ,Paryż stoi ,Papiez chodzi i reformuje (czyści stajnie Audiasza) .Unia trwa dalej , Chyba facet ma pecha ,wpadnie pod samochód ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”